• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
5. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
ten vak je pěknej a šikovnej!!!Já jsem ten šátek chtěla kupovat už jak se Viv narodila,ale doufala jsemže nám bude stačit klokanka,ale ta je nám úplně na nic:frowning2:,tak jí dám tetě,ta jí snad užije...
Dneska bylo fajn,takhle mi to počasí vyhovuje víc než když je vdro,jako včera!!!
Se ale těším na léto,až budeme u našich na chalupě:slight_smile:...
5. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo,taky mi to vyhovuje tohle počasí. Sofinka je i klidnější.V pátek jak bylo vedro,tak plakala. Ted je v poho :slight_smile:
jen máme furt zvýš.tepl. po odečtení 37°C - 37,2°C a v úterý máme tu hexu,tak se bojím, aby se jí nerozhodila imunita :unamused:
5. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
5. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
my měli včera 37....ale večer už zase 36.,7...no,takse budeš muset radši poradit s doktorkou,co?!
My ještě ani jednu hexu neměli...
my máme v úterý kyčle,jsem na to zvědavá:slight_smile:...ještě dáváš plenu navíc???
5. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
no měla bych,ale flákáme to :confounded:
včera mohla být přehřátá z toho sluníčka
5. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
no,já si taky myslím,že to sluníčko jim akorát tu teplůtku zvýší!!!hlavně jak nejsou zvyklé z tý zimy...
My ještě spinkáme:slight_smile:...Já dávám jenom na noc!tak jsem zvědavá co mi řeknou...Ale už ta první návštěva tam byla dobrá!!!A to mi všichni strašily,jak to bude zlý:frowning2:...
No,já hlavně doufám,že hezky ještě pár dní vydrží,když ve středu jedeme k mojí mami.aby jsme nemusely sedět v bytě jako lemry...
5. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
My první kontr.nález v normě, ale druhá nic moc.No pak jdeme v 6měs.Ale rehab.sestra-kamarádka říkala,že do roka se musí vyvinout ta jadérka,ale po roce už to je malér
5. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
jů já myslela,že máte baráček :astonished:
5. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
tak to je dobrý...no,já jsem na to u nás zvědavá...Když tu plenu nedávám celý den,tak to snad bude dobrý....Teďka jsem našla cvičení pro mimi od 3m-10m na Vinohradech,tak asi po velikonocích s Viv vyrazím:slight_smile:abysme jen neseděli doma!!!!
5. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
my jo,ale mamka bydlí v paneláku v bytě:slight_smile:
5. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
jo na noc to stačí. Sofi už spí odinu a půl na zahradě.
pošli odkaz na cvičení,prosím prosím :wink:
5. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
5. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
5. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
je:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ale krásnej pohled:slight_smile:...už chci něco slavit a koupit si dortík:slight_smile:
5. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
jdu si udělat kafčo a pak asi vzbudím tu šípkovou růženku:slight_smile:,aby mi vůbec spinkala v noci!
Teďka jsem volala s maminu a říkala,že já jsem ve Vivinky věku(i později)vztávala každý den v 5 ráno!!!takže už mi nepřekvapuje,že dneska byla na nohou v půl 5:slight_smile:...
Zatím...ukážu se tady zase večer:slight_smile:
5. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
A JÁ JDU NĚCO VYTVOŘIT K JÍDLU :wink: PA
5. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
tak holky Viv je vzhůru a řádí v lehátku:slight_smile:!
Do teďka byla na dečce,ale musela jsem jí sundat,protože se mi pořád přetáčela ze zad na bříško!!!Jednou se jí to sice povedlo i napzpátek,ale i tak jsem z toho dvakrát radost neměla...takže má na lehátku pověšeno asi 6 chrastítek a vesle je "zlobí":slight_smile:...
Co tvoříš dobrého andy???
5. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky misko, tak jsi mě nahlodala s tim dortíkam a rozhodla jsem se nějakej udělat. Takovej ten marcipánovej potahovanej, tak jsem zvědavá jak se to povede :slight_smile: .
