• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
4. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
vložku budu chtít každopádně a přemýšlím nad nějakým lehkým nánožníkem ,když bude v létě třeba chladněji.deku mimčo skopne :confounded:
no a na podzim a zimu máme fusak emitex 3v1 exclusive
4. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
mně se líbí tahle divočina :grinning: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
holky stěhuju se za množou a mimí do ložnice, mi padá huba na klávesnici zase...tak dobrou noc a užijte si neděli, já tu budu tak na večer,až dorazíme z venku... :wink:
4. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
holky,
jdu spát,sotva udržím oči!!!
Dobrou noc
4. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
dobrou
4. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes vyprocházkovaný a vyvenčený ažaž :slight_smile: . Matys už dááááááávno spinká a Martin na mě kouká, ale myslim, že to taky dnes zatáhne nějak rozumně :sweat_smile: .
Zagrilovala bych si taky a koprovku mám taky ráda, já zítra budu dělat šunkofleky muž :sweat_smile: ík je má moc rád, tak mu chci udělat radost.
Jo dala jsem Martínkovi to DM mlíčko a papá ho, tak dokrmim Nutrilon a budu dávat DM, jen mě přijde chuťově umělejší, ale Marťasovi šmakuje :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jejej, tak jsem dorazila akorát včas :grinning: :grinning: :grinning: . Dobrou.
4. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Nasla jsem Vasi diskuzi, tak jdu na navstevu, neva?
Jeste nejsem mamina, ale cekame kazdym dnem, dnes jsem 40+3
Soanpe:Koukala jsem na fotecky, takove otoky jak jsi mela ty, mam taky... a taky z lekaru mi na to nic nerekli... takze jsi asi v tehu byla taky pekne zavodnena, vid? Kolik jsi pribrala, jestli se muzu zeptat?
4. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj Martinko.
Sofi se může po DM úplně utlouct :grinning: Ale dnes jsem načla posl. krabici a mlíčko nikde nemaj. Sluni říkala, že prej v Hostivaři,tak tam vyrazím :wink:
Já bych si dala tu koprovku. Ten můj chlap ji nemůže ani cejtit :confounded:
5. dub 2009 v 00:21  • Odpověz
ahojky holciny

raubirka: teeda strasne ti drzim palecky, at se vse povede!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

soanpe, ja taky nemuzu koprovku ani citim, muj manzel ji zase miluje:grinning:
5. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Andy maj to DM mlíčko určo na Pankráci v Arkádách :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dneska ráda,že žiju!!!Noc sice byla klidná.Ale Vivi se ve 4:30 vzbudila a byla vzhůru d 6:00 takže peklo!
Teďka musím uklidit,navařit a vůbec nevím co pak budu dělat...Asi půjdu jen tady po vesnici,protože jsem hotová i po tom včerejším výšlapu:slight_smile:
5. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
raubi...ahojky teda koukám, že už to taky čekáš každou vteřinou :wink: já přenášela 10dní :sweat_smile: no na hlavu to čekání..

misko...taky dnes půjdu na prochajdu jen tady po tý naší pr*eli :confused:
5. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Dekuji moc! :slight_smile: No, uvidime, kdy to prijde, je to des to cekani to je pravda, a kdyz jeste clovek nevi do ceho jde.... :slight_smile: Uz aby to bylo za mnou :slight_smile:
Muzu se zaptat, rodila jste nektera u Apolinare?

Soanpe: dekuji za zpravicku, uz jsem Ti odpovedela! :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
raubirka:je:slight_smile:tak to máš každým nde...já přenášela 14 dní Viv ne ane vylézt!!!A víš co to bude?
sluni:já mám dneskatakový práce,že budu ráda,když vyjdu na hodiku,2 tady u nás!!!Viv mě vyjímečně nechala uklízet,ale musela přihlížet:slight_smile:.Byla v lehátku a do ruky sem jí dala plastovou lžičku a hrála si sní:slight_smile:
HOLKY MÁM DOTAZ: Vivušce se na hlavičce(jak je fontanelka) objevily takové žluté kolečka(hladké,ale připomínající stroupky)nevíte co by to mohlo být?Docela mě to znepokojuje!!!
5. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Miško je to seboitický dermatitýda.Nic neobvyklého u miminek. Až jí budeš koupat,tak jí to rozmáčej a opatrně žínkou jakoby sdírej dolu anebo katáčkem na vlásky to vykatáčuj.Tak do 10ti dnů se toho zbavíš.A Promazávej ji oliv.olejem z lékárny.100ml vyjde asi na 50,- já Sofi mažu po koupání tímhle a během dne ji máznu |Soft kr.od Nivei
5. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky zdravím vás! Ten opar ,co tu máme je divnej :unamused: dnes nevařím-bude salát. Oba jsme vyžraný :grinning:

Pipiii , já na začátku těhu byla na prášky z hotovek.Ten smrad mě zabíjel :confounded:

Marti, díky za tip.

