• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
jo značí se S,M,L,XL

to já měla asi L,ale bylo to zbytečný
nám je dali v porodnici
tak je mám schovaný pro druhýho prcka

já skončila na 73kg
a začínala na 54kg
12. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky deathy to je mi líto. :frowning2: no já taky nabrala dost 18 kg hrůza a pak to dát dolů no síla já hlavně jsem děsně na sladký tak že jsem pořád jak sud. teď jsem se vrátila na váhu před těhu 65 kg a to jsem před svatbou měla 55 kg no síla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
Rova tak to se moc s přítelem nevídáte co? To bych teda nechtěla no vůbec nevim co já půjdu dělat.
12. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Máma dnes domu přitáhla ty porodnický vložky...bože..fakt to bude jezdit :grinning: Ale to, ta paní v lékárně jí dala kalhotky, že to sou ty co chtěla, ale nedovolila jí rozbalit ten pytlík...nejsou to ty síťovaný, ale takový...jako, já nevim, jako buničina...Tak se někde ještě musim podívat po těch síťkách, protože tohle by se asi nedalo prát..

Jinak, já mám 10kg nahoře.. tak snad už se to moc za ten měsíc nezmění, abych pak neměla takovej problém dát to dolu. Jím úplně stejně jako před těhu, žádný změny, ani chutě, tak snad to bude dobrý..
Teda ale co mě trápí hodně...strie, udělaly se mi teď nad pupíkem a vlevo pod nim...a bolí to teda jak prase :angry: A vůbec se mi to nelíbí!!!
12. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
no já byla v těhu taky šíleně na sladký
no já jsem tedy furt
já nemusím maso,hlavně sladký

naštěstí už mám zase svojí váhu 54kg
ale před svatbou jsem měla i 49kg a to jsem byla hnusná(kost a kůže)
12. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
deathy

já si koupila v lékárně od firmy Tena ty síťované kalhotky

www.tena.com

já prostě řekla,že chci sítované kalhotky do porodnice
a hned pohotově zareagovali
ale dali mě pěkně drahý spodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
12. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Deathy: To s babičkou mě moc mrzí! Nemám slov.. :frowning2:

Lenerka: Já jsem v těhu teda byla na zmrzlinu, ale fest..to, že jsem v očekávání jsem nezjistila zvracením (žádné se nekonalo), nebo že bych to nedostala, ale že jsem si po cestě začala kupovat nanuky (byl prosinec :slight_smile:)
A s tím vstáváním - s tím mám problémy každý den - první budík mi zvoní v půl páté - to si ho přeřídím na pátou a pak si rozmyslím, jestli si ještě čvrt hodinky poležím a pak si máknu, nebo jestli už radši vstanu. Trošku už jsem si zvykla, ale zatímco dřív jsem chodila spát tak v jedenáct, teď se kolikrát stane, že v devět Vanče přečtu pohádku a jdem spát obě..:slight_smile:

Moba: To mi říkej, já taky neskáču radostí. Zrovna dneska mi bylo už strašně smutno, když jsme si odpoledne volali (jede na víkend za maminou, takže za dva týdny se uvidíme úplně minimálně) až jsem z toho začala bulet.. Strašně mi chybí být s ním, ale na druhou stranu jsem vděčná za to, že jsme to takhle mohli zařídit. A hlavně počítáme s tím, že to takhle bude jen do srpna a pak už bude přítel chodit na mezisměny, takže jí ráno odvede do školky, já jí ve tři vyzvednu a on skončí za dvě hoďky..a večer budem spolu!

A já jsem začínala na 55, před porodem měla 70 :grinning:, po porodu 63..a pak nevím kdy jsem to dopracovala na 48, to už na mě každej místo pozdravu vyhrkl anorektičko..teď mám zas 55 a s váhou jsem spokojená. Jen určité části těla bych změnila, jenže jsem líná na to pravidelně cvičit. Mě by to i strašně bavilo, ale energie a čas na to celkem chybí..

