• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
raubirka, starsne ti drzim palecky at se vse podari!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Ty jo raubirka tak to příjde každou chvílí držíme palečky ať mimi vyprdneš jak malinu :grinning:
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
pipiii-no jo no musela jsem o ten byt dost bojovat nejdřív ho nikdo nechtěl a když jsem si o něj řeklachtěli ho všichni :grinning: Mám v něm teda ještě babičku a dědu ale vím že jednou bude můj,tak aspoň něco :wink: Sice je v Mladé Boleslavy ale já říkam,že než se tam přestěhujem bude stejně prahe ještě blíž pořád se rozrůstá :grinning:
8. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
mamina, to mas super, my se budeme zadluzovat asi na min. 3000.000:grinning: az pujdu do prace po mimisovi:grinning:
8. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
No jo já jsem taky štastná jak blecha ten pronájem je na prd :unamused: No jo sice se zadlužíte ale bude to vaše :wink: Musíš to brát ppozitivně :grinning: A kolik ti je let pipiii? :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Pipiiii: to jsme ve stejne situaci, my taky po materske pujdem do hypo, a snad to jeste pujde dolu... chtela bych nejaky ten baracek a ted si budem hledat podnajem....ale az tak za dva tri mesice...

Pipiii: a odkud jsi?

Pipiii: napises mi do IP cislo, nebo nekdo, ja pisnu sms az se to narodi, aby jste byli informovane :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
pipiii, není atelier :frowning2:
a ani nebude,vybavení je drahý :angry:
8. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Soanpe: jeee, takovej relax :slight_smile: A ty mas tedy quinny speedy?
8. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
raubi.máme a jinej bych nechtěla
8. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
U nás se přehnala bouřka a zrovna jsem pověsila prádlo na zahradu :unamused:
8. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Jo, jo, ja jsem ho take chtela... :slight_smile:
Jo Soanpe, jak je to s tou ZOO? Kolik stoji ta vstupenka na rok, nebo jak to je?
8. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Raub. Roční pro jednoho je za 500,- a rodinná 2děti+2dosp. 1100,- já mám tu za 500,-

A máš Speedi nebo něco jinýho
8. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Jo, jo, uz jsem to take nasla, do toho ai pujdu :slight_smile: to je docela dobra cena.... minimalne trikrat bych tam v lete s kocarkem zajela :slight_smile:
My mame casualplay S4...
Ale chtela jsem nejdrive quinny, pak jsme se rozhodli pro tenhle...
8. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
Já měla taky vybranej tenhle. Moc se mi líbí ještě do dneška,ale kvuli sporťáku jsem šla do Speediho.Je prostornější a protože Sofi je listopadová a v zimě se mi nevejde do korby, tak jsem usoudila, že na fusak bude tenhle lepší. Ségra v něm vozila přerostlý 2letý prtě-vypadá na 4-5let :grinning: a vejde s etam i obřím plyš.psem :grinning:
8. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Hm a je po bouřce a svítí slunce. Hlavně se pročistil vzduch a dobře se mi dejchá
8. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Raubi, tak jak to s tebou vypadá?? Ještě 3v1???
Já vůbec nezažila ty předporodní bolesti a ten pozitivní stres. Já 30.11. v6.00 ještě ani netušila,že budu rodit a v 7.00jsem byla na sále a začali mě řezat :grinning:
Když mi dali Sofinku do náruče, tak jsem radostí zapomněla,jak se bude jmenovat. rolítly mi všchnyy jména,ale Sofie tam nebyla :astonished:
Jo a moje první slova : " Ahoj! Ty máš ale malinkatý ouška,ty jsi krásná."
8. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahojky,
vy zase drbete dneska:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak co Raubi???Už nebo čekáš do pátka??
My dneska měli spací den,tak uvidím co se z tho večer vyklube...
Holky,jdu koupat
8. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Soanpe :slight_smile: Ja jsem zvedava take na sve reakce :slight_smile:
Jo, jo, jeste jsem cela... byla jsem si koupit jablka tady naproti u Cinanu a uklidila jsem, vyprala, vyluxovala a vytrela... a za chvili si dam vanu...

No, jenze to je prave ono, ja si to nejak nedovedu predstavit, ze fakt budu mama a budu mit dite :slight_smile: Me to furt prijde jak nejaka hra... sice jsem tlusta jak prase, ale furt mam pocit, ze pujdu do porodky, tak mi neco reknou, bricho a vsechno mi splaskne a vyckam si frontu a daji mi nejake mimco do ruky a reknou, to je Vase... :slight_smile:
Me jako nejde do hlavy, ze budu rodit... a kdyz nad tim premyslim, tak mam pocit, ze to ani nemuzu prezit.... ale ted je tak prijemny pocasi, sice zatazeno, ale nevadilo by mi, kdyby to prislo ted :slight_smile: kdyz uz teda... :slight_smile:
hezky se dycha, premysli, odpociva....
8. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska toho sluníčka nebylo tolik, ale jak tady píšete, je příjemný vzduch.

Raubi, také ti držím palečky, at to vše proběhne v relativním klidu :wink: .
Také jsem si neuměla představit, že budu mamina, ale když jsem Lukýska držela v náručí, tak mi to začalo docházet a naplňoval jsem se takovým krásným pocitem. :slight_smile:
8. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Lessi: dekuji moc! Jste zlatuse :slight_smile:
8. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Raubi, přeju ti, abys to měla za sebou, protože to nejhezčí tě teprv čeká.Ten malinkatý uzlíček štěstí.To bezbranné bez zubé uplakané štěstíčko.Jů já bych bulela :sweat_smile:
Do dneška nechápu a hlava mi nebere, že Sofinka tu je na furt. Ale je to NÁÁÁÁDHERNÝÝÝ pocit
Držím vám palečky
8. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Raubi, jukla jsem do tvého albíčka. Představ si, že znám tvého muže i jeho bráchu. Znám je od mala, bydlíme totiž na stejném sídlišti. :grinning: To je fakt náhoda.
8. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Andy, co Sofinka? Už je po očkování v pořádku?
8. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj Markét. Jo už včera po paralenu byla dobrá. Všest šla spinkat a v 9 už byla bez teploty a řádila,tak jsme ji vyjímečně vzali do obýváku
8. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak to je dobře. Nám se Luky poslední noci vzbudí tak ve dvě. Dáme mu dudlíka a zase hned usne, tak asi má nějaké špatné sníky.
8. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
jo taky to tak máme. Hlavně při změnách počasí.
Viděla si naši novou fotku :grinning: ?
Fakt si užíváme počasí, chudák Sofi :wink:
Už mi zase usíná,tak jsem ji odnesla do postýlky. Jen má vypranýho mazlíka usínáka,tak to bude dnes trochu rušný
8. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Ty jo, raubi, tady ti to moooc sekne http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2506163&vReferer=%2Fphotos%2Fraubirka
Máš super melír. Kde ti ho dělaj??
8. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Jojo viděla jsem fotečku. Prostě pohodářka :dizzy_face:
8. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Zahrada jí zmohla a už spinká. Mazlíka nahradila plína :slight_smile: dostali jsme takovýho pyšovýho tyrkys.dráčka z DM :slight_smile: a bez něj ani ránu. To byl první dárek od strejdy - dost překvapil,protože je docela takovej nepraktickej knihomol :grinning:
8. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.