• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já jdu znásilnitžehličku :confounded: :unamused: :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
7. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Raubi a je tam ještě ta nechtařka Lucka?
A jak se jmenuješ?
7. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Jeeeeeeee Andy přijeď znásilňovat i ke mě :grinning:
7. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
já zase sháněla s kšiltem a na holčičky to je problém
7. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
marti ani za zlatý prase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Andy neboj Sofi se brzo udělá líp, když nepláče a hraje si, tak jí to netrápí a je z toho špatně spíš tobě :frowning2: to já znám Máťa hodně marodil. Jo a zmejch stehen bych nakrmila celý vojsko řízkama :grinning:
7. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
On sebou Martin hodně mele a nevim jak by ten kšilt seděl na hlavičce, ale když jsem koukala na Sofi, tak mu tu s kšiltem zkusim je to parádní :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Soanpe: no, ja doufam, ze ji u me bude lip, az bude venku :slight_smile:
v tom Humpolci to je mazec.... :slight_smile:
Takze mala uz spinka? A to uz ma teda druhou vakcinu? A poprve to snasela jak?

Ja se pobezim vykoupat atak.... tak snad za chvili prijdu :slight_smile:

Misastehlik: vid.... ja bych zrala sladke jak o zivot.... snad me to po tehu prejde.... je to des :frowning2:
7. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Marfi: jo, ja myslim ze urcite.... Tys k ni chodila?
Pavlina... jmeno me....
7. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Pipiii: a te Murynce jsi udelala moc hezky ty vlasky.... hm....
7. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
raubi:mě to teda nepřešlo ani po porodu!!!
andy mě se tady kupí prádlo na žehlení a ne a ne ho vyžehlit!!!Asi ještě do zítra počká:slight_smile:,jsem dneska lenora líná! :sweat_smile:
Marfu:kde mají slevy???v pátek hodlám utrácet:slight_smile:!!!
Viv nespinká,brouká...
7. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
á Andy jde žehlit
bych tě potřebovala i u nás :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
pipiii

ty jsi tedy hubeňour
vel.34to je tedy síla
já měla 36 a pak před porodem 72kg :frowning2:
leze to na horu hlavně poslední týdny
7. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky Ordinace
mizím až skončím se tu objevím
zatím pa
7. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky,
Pipi,teda závidím já mám 38 a jsem šťestím bez sebe protože předtím jsem měla 42 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy,taky bych brala kdybys mi vyžehlila,asi budu muset až malá bude zítra spát,dneska jsem cvičila
Luci,tak kdy vyrazíme do zoo :wink: hele třeba to leze schválně nahoru,protože se tělo připravuje na mimčo,tak abys pak měla na obě děti dost energie
7. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky, me jsou ty tehu veci 34 jeste velike, mam tam dost mista:grinning::grinning::grinning:

raubirka, posli mi do IP tvuj mail, poslu ti nejaky ucesy

raubirka, pracovala jsem s Wellou, kerastase, Redken, Tigi, Matrix a nekdy Schwarzkopf. Doma pouzvam vsechno mozne.. Od kazde znacky mi vyhovuje jiny pripravek, sampon mam nejaky Redken, Matrix kerastase, k tou peci. Olejicek na vlasy Kerastase, potom neco od Redkenu(lesk) neoplachovaci pece od welly. atd..mam toho plno..:slight_smile: ale ne vse mi vyhovuje od jedne znacky. Doma ted pracuji s wellou a matrixem:slight_smile: Treba tigi me moc neoslovilo:( jen par veci je tam fakt dobrych, vetsina samponu a kondicioneru je dost slabych na peci:(
7. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
ja nejsem zas takovy hubenour, jsem cela mala:grinning: mam docela prsa atd:slight_smile: ale mam malicky zadek, stehna a boky... na gynde mi rekla ze jsme trochu pod prumerem:(
7. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
pipiii:tak to buď ráda...já jsem malá,prsa nemám skoro žádný ale zadek mám!Za dva:slight_smile:hihi :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
miska mrkni ke me na rajce, ale vim ze po porodu budu mit jinou postavu ale na tom mi nesejde:slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska jsme měli další krásný den. Měli jsme návštěvu a Lukášek byl dneska zlatý miminko.

Marti, já Lukáškovi dávám dvakrát denně Nutrilon a dvakrát denně má mé mlíčko + po poledni už dostává zeleninku. :slight_smile:

Pipii, to jseš teda drobounká. Já raději o své velikosti pomlčím, snad se to za pár měsíců zlepší :confused: .
7. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
pipiii: aspoň dostneš po porodu ženské tvary:slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Holky,tady je nějak mrtvo,ne??? :frowning2: :unamused:
7. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky, koukam na Naha jsi krasna a jdu potom spinkat...
7. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Pipiiii: mas to tam :slight_smile:
To mas pravdu, ja mela od Tigi sampon dumb blonde a masku a to mi strasne pomohlo, proto jsem si sampon koupila znovu... ale tu masku ted nemam, misto toho jsem si koupila nejaky kondicioner bezoplachovaci a ten mi teda taky nijak neokouzlil.... takovy o nicem...
No tak po materske bychom mohly hledat stejny salon.... :slight_smile: urco bych chtela trosku podnikat, ale musim mit nejake zazemi, potrebuju si pak vzit hypo.... :unamused:
A ty jsi z Prahy?
7. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Holky,tady se rozjíždí nový salon :grinning: ...tak se k vám hlásím,abyste mi udělaly nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
No tak pádím do hajan..
Holky krásnou dobrou!!!
7. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sula je vybornej!!!!:slight_smile: Mam ho hrozne rada!

Miskastehlik: to je jasne :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pipiii: moc hezky ucesy, hlavne jak jsou ty vlasy hned vyzivene...
Tak az dodelam ten sampon tak si kdyztak pisnu o radu co koupit, jo? :slight_smile:

Misa: Dobrou noooc! :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky, tak já jdu taky do hajan. :wink:
7. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
jsem tuuuu.
žehlení je děs běs,ještě tak jednou tolik a hotovo :wink:
Sofi se vzbudila,tak jsem jí změřila tepl. Měla 36.4 takže paralen zabral.Půl dodky tu s námi řádila a už je zase v postýlce :slight_smile:
já potřebuju zregenerovat vlasy i hubu :grinning:
7. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.