• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
lUCI jsou to Chicca a měli je v Lett. v Puntanele.papa
6. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
ok
díky mrknem tam :wink:
pa dobrou
snad pokecáme příště více
6. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahojky maminy:slight_smile: dneska je zase krasne! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
no kdepak vsechny jste???
7. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky Míšo,tak jakpak se dneska máš???Jj,dneska je nádherně:slight_smile:,ale mě se malá asi zbláznila-(pořád zlobí!:frowning2:...
7. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
pipiii venku jsme :grinning:
a ted jdeme papat a pak hurá na zahradu a budeme spinkat :sunglasses:
7. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
ja jdu akorat tak ven, tak uzvejte slunicka:slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
já douklidila:slight_smile:a taky se chystáme ven...
Andy už je Sofi v pohodě???:slight_smile:
Zatím holky Pa pa
7. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj maminy tady se to nějak rozjelo,co jsem tu byla naposled :grinning:
Tak mě je 24 a vám?
Taky pořád lítáme venku je to super konečně teplíčko :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
miško, Sofinka je už ok.Už jí nikdo netrápí injekcema.
Zase jsme ušly kus cesty :slight_smile: Potkaly jsme hodně známejch ato se jí líbilo,hlaně chlapi se jí líběj.

Od pani dr. jsme dostaly pochvalu za brejličky :sunglasses:
Nejdřív sice dr.vyprskla smíchy, jak je super prďácká,ale prej s´jsem zodpovědná a za kré jsme taky dostaly pochvalu :wink:

mamina
mně je 31 a půl :wink: ale cítím se forever young :grinning:
7. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Andy ty jsi forever young :grinning:
Tak jsem se rozhodla letos koupit originál Crocs pro mě i pro Máťu, ale nevim kde maj v Praze větší výběr, nevíte některá? Minulej rok jsem si koupila takový ty napodobeniny a byli pohodloný, tak letos se nalítám s kočárem mnohem víc, tak si zasloužim origoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Zase mě chytá nakupovací horečka chjo, chjo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

mamino mě je 25 :slight_smile:

Jo Andy brejličky jsou suprový :wink:
7. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo Andy brejličky jsou super :sunglasses: Sofinka je frajrka...Jo,po chalpech kouká??!!To z Viv se začín stávat hroznej mámínek!Dneska jí chtěl odpoledne přítel uspat a nechtěla,kddyž jsem přišla já tak do 10 min.spinkala:slight_smile:...Je prostě mazel...
Marfu: a co novýho s klučinama???
My dneska byly venku jen hodinku.viv mi odpoledne vytuhla a vzbudila se v půl 3...Takže musím koupat trochu dýla,yb mi večer spinkala...
7. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
máme 38.5 po odečtení :cry:
reakce va vakcínu
my dnes koupání vynecháme, aby neneastydla s tou teplotou. Ach jo.je mi jí líto, ale je usměvavá a hraje si.takže jí teplota netrápí

Marti, viděla jsem jich docela dost ve Fenixu. ale já bych si je zkusila někde v prodejně a pak bych si je objednala na netu,kvůli tomu výběru :wink:
7. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Cauky holky!
Tak jeste nerodim, vcera jsem byla v Modranech u tchanovcu a dneska tak nejak u sestry.... a v posteli :slight_smile:
Jinak vcera monitor nic neukazal, takze furt stejne....
Zitra jdu na monitor a kontrolu, tak snad budu vedet vic, asi podle me budem vyvolavat.... zitra jsem 41

Soanpe: Sofi to moc slusiiiii :slight_smile:

Pipii: fotky mas kranse, koukala jsem i na ty profi, ty jsou super!!!!! S dovolenim jsem to poslala svarovi- je to taky profi fotogaf, tak aby se inspiroval.... :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojte holky...

