• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Misko, energii čerpám o stošest :grinning: .

Tak jdu namkrit Lukáška a pádíme na výlet. Pa :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky,tak dneska ideální počásko,takže sme byly odpo i dopo venku,předchvilkou jsme přišly z pískoviště,tak doufám,že večer v pohodě usne :wink:
Jinak já mám taky Dmko ráda :wink:
6. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky,
celej de jsme lítaly venku v autosedačce, abysme viděly na svět :wink:
Mám vytuněný miminko na léto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2614900&vReferer=
6. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky,kde se touláte???

Mám zprávičku z DMka:

zde je informace k Vašemu dotazu na kojeneckou výživu babylove z oddělení nákupu:

Celá řada babylove výživ přechází do BIO kvality a tudíž můžete sehnat už jen počáteční kojeneckou výživu v kvalitě BIO, předchozí varianta byla vylistována.

S pozdravem

Alena Karlasová

Zákaznický servis
dm drogerie markt s.r.o.
Jeronýmova 1485/19
370 01 České Budějovice
T +420 387 748 241

A mimi klub Globus má novou nabídku http://www.mimi-klub.cz/produkty/nabidka-mesice-dubna/
6. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hezký večer.

Andy, Sofince to hrozně sluší. Kde si prosím tě, sehnala ty brýle? Nesudnává si je z hlavičky?
Máš opravdu krásnou holčičku. :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Markét.
Původně jsem je chtěla objednat přes net, ale něvěděla jsem jak bude na ně reagovat.
Tyhle maj v Puntanele a jsou to Chicco a je k nim hezký pevný pouzdro na zip. Maj polarizační filtr a jsou fakt dost tmavý.
Zkoušela jsem jí asi 6 modelů od 155,- a ve všech se kroutila a sundavala si je.
Tyhle nám padly oběma do oka, ale byly za 400,-. Ale co, zase ušetříme na DMmlíku :wink:
6. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Byly jsme venku asi 3hodiny a stále je měla na sobě a pubertáci se za ní otáčeli a prej je COOL :grinning:
6. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
No tak to je skvělé. Fakt jí to sluší. :wink:

Děkuji za tip, zkusím je Lukášovi taky sehnat a uvidím, jak se na ně bude tvářit :slight_smile: . On je dost nevrlý, když ho oblékám nebo když dostává čepičku, tak si myslím, že tak jednoduché to s ním nebude.

Sice tě stály 400,-, ale máš Sofinku chráněnou a to je důležitější a potom jak říkáš, ušetříš na DM mlíčku. :wink:
My baštíme Nutrilon + moje mlíčko, tak zatím mě to tak draho nevyjde. Ale dneska už odmítl moje prso a byl línej tahat mlíčko, tak si vynutil flaštičku odstříkaného mlíčka :slight_smile: .

Já mám doma prostě lehocha.
6. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
No už je to chlap a ten potřebuje kus masa :grinning:
Ale vzupomínám si,že na Vršovický ke taky nějakej baby obchod a taky tam maj brýle a i v optikách mívaj
6. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Minulý víkend jsme začli s příkrmama a příští víkend se už dočká masíčka :slight_smile: .
6. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
no tak to je super.my začnemtak kolem 5.měs. začátkem 6. sice se můžou od 4,ale když je takhle vedro,tak aspon doplní tekutiny :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
To jo :slight_smile: Zítra jdete na tu hexu, že? Tak ať to Sofinka zvládne bez teplůtek.
6. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jéé, ty jsi prostě zlatá :dizzy_face: . Jsou mooc hezké, nejspíš je objednám. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo jdeme a na krevní obr.máme málo železa. První hexu snesla v poho. Ona je takovástatná a odolná holčička. Fak je to dar, mít takový bezproblémový mimi. To kamarádka má 5ti měs. clapečka a ti jsou furt marodný :wink:
Zítra budeme venku už od 7.30 :astonished:
6. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já a internet jsme kamarádi :grinning:
6. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mně se líbí tyhle http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=00194&VarCode=.00&Act=Detail&LPage=2&Grp=6&SubGrp=27&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y

