• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já jsem z hovorčovic(díry světa:slight_smile:),ale bydlíme v domečku(aspoň nějaké plus)
5. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
No, domecek, to bych chtela taky!!!! Muj pritel taky, ale zavrhuje to kvuli praci, zatim, tak prave za ty tri roky se to snad zmeni... ale zas kdyby to bylo kousek od Prahy, tak by to bylo super, taky doufam, ze to nebude tak narocne s hypo a ze si to budeme moct dovolit... musim se uz pri materske zamerit na praci, kolem pul roka malo, kolem dvou let vic.... abych mela nejake pracovni zazemi
Taky muj pritel je milovnikem myslivosti (ma to jako konicka) takze vim, ze v baraku by pak nakonec byl stastnej, meli jsme i oboru z dankama a muflonama, az mu to jeden curin pustil, tak mame ted takovou pauzu, ale urcite uz to kvuli svym detem chci znovu!!!!
Jinak pritel bydlel cely zivot v Modranech, tak tam jezdime aspon za budouci babickou a dedeckem :slight_smile:
Hovorčovice mi něco říkají, teď si nejsem jistá, jestli tam nemáme nějaké známe....
5. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
marfi: a to fakt sestrenka byla u porodu? A jak to zvladla?
ona uz mas ve deti?
5. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
koukejte holky na Primu :astonished:
5. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
raubirka:hovorčovice jsou za letňanama,čakovicema...
andy,já koukám namanželky:slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja na ni koukam, ja tomu moc neverim.... nejak se mi to nezda....Tobe se to libi?

A to kdyz na to byla upoutavka, tak jsem si rikala, ze kdyz bych nebyla tehu, ze bych do toho sla.... pac me takove veci zajimaji, ale jsem rada, ze jsem tehu byla.... :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jů. raubi , já jsem původně z Modřan a mám tam rodiče :grinning:
Takže vy budete mít Elišku?
Hele, já byla od začátku přesvědčená,že budeme mít Sofii a jednoho dne jsm se probudila, že chci Elišku, ale přítel mi řek,že už si zvyká na Sofii,tak jsme u ní zůstali

Misko,ty si byla taky šikovný miminko :wink:

Marti. Ty si odvážná, já bych měla nervy z tý modelovací hmoty,když by mi to nešlo.Já umím dorty ovocný, šlehačkový atd. Marcipánový neumím,protože je nejím.Ale až začnu, tak se je naučí taky :grinning:
5. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
A odkud z Modran, Tomovi rodice bydli v Mladenovovce...
5. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
z Beránku. kopec nad poliklinikou

koukám na tu Primu a řežu se smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
raubi jojo sestřenka byla u celýho porodu, prostě někdo tam má tatínka a já měla sestřenku. Dýchala se mnou, tlačila se mnou a tak, zvládla to perfektně, ale ona je zdravotní sestřička, tak to bude asi tim. Byla tam i sranda, protože si ji popletli s jejich zdravotní sestřičkou. K prvnímu ji nepustili, tak byla u druhýho synka. A sestřenka ještě děti nemá a já musela po porodu slíbit, že půjdu na oplátku k porodu s ní.
Jo a doktoři koukali divně, že se mnou jde sestřenka, protože si všichni mysleli, že je to kámoška, ale mě tam neskutečně pomohla, měla jsem stahy 18hodin po 1,5-2minutách bez epi, tak jsem ke konci už byla totál vyřízená :grinning: .
5. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
marti, ty si šikula.
já to měla bezbolestný úplně :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Andy já miluju marcipán, tak to chci zkusit hlavně proto. A když se mi to nepovede, tak dort s Matýskem spapáme :grinning:
5. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
no jasně :wink: přece to nevyhodíš :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ono nic jinýho nezbyde než to zvládnout, pořád jsem si říkala, že to jednou musí skončit :grinning: .
5. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
mně když se něco nepovede, tak jsou rumový kuličky :grinning:
5. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
jéééé rumový kuličky. já mám ráda rum s kolou, do půl litru koly krupnout trošku rumíku pro vůni mňamky :sweat_smile: .
5. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
naždarte :slight_smile:

