• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Tak to jsem rada, ze Sofii je ok....
Vlasy a hubu to bych ted potrebovala taky.... :slight_smile: snad po tehu se dam nejak do kupy... :slight_smile: vcetne postavy :grinning:
7. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Leni, byla jsem v Krakově a v tý švadlence maj malinkatý holčičí kalhotky.Píšou velikost 0,1,2...
Pipiii já potřebuju poradit taky s vlasama. Po porodu jsou fakt takový nijaký a co mě štve,tak mi po šestinedělí začaly fakt padat. Beru panthenol a lokálně Biohair myslím s kys.hyalur. To mám z lékárny, tak uvidím
7. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Raubi, já měla v šestinedělí o 4kg míň než teď a to jen kvůli tomu, že Sofinka je fakt hodná a mám čas vařit obědy i večeře.Hlavně jak byla furt zima a smog,tak jsme seděly doma :frowning2:
Teď razíme každý den někam. Bydlíme za Prahou- 5km od Letňan ,takže autem do "města" a pak dlooouhá procházka
7. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak jsem tu sama? :frowning2:
7. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Andy,už ne:slight_smile:já nemůžu usnout:slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
hi hi :grinning:
mladá a neklidná miška

Sofince je už dobře a řádila tu. Odpoledne nechtěla ani pít, tak jsem í to zkoušla dát lžičkama nebo aspň vodu, aby byla hydratovaná
7. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak jsem dnes poslala penízky na tento setík http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20067704&tab=8 a do Velikonoc by to měla paní hotový. Bude to oboustaný-v kombinaci s tyrkysovou
7. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jé Andy dík za info,až tam pojedu za Babčou tak je tam vezmem,ikdyž teda poslední dobou nočník katastrofa :confounded: :confounded:
7. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
jj,neumím brzo usnout!:frowning2:...
To je dobře že je Sofinka v pohodě:slight_smile:...Co plánujete zítra za "výlet"??
7. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
miško, zejtra du na gyn. :confounded: bez objednání,tak nevím,jak tam vytvrdnu. asi to bude jen zahrada. V pátek bych dala ZOO,ale tak kolem poledne

leni, všude se píše,že když se dětičky počůrávaj do 2-2a půl roku,tak je to ok. Ještě si to nedokážou pořádně uvědomit.
7. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
Andy,tak to jo...to já plánuju zoo na víkend(to mám chlapa doma)...Ale zítra vůbec nevím,Viv nebaví být dlouho v kočárku v tomhle počasí teplym:frowning2:
7. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
7. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
ty jo víkendy jsou zabijácký a ještě přes Velikonoce. tak si kup tu roční vstupenku za 500,- a budeme tm drandit :wink:
7. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
Andy díky:slight_smile:!!!!Ty jsi žena šikovná:slight_smile:!!!!
No,to bych mohla a hromadně budeme chodit do zoo:slight_smile:!!!
Dneska už jsem byla v DM pro ty slevové kartičky pro kojence...Tak tam jdu hnedka v pátek na nákup:slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
Já ti můžu dát kupony na Johnson´s Baby a vložky do podprdy
7. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
no tak to bys byla zlato:slight_smile:...Jako já mám doma sunar 0-4měs.HA a nějak jsme ho nevyužily a asi ani nevyužijeme když kojím a nevím co sním...Nevíš o někom kdo by ho chtěl???
7. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
ty jo nevím. kamarádka,co jí malej pije Sunar má 5 a půl měs.
7. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Miško, tady je plno šátků a různý druhy a ceny http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
Budeš mít hlavu v pejru :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
Miško, jdu spát
Padaj mi oči :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ranko,
martin začal usínat po desátý :slight_smile: a já padla za vlast s nim, tak jsem nakoukla až teď ráno a Marťas už zase spí :dizzy_face: .

Miško ty slevy maj v Tescu, teda měli je na Novodvorský na dětský věcičky až 50% :wink: .

Pavlí jojo chodila jsem k ní, ale teď už nejsou penízky a tak až zase začnu hákovat, tak se můžu zkrášlovat :sweat_smile: .

