• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
naše těhulka Pipiiii :wink:
7. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
no to je jasný
a hlavně máte zahrádku,takže pohoda
my koupeme cca po tý 19h
a chodí tak okolo 20h
ale že dneska spala,tak půjde apát ,tak až po 21h
je šíleně rozdováděná
7. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
to zas budu mít prd z Růžové zahrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukáš na to?
7. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj raubiřka

koukám,že jsi měla termín 1.4.
tak,jak to,že Eliška ještě není na světě?se jí nechce? :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Lenerko: no to nevim.... :frowning2: snad se bud brzy umoudri nebo at uz se neco deje, me to nebbbbaaaa!!!! uz bych taky rada kocarkovala atak.... takhle nic nemuzu! :frowning2:
7. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
pipiíí pece
hm sofi mě celo poblinkala
7. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj Andy
jak to?co pak jsi jí dala dobrého?
7. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
raubířka

a to nemáš ani kontrakce?
a co už se aspoň otevíráš?a kde budeš rodit?
7. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Luci,já koupala dřív po 7ale neunášela jsem její secény takhle na večertak jsem jí to šoupla a vyhovuje nám to oběma:slight_smile:..jj,na ord.koukám...
Andy,tak to je teda den,viď?!...A co teplota???
7. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
kuk, vy jste se nejak rozkecaly:grinning::grinning::grinning:
jaaaa jsem kadernce:grinning:
7. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
raubirka a na ktere profi jsi tedy koukala,??? ja tam jine profi nemam asi:grinning: jen z DR z te plaze jak mame na krku ty vence:grinning:
7. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
misko,neměřila jsem jí,ale po čípku de mi zdá že je lepší.

raub. Elišce je dobře u maminky,co :grinning:

luci, jsme po hexe,takže asi proto ta šavle.

Sofi usnula,chudinka plakala :frowning2:
7. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
pipiii, ty pipdi miminečka na dlani v tvym albu jsou kráááásný
7. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
soanpe, ty jsou z marcipanu:slight_smile: klidne si je stahni:grinning:
7. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky pipiii: tak kdepak si dneska celý den byla???
Raubi: já se Elišce nedivím:slight_smile:mě by se taky v bříšku líbilo:slight_smile:...
Viv je zase vzhůru a má 37,1...
7. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
miško,to je možná z počasí

pipiii a daj se někde koupit? myslim ta miminka
7. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Lenerka: naposledni KO jsem byla ve stredu, a to jsem se jeste neotvirala.... na dalsi jdu zitra, jinak na monitorech se mi nic neobjevilo...
Kontrakce zatim ne... minuly tyden jsem mela poslicky, ale niiic...
Jinak rodim u Apolinare...

Pipiii: koukala jsem se na tyhle http://pipiii.rajce.idnes.cz/K_M_umelecke/ teda postupne koukam na vsechny.... ale mluvila jsem o techto.... :slight_smile:
Hele a ten Tvuj rostak se koupal v te jeskyni, jo? Ty jo, ja bych asi na to nemela odvahu.... ale vypada to krasne!!!

Pipiii: ahaa..... ja mam svou kadernici kamaradku, byvalou kolegyni ze salonu, ale nekdy Te muzu navstivit :slight_smile: a kde delas?
7. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Pipiiii: teda jestli delas.... jestli ne, tak kde jsi delala?
7. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
ahojky misko, ja jsem byla cele odpoledne s kamoskou, byli jsme ve meste, ale tam to bylo prserne, starsne vedro a milion turistu, tak jsme jeli na Vysehrad. Cestou domu jsem se stavila v C&A a zkusila jsme si tehu sukni, krasne mi sedla vel 34. a uz mi ten pas pres brisko i docela byl, tak si pockam na penizky, bohuzel tehu veci ve velikosti 34 moc neni:( treba na MMB neni snad nic:(
7. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
raubirka, ja jsem delala na Vaclavaku v Oskarovi, takovy lux. salon ale po nechutnem pristupu ze strany sefa, jsme okamzite sla na riziko a ted striham bud doma, nebo jezim primo za nekym domu:slight_smile:
7. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
jinak nevim kde se ty miminka daji koupit..asi jo, ale ja si ten obrazek stahla z nternetu :wink:
7. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
pipiii,neboj.dlouhu vel 34mít nebudeš :grinning:
já měla furt tak 8kg navrch a posledních 6-7tejdnů jsem to dohnala. měla 23kg nahoře
7. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
soanpe, ja si myslim ze tu 34 nejakou dobu budu mit, pac jsem strasne uzka:grinning: nebo jak to rict:grinning::grinning:mam uzkou panev:grinning: a uzounke stehna..:X
7. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Pipiii: ono je to vsude stejne!!!! S tim pristupem, kor v tehle salonech! To je des! Ja jsem teda pak taky odesla, sla jsem do fitkana Zahradni mesto, jako recepcni, abych mela nejaky plat kvuli hypo+ jsem si tam otvirala svou mistnost, jenze jsem zjistila ze jsem tehu, tak jsem sla taky na riziko, protoze zacit podnikat a byt tehu by bylo asi dost narocne.... tak budu muset az potom.... :slight_smile:
A s jakou vlas.kosmetikou jsi pracovala? A sama pouzivas jakou, mas krasne zdrave vlasy....
Ja jsem si ted po dobre zkusenosti koupila Tigi sampon, ale jeste mi chybi maska kterou nemeli :frowning2:

Miska stehlik: tak me uz by se v brisku asi nelibilo, mozna ze zacatku, ale uz se tam chudera asi musi mackat :frowning2:
7. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky děvčata :grinning: ,

raubi a kde na Zahru si dělala, jak se to fitko jmenuje?

Andy chudák Sofinka, přeju ať se to co nejdřív zlepší :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Pipiii: tak to ses měla běham po Praze:slight_smile:,já na konci těhu nabrala 20 kilo...ale já fakt hodně papala:slight_smile:...To by ses mĚla kdyby t i dlouho 34 vydržela...Já už mám naštěstí svojí velikost po porodu zpátky...
Jj,Andy ona při tomhle počásku má pořád kolem 36,8-37 stupňů...
raubi: to mě by se líbil ten přísun dobrot:slight_smile:...
7. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
marti,mně jí je tak líto. Naštěstí usnula,

pipii tak tu ti závidím,že máš hubený stehna.z mejch by bylo řízků... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jů koukátena zprávy? těch krup v Humpolci
7. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
marfu: V kentoye, jak je ten penzion.... asi to znas, vid :slight_smile: :grinning:
7. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
jj,hlavně aby u nás nepadaly!!!
Tak už se mi dítko ozývá!!!Opět jdu uspávat(bojovat:slight_smile:)!
7. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Jinak my jsme dneska byli s taťkou na zahrádce, protože se nám vrátil kamarád z Anglie a Martínek se předvedl v celé své histerické kráse, ale jak jsme dorazili domu, tak si hraje a povídá, je to brouček :dizzy_face:. Matýskovi jsem kupila v Tescu ve slevě letní parádní trička, tak má radost :slight_smile:
Byla jsem v CA a chtěla jsem koupit Martínkovi nějakou chlapeckou pokrývku hlavičky, ale nic jsem nenašla :frowning2: . Vše je s kšiltíkem a to já nechci, tak nevim. Markét co dáváš Lukáškovi?
7. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.