Andrej..tak jsme dneska na tom mlíčku, no Natýnka je taková nevrlá dneska a to mlíko mi neprotejká tou Avenťáckou lahví :sweat_smile: musela jsem to přelejt do Mam
5. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky
Andy,dortíky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych si taky něco dala,ale to by mě zas hryzaly výčitky :sweat_smile:
Jina já peču moc ráda,ale běda jak se to nepovede to to pak lítá po kuchyni :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
...teda já z dortů a zákusků jim jenom rakvičky :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sluni,taky nám toneteklo,protože to má jinou konzistenci.Je nepěnivý jako nutrilon comfort. My máme Canpol LOVI lahvičky. A pije ti ho? Sofinka nechce nic jinýho

leni u nás se taky sem tam něco nepovde, ale jak jsem psala, rumové kuličky atd. to jistí :grinning: :wink:
5. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Věrčo :wink: tak to máš dobrý,že furt jedete na aventky,naše byla pěkně rozmlsaná a aventky po měsícíi začla odmítat,tak sme přešly na tefal po 3 měsících konečná,řev největší a nakonec vyhovovaly jen nuk nebo tomi tippe(nebo jak se to píše)
Hm rakvičky bych taky brala,nebo takový kremrolky :dizzy_face: :dizzy_face: holky vy mi děláte chutě
5. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Soanpe: Jo, jo na beranku to znam... teda znam, vim kde to je :slight_smile:
Marfi: No, kdyby tam se mnou nesel pritel, tak bych si tam taky vzala sestru-svou .... :slight_smile:
Me to prijde divny, ta hypnoza... me prijde jak kdyby to bylo hrany...
5. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Andy,no nevím,ale třeba z mazance co se mi předloni nepoved,respektivě nedopek :sweat_smile: bych asi kuličky nesvedla :sweat_smile: jinak když je to piškot tak dělám punčové hrudky
5. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Andrej...no ze začátku jí to moc nejelo, ale nakonec ok, akorát to musí mít teplejší než normálně... mě to voní teda nejvíc ze všech, ale na chuť to je humus :sweat_smile: teď jsem jí to zkusila dát i na noc,tak uvidim jak bude chrnět..zatim spinkala jen an Nutrilonu,nic jinýho jsem neriskovala... ale dnesk anekajdila, tak asi tou změnu mlíčka...

lenka... no já jsem se dneska divila,proč ji nechce a ono to tim fakt neproteklo,i já jsem tahala jak magor :grinning: se tam udělala takovej cucek a nazdar hodiny:grinning: se vztekala avztekala,potvora naše majinká
5. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
leni,tak to bych taky nezvládla :grinning: :grinning: :grinning:

Sofi mi aventky taky nechtěla.Maj tvrdý dudliky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my máme http://www.malewo.cz/obchod/productslovi.htm maj měkký dudlíky a líběj se mi i designově :wink:
5. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
sluni,mě to pije taky teplejší :astonished:
no a že voní nejlíp na tom se taky shodneme. Z nutr.měla smrdutý hovínka :unamused:
mně dr.tvrdí, že nemusí kadit každej den ani na tom UM
já jsem ráda,že jí chutná a hlavně nemá ty koliky. Pdí, to jo, ale nekníká u toho a je t tím,že to mlíčko nepění
5. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
My máme taky Avent a od Canpol máme dudlík jinej nechce :slight_smile:
5. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Andrej..no uvidim jak zítra, dneska teda nic moc extra den...hlavně jsme ho měli takovej trhanej, spaní nič moč...tak uvidíme no, ale bylo by to super, hlavně žádná reakce, jako že by se osypala...
5. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
jo ten canpol je levnej a dobrej. ted jsem koupila i pidi lžičky s barevným tepelným senzorem.3ks asi za 50,- nebo 60,-
5. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
sluni, no tak super :wink: za ty prachy.
Já to orovnávala s Nutr.a ten je sladší ,ale má mín minerálů,vitamínů atd.
mě na výrobky dm upozornila přítelova švagrová-taky zdrav.sestra jako tchýně
lenka zase kupuke Klaudince kašičky DM
5. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.