Andrej..tak my to mlíčko nakonec nemůžeme, malá má vyrážku na bříšku, po tom mlíčku mi zvrací a má problémy s kajděním..chudinka, má tužší hovňouse než já :grinning: ..mám tu ještě zavřenou celou půlku toho balení, tak jestli chceš,tak Ti to dám....mě to je na nic...
7. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
jeee ahoj raubrka:slight_smile: ty js koukala na ty ze svatebni cesty?:slight_smile: ty jsou moc pekne:slight_smile:
7. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Marfu: ty Crocsky chci taky, ja mam furt chut si to objednavat pres net, ale pak si rikam, ze na to prdim, ze si budu aspon delat vylety po Praze a ze si to budu zprijemnovat nakupovanim, takhle bych vse utratila na netu a pak bych si nic nekoupila...
7. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Andy,tak hlavně aby se Sofince udělalo líp...A je dobře že jí to netrápí,aspoň nějaký klad...
Raubi: už bys chtěla abys to měla za sebou co?Mě taky vyvolaly ve 41+2,ale já mám problémy se střevy a leidenskou mutaci,tak proto musely...
Sluni,copak nového tebe???
Holky,tak Viv usnula..má dneska spaví den:slight_smile:
7. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Pipiii: na ty svatebni jsem koukala az teddd a ty jsou taky super!!! Pekna svatbicka...
Ja mam hozne rada svatby a diky tomu, ze na svatby licim, tak jsem vetsinou zucatsnena :slight_smile: tak to mam moc rada, je to takyovy prima den :slight_smile:

Ale predtim jsem mela na mysli ty umelecke, ty upravovane, jak ze svatby, asi dovci apod... :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
miskastehlik: prosimte co je leidenska mutace??? to slysim prvne...
a rodila jsi kde?
7. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
raubi: rodila jsem v Plzni(ale děs!!!odd.šestinedělí peklo!)
Leidenská mutace je nějaká porucha krveí se srážlivostí(do dneška přesně nevím co to je,mám totiž dvě úplně odlišné mutace)
Podle jedné se mi krev sráží moc a podle druhé mám velké sklony k trombozam(emboliim)...Ale žádné líky zatím neberu...
7. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
misko, to je fajn,že malá spí

věrko, mě máma včera přivezla 4mlíka :astonished: a z dm mi psali,že budou v bio kvalitě,tak je potřebuju zdělat.Ale díky z nabídku.

raubi,tak už tu máme kadeřnici, ted tebe, noo to budema hezký maminky. Ještě někoho,kdo odsává tuky :grinning:
7. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj

dneska jsme byly u zápisu do školky
holky to byl masakr
bylo to od 13h
a my tam přišly po 12h a fronta,jak na babány za komoušů :grinning: :grinning: :grinning:

dostali jsme předběžnou přihlášku
pak jsme čekaly další frontu až se dostaneme k paní ředitelce
ta nám řekla,že super holčička,ale je blbý,že je prosincová :frowning2: :frowning2: :frowning2:
takže když by se stal zázrak,tak mě jí vezmou od ledna
a když né,tak až září 2010,ale kdyby bylo mimino,tak mám smolíka pacholíka

bohužel je to tak všude
moc dětí málo školek!!!!!

jsem z toho na nervy
snad se to druhý povede jinak nevím co bude
na soukromou školku fakt nemáme ani na paní na hlídání,a stejnak bych jí žádný cizí ženský nesvěřila
7. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
jo a odcházely jsme od tamtud po 14h
já myslela,že umřu hlady
a kačka byla šíleně protivná
a tak pak mě doma usla v křesle :unamused:
7. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj mamina5

tak už jsi nás tu objevila?
super
7. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj Luci,
koukám to je peklo teda se školkou.Tak to držím palečky ať vás vezmou! My jsme taky prosncoví,to u nás bude asi podobný(až jednou půjde do školky)...No,soukromá školka,to bys musela být zavodářka:slight_smile:!!!Takže už plánuješ druhé mimi??? :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
no už se i snažíme :wink:
to víš už jí byly 2roky a je už čas
strašně zlobí a začíná mít moresy je rozmazlená
sourozence potřebuje jako sůl
7. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
miško

a co,to že nejste venku?
my jsme teď přišly
za chvíli jdeme nakoupit do Billy
7. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
A ktera je tu kadernicka?
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Luci,já byla dopoledne na pol.Prosek,odpoledne na prochajdě a pak mi Viv vytuhla.(já koupu už v půl6,6) takže pak už jsem s ní doma...
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.