• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,
raubi: tak to je dobře už zítra jdeš,už se na maloičkou těšíš co?:slight_smile:
Andy,no to se tad juknu :angry: :grinning: ...Jak bylo ve Vršovicích???
9. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Raubi, tak tě berem, ale já utáhnu jen jeden kočár :grinning:
9. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
dneska mi prisla domu kombinezka s cepickou, rukavickami a botickami ale poslali mi velikost 62-68, coz je tak na pulrocni dite, takze bycho to v zime asi moc neunosili, tak jsme to poslala zpet a poslou mi mensi, dneska jsme si zkousela kalhoty vel. 34 tehotenske a krasne mi uz sedely, tak si za chvili nejaky koupim:slight_smile: mela jsme tam jeste rezervu, zvkast na nohou:grinning:
9. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
pipiii,
Sofi má ve 4mes.68. nevíš,kdo byl výrobce? některé firmy mají fakt malý číslování.next věci už začínáme nosit 6-9
9. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
já asi do 5.měs nosila normální věci.Vlastně jsem měla 2 tříčtvrtáky a pak od konce září mě počasí donutilo koupit dlouhý džíny. já ti tak závidím to bříško :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
pipii. Viv budou 4m.a mme vel.68 taky...to je hlavně podle mimča..
jj,my u něčeho neosíme 74,něco se dělá prostě měnší...
Já si v těhu nic těho.nekupovala jsen jedny kalhoty(protože mě přímo uchvátily) a nosím je dones:slight_smile:
A jakpak je???
9. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
sonape, ja jsem tu kombinezku chtela na prosinec a rodim v rijnu, takze jsme rada ze jsme to vymenila. Vyrobce byl cesky pres MMB Amálka.

jinak nevim co mi zavidis na brisku:grinning::grinning::grinning:

ja bych si koupila tehu dziny klidne hned, jen nejsou penizky:( musime pockat az nam prijdou penize ze stavebka:( :pensive:
9. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Holky, byla jsem v Edenu v tescu a na všecho dětský maj slevu 30-50% :wink:
koupila jsem spací pytel za 266,- protože Sofi ten jeden letní celej pokakala :astonished: navím,jak to zvládla :grinning:

Sofinka se mi teď šíleně poblinkala. tatka s ní hrál fotbal :grinning: chudinka malá
9. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
pipiii,ty jsi šikula :wink:
9. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
koukala jsi na uces, jo?:slight_smile: :wink:
9. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
pipiii: jsi fakt šikovná!!!
Tak holky u nás se spinká,tetínek se nám opil a spinká v kuchyni :grinning: !Takže opravdu spaví den...
9. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
9. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Raubirka ,třeba budeš ít štěstí jako já a taky se rozhodne dnes,mě se rozhodla den před vyvoláním :wink: držím palečky
Tak ségra už je registrovaná na bulovce :slight_smile: a ty těhu džíny co jsem jí objednávala jsou super :dizzy_face: :dizzy_face:
Pipi mrkni na mimibazar maj tam pěkný těhu džíny za celkem slušný ceny i nový :wink:
9. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Raubi:určitě by bylo nejlepší to "vyprdnout"bez vyvolávaček...Já měla 3 a děs:frowning2:
Pipïii: já jsem si nekoupila těhu džíny,ale těhu látkové kalhoty v HaM a super(do dneška je tahám) a jsem snima spokojená(tedy i byla jsem snima spokojená:slight_smile:)...
Holky,zítra jdu nakupvat na velikonoce:slight_smile: a sourozencům zajíčky!!!
Dneska jsem koukala v tescu cherooke na čepičky a zaujla mě jedna suprová takže do ní asi půjdu!!!
Holky držíte že se na vel.kupuje něco na sebe aby vás nepokakal beránek???My to totiž držíme a hodně lidí se nám diví
9. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Lenkazdenek: ale to uz na Tebe muselo prijit nejak driv, ne? Stejne bych neporodila asi driv jak v noci-k ranu....
Pipiii: fakt moc pekny uces... :slight_smile:
Jo, jo, holky, ja si jdu dat vanu a vyfoukat vlasy, at se s tim rano nemusim sra* :slight_smile:
Snad jeste pisnu, ale chci jit brzy spinkat.... bojim, bojim :frowning2:
9. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
raubi:nebuj,nebuj!!!Než se naděješ budeš t mít za sebou a za chvilinku si na to ani nevzpomeneš:slight_smile:!!!
9. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
raubi,neboj neboj,jsme s tebou :wink:
9. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Miško, v tom Edenu maj vždycky víc věcí než v Letnanech a kolikrát tam maj slevy, který v Letnanech nejsou.
maj tam béžový byvlněný oboustanný deky nebo snad osušky za 112,- 3pack body za 105,-
9. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
miško,byly jste na kyčlích? jak jste dopadly :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Andy,jj byly a volné yčle(lepší jak posledně)takže poslední kontrola v červenci...
No,já dneska zběhla tesco tak orientačně a vím,že v CaA budu kupovat ještě nějaká bodíčka s kr.rukávkem(máme 4ks.)a chtěla jsem juknout do HaM,tam ty oblečky úplně miluju...
Jinak jsem koukala v puntanele na hračky a nic mi nezaujalo:frowning2:...Takže asi Viv nedostane zatím novou hračku...
Holky,já potřebuju nakupovat jarní věci,nemám nic:frowning2:
9. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Miskastehlik:tesim, tesim, ale taky bojim, bojim...
tri vyvolavacky? kecas? a jak to u tebe probihalo?
lenkazdenek:segra na Bulovce a ma sveho porodnika? a odkud je segra?
9. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
raubirka:8 hodin...Ale vypadalo to že budu rodit dýl.Otevřela jsem se ve vaně.To taky bylo jediné místo kde jsem si opravdu ulevila!!!byla jsem v ní cca.hodinu a otevřela jsem tak abych mohla konečně rodit.A smotný porod(tlačení)trvalo 40 minut
9. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Misastehlik: a kde jsi rodila? a tak to neni zas az tak dlouho... a mela si epidural?
9. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
raubi:ne e já ho ani nechtěla!!!A nedoporučuje se,protože když necítíš kontrakce tak nevíš kdy talčit a můžeš tlačit špatně!!!
Rodila jsem v "nejmodernější" :grinning: :grinning: :grinning: porodnici v Plzni(ale nic moc,hlavně odd.šestinedělí)
Tak co malá si počká????:slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
jo, tak to ja epi asi chci, jeste uvidim podle situace... ale rada bych...
Asi jo, moc se ji nechce...
9. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak to jo...jako je to každýho věc!...
Tak držím moc moc moc palečky ať je to ryhlé,bezbolestné a ať je malá v pořádku!!!
Jdu do hajan!!!Tak se drž!!!Papa :wink:
9. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, dobrou noc!
Myslete zitra na me! :frowning2: bojiiiiiiim se!!!
Dam Vam vedet po Pipiii, jo? Zatim ahoj a uzijte si vikend! Pa, pa
9. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahoj kočky
tak jak se tu vede?
asi už spíte co?
já se sem prostě dříve nedostanu
nestíhám
9. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj luci!
Já jsem dnes opět mrtvá. Prošla jsem se Sofinkou kus Prahy.
Miško, taky jsem koukala na hračky a nic :cry:
9. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj holky
Raubirka držím palečky :slight_smile:
Jinak ségra tam vlastního porodníka nemá,ale já tam taky rodila,sestřenka taky,sousedka taky a až na sestřenku spokojenost :wink: ségraje momentálně z vinohrad ,ale budou se stěhovat kousek za prahu do Líbeznic :slight_smile:
Andy,obdivuju tě s těma výletama,já se s malou dostanu nejdál(krom zoo) nakoupit a pak na písek za barákem :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.