• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj leni,Sofinka zatím moc nemá šanci protestovat :grinning: hlavně,ře jedeme
holky, jsem úplnej blbec aktivista. vstávala jsem před 7. hod s tím,že půjdu na poštu a do globusu a oni otevíraj v 8hod, tak jsem tam stála stěma důchodcema jako debil :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to ségra bude skoro sousedka.my jsme ve vedlejší vesnici
10. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky holky,
ta mi vztávali zase v 6 ráno:frowning2: do toho má tatínek kocovinu.takže veselo!!!A za chvíli na nákup...Vůbec se mi dneska nechtělo ani vylézt z postele!!!
10. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
miško, Sofince se ta dermatitýda taky udělala
10. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím :slight_smile: . Včera jsme byli na plavání a Lukáškovi se nejspíš chtělo spinkat, tak byl trochu nepříjemnej a trochu plakal. Jinak to bylo hezké.

Jsou tak krásné dny, že se mi vůbec nebude chtít zpět do Prahy. Dneska jsme si udělali krásnou procházku lesem a za chvíli jdu dělat puding. :slight_smile:
10. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj Markét,
mně tu všichni usnuli. Sofinku sjsem vykoupala, nakrmila a usnula vyjímečně v obýváku :astonished:
Taťka dostal boloňské špagety a taky vytuhnul. :grinning:
Dnes jsem umyla všechna okna v obýváku 3+1balkonovky na zahradu a hned se kouká líp ven :wink:

Nechceš jít v úterý do ZOO? Jdu s kamarádkou a ta má 5ti měs. chlapečka
10. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Andy, jak bych strašně ráda šla, ale máme dědické řízení okolo oběda :frowning2: , tak mi to nevyjde.
10. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
jů, tak to mi je líto :frowning2:

tak jindy. jo?
10. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Já bych do zoo šla,ale spíš dopoledne,odpoledne
Tak já mám okna umytý všude krom obýváku,tam máme zasklený lodžie a jelikož je tam bordel od rekontrukce tak se k nim ani nedostanu a uklidit ho může jedině manža(jelikož byhc mu určo vyhodila něco co se určitě ještě bude hodit :wink: :grinning: ) takže tyhle okna později,ale jinak už mám hotovej mazanec a jidáše,zítra beran a dopo musím do dmka
10. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Andy, určitě jindy se opravdu ráda přidám.

Já musím ještě okna doma v Praze umýt. Už skoro přes ně nevidíme :unamused:
10. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Leni, taky když uklízím nějaký pořádný bordel, co nahromadí manžel, tak mu většinou vyhodím nějaké věci, které se mu prý můžou hodit :rolling_eyes: .
10. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
my dopoledne máme takový hektický.po té jedné hodině je Sofi schopná dlouhého výletu. dopol.mi pije po hodině, 2x se pokadí tak 3x si zdřímne a najednou je oběd :astonished:
10. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma a spinkáme!
Dneska mám všeho plné zuby!!!Už nikdy nenakupuji!:slight_smile:
Jj,okna bych taky mohla někdy umýt.
Lessi:j přítely nemůžu vyhodit nic!Všechno si schová na půdu,kdyby se to náhodou někdy hodilo(ale nikdy si na to nevzpomene,že to tam je)!!!
Andy,v úterý budu u maminy v Plzni:frowning2:škoda!!!...jj,budeš si kupovat tu roční pernamentku do té ZOO???
holky,tak mám doma vel.výzdobu:slight_smile: a Viv dostala plyšovou růžovou slepičku(aby taky něco z těch veliknoc měla:slight_smile:)
10. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
miško.už jí mám
dnes tam byla kámoška a přeposílám její zážitek