Jo chtěla jsem vám doporučit knihovnu, chodím s Vanesskou na opatov do městské knihovny. Mají tam jednu velkou místnost pro děti - od leporel, knížky pro nejmenší, poezie, děti do 10 let apod.. strašně fajn, hezká výzdoba, je tam i stoleček s pastelkama atd..já miluju knížky a když jsme tam začali chodit, strašně se jí tam zalíbilo, takže si pokaždé taky nějaké pohádky vybere..
12. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
za knihovnu díky,ale máme to z ruky :slight_smile:
ale je fakt,že kačka knížky miluje a pořád jí musím číst
ale když chodí spát,tak stačí jen pomazlení s maminkou a hupky dupky do postýlky

asi jsme jí konečně vybrali postel
bude s KIKI
bude veliká a bude jí mít snad i do puberty,jestli se nerozpadne :grinning:
a bude tam i přistýlka,190cm dlouhá,tak za ní může jezdit na návštěvu sestřenka
za necelých 4tis.masiv borovice super
jen ještě ,aby jí měli skladem
a pak začneme přestavovat ten náš pidi byt 2KK
do ložnice se budou muset vejít 3velké postele,tak na to jsem náramně zvědavá :wink:
12. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo jo pro mě je tak ymoje váha ideální
54-55Kg,ale posílit tělo,by to chtělo,jenže jsem lenoch!!!!

a co jak se chystáte na Valentýna?
my moc ten svátek neřešíme
my se máme rádi celoročně :grinning:
12. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
Teda, koukám že vy ste pěkný nudle.. Já měla před těhu 63.. Hmm. Teď se nemůžu srovnat s tou 7 na začátku..ale radši na váhu ani nelezu, jen když du do poradny, no a to musim.. Minule sem z ní málem spadla. Nějak sem na ty čísla přes pupek neviděla, tak sem se naklonila, a už sem málem žuchla :grinning: Směšné.
Ale dneska..to bylo ještě víc trapný. Byla sem u obvoďáka, když sem odcházela, kráčim si to čekárnou, tam tři chlapy, a jak dneska bylo i trochu sněhu, bylo tam to lino nějaký kluzký...mě ujela pata, načmárala sem jim tam podpatkem takovou černou čárku a pěkně sem se tam rozmázla rovnou do polohy klečmo :grinning: No, díky bohu za kolena, to se v podstatě nic nestalo.. Nějakej pán se mě chystal zachraňovat, ale já jen s výkřikem Žiju!! upalovala pryč. No fakt trapný :grinning: :rolling_eyes:

Valentýn? Noo, nějak víc sem to prožívala na základce.. Teď víceméně souhlasim s přítelovo názorem, že když se maj lidi rádi, tak se maj rádi pořád, a né víc v jeden den.. To samý řiká o Vánocích. Proč si maj lidi dávat dárky jen jeden den..když už, tak nějak v průběhu roku.
Ale jako jo, nějaká sladkost nebo maličkost..každopádně přítel je od rána do večera v práci, takže nic slavnýho.
13. únor 2009 v 01:01  • Odpověz
Deathy teda hlavně že se ti nic nestalo, dávej na sebe vlastně na i na malou pozor není to sranda.Já kupovala ty sí´tovky od chico jsou super.
Lenerka no to je fajn že už jste vybrali no nám se právě masiv nelíbí tak že ten jsme vyloučili hned, hlavně by se k nám ani nehodil :frowning2:
Rova tak držim palce a´t to zvládáš a kam chodí malá do školky?
13. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
moba, jo jen trochu zašpiněný kolena :grinning: Vlastně to muselo být celkem vtipný jak sem tou čekárnou prolítla. Nic se mi nestalo na štěstí, ale teda lekla sem se. Ale malou to nijak nerozhodilo, ani škytavka, ani nějaký kopance..vůbec nic :grinning: Ale jo, dávám na sebe bacha. Přítel mi ale hned vynadal, že kdybych měla svoje normální boty, nosím glády, tak by se mi to nestalo, ale protože sem měla ty "dámičkovský" kozačky, jak on říká, tak se nemám divit. Jenže ono je těžký s tim břichem zavazovat ty 10ti dírkový boty :cry: Takže mám kozačky na zip..no jo :grinning:
13. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj deathy

tak to jsi měla zážitek
hlavně ,že jsi v pohodě a malá ještě v bříšku
máš ještě 3týdny čas :wink:

no já boty na podpadku nikdy nenosila
bolej mě docela žíly,jsem ráda za nízký podpak,nejlépe bez něho
ale v těhu ,je fakt,že do bot se leze dost blbě
taky jsme měla boty na zip

jo jo s tím svátkem souhlasím
my se máme taky rádi celoročně
i na vánoce to nepřeháníme,jen dárky pro kačku :wink:
13. únor 2009 ve 23:19  • Odpověz
moba