původně jsem chtěla s tou gumou kolem hlavičky, ale maj jenom velký a nesehnala jsem hezký. Na tý výstave FOR BABY jich měli mraky, ale nějak mě to nenapadlo
6. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andy, my máme taky málo železa už od narození. Tak jsem brala železo já a dostával to v mlíčku, protože když mu předepsala kapičky Aktiferin, tak po nich dost zvracel. Teď bere Maltofer a to už je dobré a taky další výhoda, že když s tím omylem kápneš na obléčení, tak to vypereš. To ten Aktiferin nejde vyprat. :frowning2:
6. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
No ohledně brýliček se musím poradit s manželem, nemůžu se nějak rozhodnout :wink: .
6. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Markét,my máme ten Maltofer. Taky jsme se bála, že to nepůjde vyprat. Lessi, ty jsi taky taková pečlivka jako já. Víš o tom,že existují čepičky ašátkay s UV filtrem? Má je C&A a ta Puntanela.Jsou kolem 250,- Já dnes koupila šátek s kšiltíkem a na ouška a čelíčko je ještě takový náplet, takže to vypadá,jako čepička a na něm ten šátek.
Možná si někdo bude myslet, že jsem magor, ale Sofinka je jen jedna jediná a já jsem tu pro ni
6. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme po celým dni konečně v postely:slight_smile:!!!A budeme muset být dopondělí doma:frowning2:...babička nám nemocněla:frowning2:!!!takže děs!!!
Andy a mají brýle i v Puntanele v Tescu letňany???V pátek tam totiž jedu:slight_smile:,ať Vám po hexe není zle holky:slight_smile:!!!
my máme zítra kyčle!a já krevní obraz..Takže budíček v 7hod.
a copak jste dneska dělali???
6. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj kočky

já vás už nestíhám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
miško maj, ale je to dost probraný.
My dnes byly od 13hod venku a Sofinka si protáhla den a šla spinkat až v 19hod. Jinak mi usíná před šestou.
Hele, ona ty brejličky nechce sundavat. Normálně otáčí hlavičku,když jí je beru :slight_smile:
Holky Sofinka se naučila dělat pápá. Nekecám, fakt mává. Udělala to dnes na několik lidí, co jsme potkávaly a bavila jsem se s nima.
My jí totiž říkáme ahoj nebo pápá a máváme na ni, když jdeme z pokoje nebo kamkoli od ní.
No jsem z toho konsternovaná :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
6. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Vůbec jsem nevědala, že něco takového existuje. Proč magor, důležité je ochránit naše miminka :slight_smile: . A já si vždycky říkám, že ať si každý myslí, co chce :sunglasses: .

Loučím se, jdu do hajan. Tak zase zítra. Andy opravdu děkuji za odkazy. :slight_smile:
Tak dobrooou noc
6. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Luci ahoooj
Tak si doma akonečně mezi námi :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Já jdu taky spát.Ráno musím být brzy fit.

DOBROU NOC
6. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky,vy už utíkáte?:slight_smile:...
Jo,tak já se na ně v pátek juknu a snad je nebude servávat!
Jeeee,to je ale šikulka,že dělá pápa:slight_smile:to u nás Viv když kříčí tak vyluzuje něco jako mámé,mámí...ale jen ve vzteku!:slight_smile:...takže to radši jako Mama neberu :grinning: :grinning: :grinning: ...
Tak dobrou,jdu juknout na house a taky do hajan!!!
6. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andy,kde že jsi koupila ty brýle pro Sofinku?
jsou boží
moc jí to sluší kočka :wink:
6. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
tady to jde všechno spát
ach jo
tak nic no
já se teď k PC moc nedostanu,jsme pořád venku
a večer jsem moc hotová
6. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.