Miško,ty furt jen uklízíš. Užívej si nicnedělání :sunglasses: :wink:

Věru, taky půjdu na proch. jem po těch našich prdelkovicích. Nikam se mi moc nechce
5. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Andy,
díky za radu...já z toho byla tak vyjukaná:frowning2:!!!tak jsem ráda že to nic není:slight_smile:
Jj,já na začátku těhu vůbec nemohla hotovky a ke konci jsem se cpala omáčkama s housk.knedlíkem který normálně nejím:slight_smile:....
5. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
jdeme ven v klokánce jako valký holky :sunglasses:
5. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Koukam, ze to prenaseni je nejake moderni ted :grinning: to je des! clovek uz ale pak premysli nad vim, jestli je vsechno ok atak....
Ja uz male vyhrozuju, ze pokud brzy nevyleze, tak ze si ji uz v tom brisku necham na furt.... :slight_smile:
Taky bych radeji sla nekam ven, ale ted uz to nejak nezvladam... :slight_smile: radeji si ted jeste uzivam postylky.... ale kupi se mi v kuchyni nejak nadobi :slight_smile: tak se na to pak musim odpo vrhnout :slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Misastehlik: co jsem takhle u miminek videla a slysela, tak to vazne nic neni.... Tak nemej obavy...
5. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Pipi: moc dekuji, koukam, ze ty jsi zatim cerstvous! To je super! Tak to moc gratuluji! :slight_smile:
Tu dominikanskou rep. Vam teda zavidim.... jela bych hned!

My se chystame asi letos do Chorvatska, nekam blizko a az v zari, aby nebyly moc parna a mala byla co nejvetsi na dovcu... ale uvidime, treba nakonec pojedem jen po CR, ale myslim, ze to moricko je pro deti dobre... no a za par let mozna nejakou exotiku, treba tu dominikanskou :slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
taky jsem si myslela,že bych dala s malou moře, ale nebudu jí trápit
do půlroku nesměj vůbec na sluníčko a na podzim mi začne lízt,tak bysme obě šílely. já z tpoho, aby nesbírala vajgly a ona, že nemůže lízt všude :unamused:
no a na exotiku to vidím až tak kolem školního věku, protože ta vysohá vlhkost vzduchu není to pravé ořechové a všecny hotely,obchody atd.jsou klimatizovaný a s prckem se mi to nezdá vhodný
5. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme venku z krátké procházky:slight_smile:Vivi spinká v chodbě v kočárku...Takže mám tak na hodinku klídek:slight_smile:!
Andy,tak vy jdete v klokance?jé to závidím,mě jí Viv nemůže ani cítit!!!Heleď do půl roku nesmí na slunko?nebo na to naše čeké jo?,pokud bude namazaná??Nerada bych sní trávila léto ve stínu:slight_smile:
5. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
raubirka:to víš já se všeho hnedka leknu...Když jsem o tom neslyšela a nikdy ani neviděla:slight_smile:
jj,přenášení je podle mě docela častý...já taky myslela že už nevyleze a že budu rodit tak na štědrý den,ale nakonec 19.12.jí vyvolaly aby už byla venku:slight_smile:
5. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Miško,čím mín na sluníčku, tím líp. Já to fakt nebudu přehánět kvůli znamínkům atd. Nikdy nevíš jakej je ozon a rakovina kůže je svinstvo nevyléčitelný.
My máme tuhle klokánku http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=172152#x tahle a ječtě od cybexu jsou jediný od 3kg a ostatní od 6měs,kdy maj pevný záda.Na ty miminka je pak lepří asi ta manduca nebo ergo
5. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Sofinka se v klokánce tak unavila,že jsem ji přebalila, nakrmila a ted spinká na zahradě :sunglasses:
hele tohle je taky hezký http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=968711
5. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Andy,tak to jo...to já ani nevěděla,já mám co mi koupila mamka,že v tom může být už když udrží hlavičku...Ale jak říkám,budu radši se šátkem:slight_smile:...
s tím slunkem jsi mi teda dostala :sweat_smile: ,no ono stejně v nějaký 30 stuspních to není nic dobrýho ani pro nás!!!
Mě Viv ještě spinká:slight_smile:.v chodbě je totiž krásný chládek...
5. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
no dnes moc horko není.
Hele tohle máme objednaný http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=968711
je dobrý,že to zakryje celý kočárek a má to i UV filtr.
Včera na tý Burze měli tu co mám já za 900 :confounded: :angry:
no ale co se dá dělat. Mně by Sofinka v šátku zešílela.nemá ráda,když je nějak omezená v pohybu. To má po tatínkovi :grinning:

Víš,já jsm na tyhle věci jako slunce opatrná.jÁ se jednou tak spálila,že do dneška mám citlivej obličej a nesnesu všechnu kosm.jen od biodermy krém senzibio na hodně citl.plet a naskákalo mi hrozně moc znamínek :unamused:
5. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.