Andy to na ten kočár je super, budeš mít vytuněnou nejenom Sofinku. Tak jsem v noci přemejšlela a došla jsem k závěru, že opravdu potřebuju na to hubnutí nějakej dozor, tak jestli chceš, tak to můžem zkusit spolu jak nám to půjde, když se budem spolu hecovat :grinning: :grinning: :grinning: . Taky bych chtěla velikost aspoň 38 :sweat_smile:

Míšo můžu ti taky poslat mail a pošleš mi nějaký účesy co si dělala, chtěla bych se sebou něco udělat, ale nějak nevim co.

Chjo to těhu dá, ale tělu zabrat holky co?
8. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
ahojky marfus. klidne mi taky posli e-mail:slight_smile: jsou to ale spise takovy dost vystredny zmeny... Normalni ucesy jsem si moc nefotila, ale posli do IP e-mail a muzes na to mrknout:slight_smile:
8. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Tak sluničko zase svítí tak za chvíli vyrážíme ven :slight_smile:
lenerka teda ta školka je děs,tak už pracujete na druhém mimču,tak držím palce my až po dovče :wink:
raubi-to máš stejné jako já Sára se měla také narodit 1.4. a uráčíla se až 11.4. :grinning:
soanpe snad už jste bez teplotky to očkování je na prd :unamused:
Jinak já jsem taky kadeřnice,ale ještě jsem nepracovala jen studovala udělala jsem si maturitu a ještě před ní jsem porodila :grinning:
8. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
jeee ahoj mamina, asi bych ti doporucila jit bud podnikat nebo budes v zivote prolejzat fakt nehutnyma lidma a podvodama jako zamestnana:( ja jsem si s tim uzila sve a uz bych jako zamestnana kadernice nikam procovat nesla:( a to jsem pracovala v jednom z nejlepsich kadernictvi v CR :rolling_eyes: :frowning2: :cry: hodne stesti a pokud mas maturitu, zalez nekam do kanclu, ja si ji pristi rok take zacnu delat :wink:
8. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
No já bych asi taky nikam nešla,ještě jsem uvažovala nad tím že bych šla dělat mistrovou to je ve školství a při dítěti j to super jen na ranní,tak uvidim.No a dostanem byt po babičce tak jsem taky přemejšlelaže si otevřu v boleslavy něco svého,tady v praze bych to asi neriskla :unamused: A kde jsi dělala?
8. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
delala jsem v Liberci u hokejoveho stadionu, potom v Praze v CUT&color a potom v Oskarovi..
8. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
tyyy blaho dostat byt..no to bych si piskala:slight_smile:
8. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky!!! :slight_smile:

Sofinka už je plná humoru, takže pohodička.

Koukm,že se nám tu množí kadeřnice :grinning: tak t se hodí vždycky.

Pipiii. ve tvém oboru můžeš mít živnost hned po ukončení studia bez praxe? Je to asi těžký, začínat bez klientely. Nebo ne?

Dnes musím na gyn. :confounded: tak přemejšlím,jestli vzít Sofinku s sebou a spojit to s výletem.
My v těch našich Kotěhůlkách nemáme nic k vidění
8. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Holky, já vůbec nevím, co budu po mateřský dělat.
Jsem vyučená fotogr., ale dělala jsem to jen po škole pak jsem asi 12let podnikala,pak jsem byla půl roku zaměstnaná na letišti.
Hm asi si pořídím další miminko a na další 3 roky budu mít vystaráno :wink:
A budu lobbovat za větší dávky v mateřství :grinning:
8. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
soanpe, musela jsem mit 3 roky odpracovane, ale ZL zatim nemam, ale ted je myslim novy zakon a staci jen par mesicu odpracovat...

dalsi miminko:grinning::grinning::grinning:skoda ze treba nefotis tehulky:( by sis mohla pekne privydelavat:slight_smile:
8. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky!
Tak uz mam slabe kontrakce na monitoru, pry kdybych do patku neporodila, takl v patek nastupuji na vyvolani, ale se segrou mame pocit, ze porodim dneska.... Ale uvidime
No, max. v ten patek...

Holky, ja jsem ted u segry, ale uz pujdu dom, tak Vas pak doctu....
Zatim pa, pa....
8. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.