švagrová má rodinný domek a o 20dní starší dcerku než je kačka
a pokojík má celej zařízenej v borovici masiv a vypadá to velice útulně
tak jsem se inspirovala a jdeme do toho také

a jak má Patrik zařízenej pokojík?
13. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz
lenerka, joo, malá se drží v bříšku celkem dobře :grinning: Koukám že mi to tu ukazuje fakt už jen 3 týdny..noo, trošku se to předbíhá, ale cca o pár dní..jejda toto letí. Dneska sem si zbalila tašku! Tak už můžu jít :grinning:
Jinak ty boty nemají jako nějakej podpatek, jen takovej hooodně malinkej..nevím jak se tomu říká, nikdy sem do módy neviděla, takže jako ani bych to podpatkem nenazvala. Já prostě chodím normálně v těch velkej botách, a tohle byla teda celkem sranda :grinning: Většinou nikde nepadám :grinning:
13. únor 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jak jste prožili Valentýna? Taťka nám odjel za babičkou, tak jsme mysleli že zůstanem doma. Nakonec jsme spali u kámošky - maminy. Holky si spolu skvěle pohráli a když jsme je dali do hajan, drbali jsme skoro do dvou do rána. Byla to příjemná změna. Tak jsem aspoň nesmutnila..sice Valentýna nějak taky neslavíme, ale přece jen když jsem celý den potkávala chlapy s kytičkama, bylo mi líto, že nejsme spolu..(jako vždy, když přijdem o volný víkend)
V pátek jdeme na karneval, tak musím ještě sehnat nějaké doplňky k šatičkám. (Sice bude nudně za princeznu, ale nechce se mi dávat moc za obleček, který bude mít jednou na sobě. A šatičky má po mě úplně kouzelný..Sametově černý na bříšku, růžové volánky a a růžovou nařasenou sukni..Vlastně jsem je nikdy nenosila, dostala jsem je od máminýho šéfa z Arábie a byli natolik řekla bych slavnostní, že jsem je nevyužila. Tak se hodí aspoň teď.. :wink: Navíc ona na ty princezničky opravdu je..

Krásné nedělní odpoledne!
15. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
rova, takže malá princezna :grinning: Já jako malá dostala takový slavnostní černo růžový šaty od bejvalý ženy mýho táty, je z USA, takže šaty byly na tu dobu fakt luxusní a tady nikdo takový neměl. Joo, tenkrát sem z nich byla vedle, dneska se vyhejbám všemu co je růžový :grinning: Ale když sem jednou byla na nějakým karnevalu, tak sem byla za gejšu :grinning: Bylo to vtipný, z vlasů drdol, v něm zapíchlí čínský hůlky, na zádech přivázanej mašlí polštářek... :grinning:
A když sme byli minulý rok...to nebyl karneval, to byl zombie walk centrem Prahy, tak to sem byla za mrtvou nevěstu :grinning: Ale to už je zase něco jinýho... :grinning:

Jinak Valentýn..no já byla doma celej den sama, jako dnes, přítel je v práci, takže sem se jala kuchyňkování. Upekla sem "dort" s ovocem a udělala véču, nastrojila stůl, takže přítel přišel a koukal. Pak sem si teda ještě do dvou do rána hrála na kadeřníka, protože přítel potřeboval už ostříhat.
Nevím jestli to zapříčinil včerejšek, ale dneska se mě přítel zeptal, jestli se zejtra nevezmeme než se to narodí, když už deme na tu matriku kvůli příjmení malý.. :grinning: Tak sem docela vyjeveně koukala. No musíme to ještě večer až přijde probrat :dizzy_face:
15. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
jé deathy