hele v tom zoo když jsme si kupovali lístky tak tam přišla (nepřiběhla) ženská jestli by mohli vyhlásit že se jí ztratilo dítě a ten pán povídá že nemá mikrofon že se to dítě snad přihlásí a ta ženská že nepřihlásí že jí sou jen rok a půl .... jak proboha může ztratit tak malý dítě který sotva chodí, hele ten kámoš byl vyřízenej celou procházku a já taky. to musela být pěkná kráva když nedává pozor na tak malýho prcka.
10. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Andy,
tak tohle je teda síla!!!Nechápu tu ženskou!Za to že stratí prcka by zasloužil pár přes hubu!! :angry:
10. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
chápu pětiletý děcko,ale rok a půl :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
heleď rok a půl,přece nepustíš ani na minutu z očí a hlavně ho furt máš u sebe!No nechápu!!!
10. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
holky,kampak jste se rozutelky???
10. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
miško do kuchyně a dožehlit tu nálož prádla :frowning2:
papapa
10. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak papa Andy...
Já jdu do vany!!
10. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj!
Tak my už jsme vzhůru a v noci jsem se vzbudily jen jednou.Takže fajnová náladička je u nás:slight_smile:!!!
Co dneska plánujete?My si jdeme odpoledne sednout na letnou,na zahrádky s kamarádama...
11. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak přeju všem krásný velikonoce :slight_smile:
Jo kdyby ste chtěli mrknout máe v albíčku už konečně fotky ze zoo :wink:
11. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Leni,
Klaudinka je opravdu princezna!Moc hezké fotečky!!!
11. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky, konecne jsem na netu!!!!!! cely vikend jsem u nasich a tudiz nejsem na netu..ale dulzeita zprava!!!!

RAUBIRKA V NOCI PORODILA!!!!!!

asi tak pred hodinou mi prislo toto:

Tak mame za seboudlouhou a bolestivou cestu, ktera skoncila akut. cisarem, mame nadhernou dceru Elisku, ktera se narodila ve 22:30, ma 3,85kg a 50cm. A bajecny tatka nam moc pomahal, bez nej bych to nezvladla! Jsem na JIP, tak nesmim pouzivat te., ozvu se pozdeji. Holky :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoky pipiii,
TAK TO RAUBIRCE GRATULUJI!!!A JAKÉ KRÁSNÉ MÍRY MÁ ELIŠKA :wink: !!!šikovná holka!!!!
11. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
a mam jeste uchylny pribeh ze vcerejsiho vecera sli jsme grilovta, prijela i babicka s dedou a nas soused si zavolal tatu at se jde na neco podivat...a tata prisel s tim ze akorat jim privezli 2 beranky a podrizli je:-O a jeste se hybali...za par minut je povesili za nohy- primo naproti nam k tomu grilovani a zacali je stahovat z kuze no ja se malem poblila a jak je potom, jeste rozrizli tad no husty soused je z Bulharska tak oslavovali
11. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Pipiiii no fuj, hned první příspěvek , co čtu a takovej humáč :grinning: :grinning:

Ahoj holky :slight_smile: se musím z toho vzpamatovat
11. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
JÚÚÚÚÚÚÚÚ ELIŠKA JE NA SVĚTĚ. GRATULUJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍČKA V ŽIVOTĚ!!!! :slight_smile:

My dnes lenošíme a třídím věcičky, co jsou malý a asi je dám na bazárek, co s tím. Stejně na druhý bych kupovala zase aspon bodynka nový
11. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Leni Klaudinka je andílek s ďáblíkem v těle :wink: je nádherná a máte hezkej dort s beruškama
11. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Hezký večer,

tak Eliška je už na světě, :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluji!!!!

My jsme dneska měli na návštěvě kámošky a před chvílí jsme si dopekli buřtíky na ohni. Byla to mňamka.
11. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj Markét.
Taky jsme dnes grilovali a měla jsem masíčko naložený v gyros od http://www.rojikovokoreni.cz/
Mám ráda od nich koření protože tam je max.20% soli. Na Novodvorský v Tescu maj stánek. A luxusní je houbové koření.
Bez něj ani ránu :wink:
11. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.