• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj Andy,
na Novodvorský? No tak to se tam podívám, dost často tam jezdím nakupovat. :wink:
11. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
My byly celý den naLetné a zítra budu jen doma(max.na prochajdě) a budu vařit,vařit a vařit!!!Jelikož v po.odjíždím na týden pryč tak aby mi doma přítel neumřel hlady:slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj Miško
neumřel, však on by si poradil :grinning:
11. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
jj,Markét. Já tam jrdnou za čas vyběhnu a nakoupím tak za 200,- je super, že když to víc ochutíš tí kořením, tak to není přesolený jako obyč.koř. směsy ze samošky
11. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky, vytuihla jsem u tv, takmjdu do hajan. :pensive:
11. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Andy hlady by neumřel asi,ale bůhví co by jedl!!!Takže radši ať má uvařeno :wink: .
holky,jdu taky do hajan
11. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
miško,taky jdu spát
dobrou nc
11. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahojte holký...
celý dny jsme venku..budu tady snad až zaleze sluníčko :grinning:

dobrou noc, taky jdu čerpat síly na další den :wink:
11. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jé veliká gratulace k Elišce :slight_smile: :slight_smile:
Andy díky,tobě to moc sluší u toho moře,fakt kočka :slight_smile:
Lessi buřtíky závidím,taky bych si dala :slight_smile:
My dnes budem celý odpo v lese a zítra asi výlet do prahy nebo tak něco :slight_smile:
12. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj!!!
Tak mi dneska máme ehároš den:slight_smile:,načerpávám síly na zítřejší cestu k našim!!!...
Andy,Sofince to mooooccc sluší.
Večer hodím fotku Vivinky s novou čepkou(také od sud od paní z bazaru:slight_smile:)...
12. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj Miško, Leni, Markét a spol. :slight_smile:

Já chci jít ven, ale Sofinka chrní už přes dvě hodiny :confounded: , tak doufám, že se brzy probudí :wink:

Jů, holky děkujeme za chválu, to potěší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Miško, těším se na Vivinčinu čepičku. Já konečně doháčkovala letní model a na dlouo si dám zase pohov. Je to o nervy, háčkovat z těch tenkejch bavlnek :angry:

Zimní modely mi jdou líp :grinning:
12. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Našla jsem vychytanej kočár :astonished:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15413715

kdybych neměla Quinny Speddi, tak jdu do něj. Babičky nám daly na ně, tak byc si přidala. No jenže já spěchalam a byla zamilovaná do týhle barvy. Jenže je to z kolekce 2007 a hrozně blbě se sháněl. Byla jsem šťastná jao blecha, když jsem ho sehnala
http://www.hracky-kocarky.cz/424-quinny-speedi-sx-oceanic-reflection.html
12. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma.malá mi vůbec v kočárku nechtěla spinkat:frowning2:,jen byla protivná!!!takže jsem šli domů do chládku!A dneska už se nikam ani nehnu!!!
Andy,pěknej kočárek!!!To se bude Sofinka mít:slight_smile:,jako princezna!!!!
holky,máte skušenost s chůvičkama sencor???Přemýšlela jsem o nich
12. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj Miško,
s těma Sencor nemám zkušenost. Jak už jsem psala, u nás padá v potaz jedině digitální, protože skoro v každém baráku tu maj nějaký mrně, takže bysme se navzájem rušili a odposlouchávali s těma dvojfrekvenčníma :unamused:

http://www.zbozi.cz/?sId=yiI0jzqfo-xN&q=digit%C3%A1ln%C3%AD+ch%C5%AFvi%C4%8Dky&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&stars=-1&createTime=&credibility=&r=hint&itemType=new&r=hint&order=cheapest&minPrice=&maxPrice=&oldRegion=&region=&expanded=0

my máme tu Top com a vyhovuje nám.
Bacha jen, abys nekoupila takovou, co nepřenáší reálnej zvuk, ale při jakém koliv hlasu ta chůva jen zarachotí, takže nevíš,jestli se prcek směje, kašle nebo brečí. Tu má známá a přijde mi to na nic :confounded:

Sofince pomalu natahujeme den, aby nechodila spát v 18hod. v tomhle počasí to je na prd. Takže dnes šla do hajan v 19hod.
12. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky Andy,
děkuju za odkaz!!!
My kolem 18 koupeme a Viv si do 19:30-20:00 hraje a potom usne!Ale dneska zasepřed usnutím řádila,je opět nějaká nesvá!
asi má cestovní horečku:slight_smile:
A copak jste celý den dělaly???
12. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Miško, vztávali jsme před desátou :sweat_smile:
Sofi jsem v 7 jen přebalila,nakrmila a ona zase usnula. Pak jsme dělaly pro zaťku snídani a já jí u toho hrála "divadlo" a Sofinka se chechtala a hosala v lehátku. Odráží se nožičkama a zapírá se do tý konstrukce tak, že zedá zadeček :grinning:
Pak jsme dali všicni sníďu, procházka po zahradě a taťka s ní běhal a kopali do míče :grinning: Ta s echechtala, až z toho skoro ne tři hodiny usla.
Když se probudila ,jeli jsme k našim na chajdu do Počernic a před šestou tradá domů. Jo a byli jsme na prochajdě v oboře a Sofinka pozorovala svět z klokánky a pokřikovala a juchala na pejsky :astonished:
12. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
a jak ste trávily den vy?
12. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
My jsme vztávaly v 7,nalezly jsme k tátovi do postele.Pak snídaně,Viv kolem 9:30 usnula a spinkala do 12:30.Poté jsme šli ven,ale viv ne a ne spinkat.Takže kolem 4 jsme se zase vátili domů.To pak ještě na půl hodinky zalomila a večer koukala s tatínkem na fotbal(a vypadala u toho docela spokojeně:slight_smile:).Dneska byla oproti jindy docela líňoučká se i projevovat...A začla vydávat šílenej pištivej zvuk,e člověk úplně nadskočí :grinning:
12. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
No Sofinka taky piští :grinning: a má novej repertoar zvuků. Zní to jako kdyby kloktala :grinning: pak někde slyčela holuby nebo co, protože děla takový nějaký " kukrůůů, kukrůů" a vykřikuje "A" nebo když zývá,tak vyjekne ACH
12. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
jsem mrtvá :rolling_eyes:
jdu si dát sprchu a spát.
DOBROU VŠEM :slight_smile:
12. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj!
andy,my děláme "AMMMM",pak vřeští,že se to ani nedá popsat:slight_smile: a jinak řve často "MAME,MAM"...kolikrát to vyzní jako mami:slight_smile:..
Holky,tak jsem na nohou,protože za chvíli jedu k našim,takže nevím kdy se tady ukážu!
Takže krásné VELIKNOCE a málo modřin:slight_smile:
Papa
13. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Hezký večer,
tak jsme zpět v Praze. Byl to nádherný týden a počasí má být dále krásné. :slight_smile:

Doufám, že jste byly jemně vyšlehány :wink: .

Už se těším na pátek, jdeme na vítání občánků :dizzy_face: .
13. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Markét.

Jak bylo ny chajdě? Pčasíčko bylo úžasné,co

My dnes byli v Modřanech, tak jsem si na tebe vzpomněla :slight_smile:
Máš ještě zájem o ten krémík? Ve čtvrtek bych měla asi cestu. Nebo jakýkoliv jiný den někde na metru "C" My z těch našich Kotěhůlek to máme složitý :confounded:

Chtěla bych se kouknout do Arkád, jestli tam nenajdu nějaký lehký kaťata pro tu naši malou kočičku.
Dnes byla u našich kouzelná :slight_smile: Všechny bavila a pak během pár vteřin tak vytuhla, že ani netušila, jak se dostala domů :grinning:
13. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Andy,
na chajdě bylo fakt krásně, ani se mi moc do Prahy (do paneláku) nechtělo.

To si piš, že o ten krémík mám stále zájem :wink: . Jéé ve čtvrtek jedeme zase na plavání. V Arkádách jsem ještě nebyla. Dneska jsme byli na Chodově v Centru a Lukáškovi jsem v HaM koupila kraťásky jedny látkové a druhé džínové, aby byl fešák :slight_smile: .

Já mám tento týden volnou akorát středu, tak bychom se možná mohly sejít na těch Arkádách?
13. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
jů na středu jsem asi před 10ti minutama přesunula tu zoo.
a nechceš se přidat? máme spicha mezi 13.30-14.00
13. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kam chodíte s Lukáškem plavat?
Sěgra chodila v Modř.do jedný školky snad v Platonový ulici
13. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
jéé, když my jdeme do zoo v sobotu, ještě se známýma :frowning2:

Tak to asi necháme na příští týden, ale určitě se mnou s tím krémíkem počítej. Snad ti nevadí, že v tom máš peníze :frowning2: .
13. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
No my chodíme až do Petrovic. Na patře mám sousedku, která chodí také do té Platónovky, ale bohužel mi to řekla až nedávno. Já jsem to sháněla na netu, ale oni v té Platónovce nemají webovky, tak jsem na ně nenarazila. Tak tam asi budeme možná chodit další období. :wink:
13. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Markét, nevadí. Já jen,že už sluníčko pálí jako čert :grinning:
tak jo, příští týden a klidně v těch Arkádach :slight_smile:
Těším se, až se poznáme a Sofinka uvidí konečne kluka miminko :grinning: zatím viděla samý holky

Jdu si lehnout. Návštěva u rodičů mě fakt zmohla :rolling_eyes:

Dobrou noc všem
13. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
To máš pravdu, že pálí. Zrovna dneska jsem si říkala, už abych ten krém měla
:slight_smile: .

Také se těším na setkání a doufám, že Lukášek nebude mít svou nepříjemnou náladu, aby si Sofinka nepamatovala klučiny, jako nepříjemné. :grinning: :grinning: :wink:

Tak dobrou noc.
13. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.