• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Tak holky my spinkáme:slight_smile:...
A mě čeká žehlící večer a taky oběd na zítra,protože nevím kdy zítra dorazím domů!!!Andy,Sofi je fakt pohodářka:slight_smile:...
U nás panuje napjatá atmosféra,jak Viv odmítá tatínka:frowning2:...takže je tady tak jako smutno,jeho to fakt moooc trápí a mě taky :confounded:
8. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj Miško!Jekto,že Vivi odmítá tatínka :astonished: ? Tak to je smutný. Co zítra dělate? My razíme za strejdou do práce
8. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj misko,
tak to my Lukáška koupeme okolo osmé a do postýlky se dostane tak v půl deváté.

Zítra jdeme na další lekci plavání, tak se už těšíme. Jde s námi i taťka, tak bude pořizovat fotečky. :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Miško, to je fakt divný, že odmítá tatínka :frowning2: .
8. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Markét,já už se těším,až Sofi bude půl roku a hupsneme do bazénu :wink:
Kam chodíte plavčit?
8. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Jezdíme do Petrovic - www.rc-ctyrlistek.cz
Je to tam mooc příjemné.

Kvůli plavání jsem si musela koupit nové plavky a i tak jsem měla strach, že se do nich budu těžko dostávat :grinning: , ale nakonec jsem se do nich nasoukala :grinning: .
8. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Markét mi taky budeme chodit až od půl roka,zatím plavčíme doma ve vaně:slight_smile:
andy,nevím...Prostě když je sním tak jen ůítostivě bulí(začla to dělat u něj i u cizích lidí)chce být jenom se mnou,nikoho jinýho nechce ani na cvilku.takže jsme z tho hodně špatní...
Zítra kolem 12-14 mám kontrolu na gyn. a pak nevím...
8. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Markét,taky mám problém s plavkama, ale nějaký v celku snad seženu :grinning:
Miško,ta k to mi je líto. Sofi pláče u některejch cizích .Někdo jí sedne a někdo ne.
|Jste s tatínkem denně?
8. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Lesi: fakt? A ktera ty jses? No vidis a ja tam jezdim casto.... a urcite tam Tom bude o vikendu a bude se zapijet :slight_smile: asi na Zelivce :slight_smile:
Ted jsem tam byla predevcirem :slight_smile:
A kde bydlis?

Soanpe: Jezis, dekuji mooc! :slight_smile: Dela mi ho kamaradka, pracuje v Opletalce na Vaclavaku...
Vase Sofi ma take mazlika? :slight_smile: Nase-sestry deti ho maji taky... a bez nich ani ranu a ono je to dobre, ono kdyz se treba mrnousek dostane treba do nemocnice a mamminka nemuze byt u nej, tak tam ma aspon toho mazlika a nema pocit, ze je tam samo... :frowning2:
Ja ho jeste nemam, az se pinda narodi, tak pojedem neco koupit :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Lessi: a nerekla bys to do nej, vid? Do Toma... on je to takovy raubir.... :grinning: ale myslim, ze uz se hooodne sklidnil, Jirka ted mel holcinu se kterou chodil a uz i bydlel asi trictvrte roku, ale ted se rozesli...
Tak to znas asi i ostatni, ne?
Hele a nejsi ty nahodou Levickova? Vim, ze Levickova mladsi (ted si nepamatuji jmeno
:grinning: ) ma sestru a ta ma ditatko... :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Andy,vidí ho denně,takže to prostě nechápu(u cizích se to ještě pochopit dá)...Prostě má asi špatně období nebo chce být jen se mnou,nevím.ae je to fakt těžké.Budu se muset zeptat u doktorky zda je to normální nebo co stím dělat!!!
Máme taky mazlíčka:slight_smile:,plyšového pejska.Bez něj už ani neusneme...
Holky,jdu žehlit.Pak se objevím(mám toho asi na rok) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Raubi, já bydlím v baráku, který je hned za hospůdkou. Na Želivku ale nechodím. Tak až bude Eliška na světě a když budeš chtít, tak můžeme udělat nějakou procházku po Modřanech. :wink:
8. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
My budem na plavco chodit asi do toho Stepu, autem to mame asi pet minutek i s parkovanim a nasoukanim deti do auta :slight_smile:

Miskastehlik... :frowning2: snad se Vam to brzy srovna... treba je to jen chvilkove, ale chapu, ze to tatinkovi musi byt hooodne neprijemne :frowning2:
8. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Raubi, přesně to jsem já, ale ne už Levíčková :wink:
8. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Lessi: no jasne.. a jak se jmenujes?
Asi tam budem myslim 22.4, protoze nebude plyn, takze i tepla voda a tak.... tak pojedem asi tam...
8. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Ja jsem ale sikovna holka, jsem to uhodla... :slight_smile:
Tak to je mazec.... :slight_smile: To bude Tom cumet :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Jsem Markéta :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
No to teda jsi a to ti Tom nepomohl?
8. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
No jo, ted jak jsem se koukla do alba, tak segru poznavam... ja ji videla asi dvakrat v zivote, naposled na Jirkovych narozkach... tak jsem ji hned nepoznala, takze na ty auticka koukate hlavne na parkoviste, ne ? :slight_smile:)
8. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Raubi, já jsem na vlasy dost háklivá,protože se mi vlní a mám je dost jemný a takový špinavý blond a na takoejch vlasech fakt hodně záleží na střihu a kvalitě barvy. Mám sice kaděřnici, ale zvedli ceny :confounded:
Nedělá náhodou kamarádka soukromý kšeftíky :wink: ?

S tím mazlíkem je to fakt dobrý. Je to taková jistota a kus domova.
Tohle je takový sametový kus látky. Hlavu to má dráčka a šustivý křídlo. Jenže dnes jsme ho musela vyprat. Ráno byl dráček nějakej poblinkanej. Nevím kdo blinkal, jesltli Sofinka nebo dráček, když s ním Sofi mává a bouchá do žbrdlin u postýlky :grinning: :grinning: :grinning:

Začala si s ním hrát až tak ve dvou měs.
8. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Raubi, jojo. Já tě totiž vůbec neznám. Ségra chodívala na Želivku, to je fakt. :slight_smile: To jseš dobrá, jakýho máš pamatováka. :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Lessi: Tom doma neni, ma sluzbu... ale kdybych rodila, tak je tu hnedle... :slight_smile:

Soanpe: ja mam taky vlnite vlasy a mam jich hrozne moc, takze u me je to taky des.... Ja nevim, zatim asi ne, ale mozna... ja se ji zeptam... a ty bys chtela jen melirek?
Tak to byl asi dracek
:grinning:
8. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky,tak na Modřanskou prochajdu půjdu s váma. Já mám na Beránku rodiče a tobě Markét přinesu ten krémík. Jo dostaly jsem za něj pochvalu od dr.Jsme prej holky šikovn a zodpovědný :sunglasses:
8. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Lessi: a my jsme se nedavno koukaly s mamkou z okna a videli jsme Vas i s kocarkem... a Jirka rikal, ze jste to vy a ja a Levickova ma dite, jo??? A oni mi pak rekli, ze segra... :slight_smile:
A jak se jmenuje sestra? J ato zapomlea.. Lenka? Nebo Lucka?
8. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Raubi, melírek bych dala a velmi ráda. Mně ted nějak začaly padat,tak ti ty hustý vlasy závidím. Doufám ,že je to jen dočasný stav. Něco jako změna srsti :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky, loučím se s vámi a jdu žehlit. Možna se tu ještě ukážu. Kdyby ne, tak přeju klidnou noc a tobě Raubi, případně snadný porod :wink:
8. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Andy, ok. Mohly bychom se jít projít do Modřanské rokle :wink: , snad nám na to vyjde počasíčko.
8. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Raubi, ségra se jmenuje Lucka. A když už jsem u těch jmen, jak se jmenuješ ty? :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Markét, tohle by tě mohlo zajímat http://www.veseleplavani.cz/slunce-pisek-a-plaz-/uv-kombinezy.html

Teď fakt pádím
8. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Soanpe: No jasne :slight_smile: tak se pak domluvime :slight_smile:
Jo az se mala narodi, tak ten kremik si koupim taky... tak si pak musim vzpomenout, at si reknu jak se jmenoval atak... :slight_smile: ted je to zbytecny, ja bych na to zapomela :slight_smile:
:slight_smile:
Soanpe: tak Ti urcite holky kadernice muzou poradit... Ja znam na vypadavani vlasu sampon Alpecin... prodava se v lekarne a je prey dobrej... sice je spis pro chlapi, pac ty na to dost trpi, ale zenske ho taky pouzivaji... treba Ti poradi Pippi...
No, ja jsem tez zvedava, jak dopadnu po porodu... :slight_smile:
Jinak kdyz me hooodne okudlala jedna ma kolegynka, sice to byl fajn strih, ale neuvedomila si, ze mam prave vlnite vlasy, tak to na to moc neslo... a ja to za boha nemohla cesat, tak jsem furt zehlila a zehlila, az si je znicila... tak jsem si prave dost casto delala masaze hlavy, a docela to pomaha, a to i prave treba na vypadavani vlasu....
Ale jeste se Ti zeptam, jak se jmenuje jeden sampon co pouziva kamaradka... pry je vybornej, po dredech ji vlasy vypadaly a prej ji hrozne pomohl...
8. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.