Jinak Marťas je dnes celkem hodnej, taky se těšim až se začne přetáčet a tak, a hlavně až bude chodit :slight_smile:
5. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
marfu:to já se taky těšila až se Viv bude přetáčet,ale teď se zase bojím když se neotočí z bříška,aby se mi neudusila...
v kolika se ti Matěj začal přetáčet??,
Jj,já dorty neumím:frowning2:,ale dala bych si:slight_smile:...Si asi budu muset počkat na svatební:slight_smile:hihi
5. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
miško teda,ta je šikovná. Já si myslím, že už nehrozí samovolné udušení, ale hlídat ji musíš každopádně
Mně se Sofi začala ve 3.měs.taky otáčet, ale pak přestala. Připadá mi,že ty ětičky maj takový mezistádia,kdy jássáme,jek jsou šikovné, ale pak se vrátí ke standartu.
Takhle to měl i ségry prcek.
Netvořila jsem nic speciálního.Jen zbytek tý krkovičky ze včerejška a přidala jse i lilek a vařený brambory(ještě do horkejch slitejch dám na jemno nakr.cibuli,kapinku octa a máslo-promíchat a přežrat se :grinning: )
5. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Cauky holky!
Ty dortiky vypadaji famooozne :slight_smile: No, ja mam zrovna jet o vikendu, za ctrnact dni na svatbu nasi babicky a dedy... po 60ti letech, tak jsem jim zrovna chtela koupit dort... Jenze buhvi kdy ja porodim,ze...
Chtela jsem tam jet aspon teda na obrad, ale pokud porodim jeste ne v brzske dobe, treba az v tydnu nebo az o vikendu, tak to budu mit asi smulu :frowning2:
Taky bych chtela pak chodit na nejake cvico, ale nejdriv asi budem chodit na plavani do Stepu... a hlavne chci chodit cvicit hlavne ja.... :slight_smile:
5. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Já měla tyky plány, jak budeme cvičit :slight_smile: no ale vyhýbaly jsme se chřipkové epidemii. Pak byla hexavakcina,pak opět zima a ted kovečně začalo být hezky a jsme furt venku :slight_smile:

jů v Loskutákovi maj naši vaničku :grinning:
5. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Ve Stepu to je hezký.
Já Sofinku vzala do velký vany a netvářila se. V obličejíku měla výraz velká nuda :confounded:
Za to v malý vaničce řádí jako černá ruka :grinning: :grinning:
včera jsme ji vyndali z vaničky a ona dostala hysterák, že je na suchu :grinning: za chvíli bude mít plovací blány :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
No ja musim, aspon plavat.... a cvicit doma... uvidime! :slight_smile:
No do Stepu chci, aspon na tech dvacet lekci a pak treba uz sami....

Odkud Vy jste, holky vubec?
5. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
MAtěj se začal přetáčet v 5 měsících kluci jsou pomalejší :grinning: . Viv je šikulka, třeba ti začne i brzy chodit :wink:
Ten dort chci zkusit, tu potahovací hmotu koupim a nějaký ozdůbky vyrobim až se k tomu dostanu, tak ho vyfotim a dám do albíčka, ale na poprvé si nedělám naděje, že to bude nějaká krása. Hlavně si chci zkusit jak se to dělá a pak třeba klukům k narozkám nějakej udělám :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Jee Raubi já koukám, že čekáte Elišku, já chtěla Elišku i poprvé i podruhé, ale pokaždé se ukázal pinďa :grinning:
Já jsem z Prahy 4 a ty?
5. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Marfi: My jsme chtěli Elišku nebo Františka... :slight_smile: tak vy třeba do třetice :slight_smile:
Z Prahy 4 odkud? Ja z Palmovky... ale do konce roku planujem nejaky podnajem nekde, spis tak za tri mesice a po materske nejakou hypo... a snad treba baracek u Prahy....
5. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
raubi:Eliška je krásné jméno a Františe bude můj bratranec:slight_smile:...
marfu:no,já už v 5m seděla a v 9m chodila,tak nevím jestli bude po mě?,tak se mm na co těšit:slight_smile:
andy:no,oni jsou někdy pěkně líní si myslím:slight_smile:...tak už se o ní nebudu tolika bát:-%2
5. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
já jsem z Krče, jojo domeček by se nám taky líbil :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.