ta budeš mladá paní to ti přeju :wink:
to je pěkný

já měla 4týdny do porodu a šla jsem kámošce dělat svědka
kámoška měla 2měsíce do porodu
obě jsme měli stejné pupky,no bylo aspon na co koukat
měli jen malou svatbu oni dva a 2svědci a pohoda :wink: doporučuju

my měli svatbu velikou asi o 35lidech
na obřadu,ale asi více

už to máš za pár co?
jak se cítíš?
15. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz
rova není nad to si pokecat s kámoškou
a hlavně když jsou děti hodný a spí :slight_smile:

my jsme si valentýna užili na karnevalu
Kačka šla za berušku :wink:
15. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
lenerka, no jo..pěkný by to bylo, ale tak...zatím nepotřebuju mít na něj papír :grinning: Zatím mi stačí, když budu mladá mamina :grinning:
Noo, jak se cítím, dneska mi dalo zabrat dojít cca 300m od baráku k hypernově. Když sem tam došla, myslela sem, že to na mě asi už de, protože mi teda bylo fakt mizerně. Ale pak sem to nějak rozdejchala. Asi to bylo z toho pohybu :sweat_smile: Je teda ale pravda, že když sem šla zpátky, tak mi taky nebylo dvakrát hej a každej krok mě bolel. No nevím. Ale jinak ok. Malá se roztahuje jak blázen, občas mám břicho ve tvaru kostky. Přítelovi se zalíbilo jí zlobit, tak mi na břicho prdí pusou..chudák malá, a já sem pak chudák velká, protože ona mi to oplácí pěkně ostrýma dloubancema :grinning: Už aby byla venku, každým dnem cejtím větší únavu.
16. únor 2009 v 01:53  • Odpověz
Ahoj tak Petr má dnes narozky tak budem trochu slavit. :slight_smile:
Jinak lenerka no patrik moc pokojíček zařízenej nemá protože jsme všichni v jednom hodim pak nějakou fotku, mrzí mě že nemá svůj pokojík ale snad ho mít jednou bude.
16. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj deathy

třeba to byli jen poslíčkové
bolelo tě v kříži?
mě to tak začlo bolesti v zádech,bolesti jako při silný menstruaci a průjem
a pak to začlo
ježíš ani se mě nechce vzpomínat

neboj jsme s tebou :wink: :wink: :wink:
16. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
moba

jo jo kačka si taky bude muset na svůj pokojíček počkat,ale zatím jí to nějak nevadí
stejnak se pořád roztahuje s náma v obýváku :grinning:
16. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj lenerka,
teda teď tak matně vzpomínám...no, nejdřív sem si myslela že honem rychle poletim na záchod, protože sem měla takovej divnej pocit, nakonec nic. No a jestli mě bolelo v kříži...ty jo, já mám pocit že mě bolelo úplně všechno. Ale teda bolesti jako menzes to byly.
Zrovna sem si tak řikala, jaký to asi je mít ty poslíčky..a taky sem tam bloumala, kdyby to na mě náhodou přišlo, tak komu budu volat jako prvnímu :grinning:
16. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
no tak to asi ty poslíčci byli :slight_smile:
no hlavně,aby ti na ulici nepraskla voda :grinning:
mě tedy nepraskla,až v nemocnici
měla jsem jí málo

a co na kontrole už se otevíráš?
no prvnímu určitě přítelovi
a on studuje nebo už pracuje?
16. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:48 • radus.b.
teda to jsem zvědavá kdy porodíš, na mě to přišlo v noci a i na ostatní kamarádky to přišlo v noci.
No jo Luco to je taky u nás tak má něco v obýváku něco v pokojíku je všude, ale snad ten pokojíček bude mít.
17. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
no mě začlo být divně po obědě po procházce asi hodinový
pak jsem začla okolo 18h žehlit
a pak už to fakt na mě přišlo
to opravdový peklo začlo okoko 23h
ale manžel mě vezl až po 4h :confounded: :confounded: :confounded:

při druhým budeme více pospíchat
17. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
kdepak máme Petru?
že by už porodila?
halooooooooo
17. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.