• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Markét, byla jsem tam asi 3X s nima a vadilo mi,že v převlíkárnách maj jekor koberce a už jsou docela cejtit plísní a sem tam to tam i miminko počůrá, takže asi nic moc :confounded:
Na to, jak je to drahý by tam mohli dát lino a během dne to tam vytírat. Ségra pak říkala, že i v bazénku bývala někdy špína.
13. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak my byly dnes celý odpoledne na kokoříně :slight_smile: fakt super výlet. Jinak malá dostala tolik sladkostí,že to má min. na 2 roky,tak jí manža pomáhá :grinning: :grinning: a chuděra má první odřeninu,u babičky upadla na betonu a celje nos a čelíčko odřený chuděrka moje malá :pensive:
13. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni tak to je tak to je mi jí líto.Ale než se vdá tak se zahojí:slight_smile:!!!Takovej výlet závidím!!!
To já jsem do včera u našich a pohodička.Dneska už jsem byla venku,abych Viv trochu uspala,byla na nohou už v 6,takže po 8 jsem uspávala v kočárku!A odpoledne jdeme na prochajdu znovu!!!
Včera jsem musela Viv koupit nové punčošky)protože má chuděra jen 2ks.),no a koupila jsem dvoje dohromady za 240Kč,takže jsem naprosto spokojená:slight_smile:...
14. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
čus hlásím se po dlouhý pauze
vy jste toho zas nakecaly
nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:

snad večer se tu objevím i když na mě kouká halda prádla
včera už jsem žehlila do 23h
ach jo
my se snad toho prádla nezbavíme
14. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky,nechcete se k nám některá zítra nebo v pátek připojit do zoo?
Míšo,tak my už nják punčocháčky nenosíme :sweat_smile: ale cena celke slušná,já před vánoci koupila na doma druhpu jakost a byly snad krom těch pár křivejch švů lepší než ty ,,normální,,
14. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Leni,no já na punčochy nedám dopustit,malá je v nich spokojenější jak v teplákách!!!...Tjn,hlavně to ani nejde poznat a člověk i ušetří:slight_smile:...
Je,holky škoda,že jsem u našich do Zoo bych šla hned! :cry:
14. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj leni.
já jdu zítra taky do zoo
mám sraz s kámoškou mezi 13.30-14.00
14. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoooj Luci,
kdepak ses toulala?
Sofi spí,tak lenoším
14. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andy,
tobě malá už zase spí??Ty máš zlaté dítě :grinning:
14. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojte holký..tak jakpak se máte?? my celej den brečíme, kňouráme, papáme a kakáme...no den D, fakt :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky sluni,
tak to máte veselo,co?!My se chystáme po papání na prochajdu za babi do práce:slight_smile:,na kávičku...
Heleď my máme šílený období,malá jen řve a řve!!!
14. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Sluni ahoj!
Sofi je sluníčko.
Zase ležela na štorc v postýlce, vyhrnutý triko a kalhoty na půl žerdi. Já meju zbytek oken, aby mě teta nepomluvila a Sofi si brouká v kočárku a posloucháme balkánskej hip hop :grinning:
14. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Andy,tak to je teda zlatá...Mě ta moje kráčmerka taky spinká a já se tak těším ven!!!!
S kým poslouchá balkánskej hiphop????? :grinning:
14. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Miško, no přece s maminkou :grinning:
14. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Andy,tak to jo :grinning: to muselo být teda veselo...
My jsme po koupání a nějak se nám nechce spinkat!!!
14. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
jo taky jsme dokuopali a byla tu babička,tak bylo veselo
spinkání taky v nedohlednu :slight_smile: a jsem ráda,protože,když mi usínala v půl šestý,tak z toho dne nic nebylo
14. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Mě chodí spát mezi 18:30-19:30 a já jsem tak spokojená.sice je člověk dřív doma,ale mám večer svůj klid!Podle mě by kolem 19-20hod.měly být děcka v postely...
My už 10 minut spíme....
Tak to jste teda musely mít veselo:slight_smile:!Já byla odpoledne za mamkou v práci,pak sem se courala po náměstí:slight_smile: a zítra bude malou mít odpoledne mamka,takže razím s kamarádkou "drbat"
14. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
já Sofinku nakrmila a po mlíčku to hned zalomila.vypila 310ml. přes den jak je horko to teplý mlíko nechce a večer to dohání
souhlasím s tebou,co se týká toho spinkání :wink:
14. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
mě Viv přes den špatně jí!Jí podle mě málo.Saje 4-5 minut a dost,ale v noci to potom dohání.Takže proto jsem za noc 4krát vzhůru,to fakt jen kojím,kojím,kojím...
14. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dnes po dlouhé době nakoukla jak je teplíčko, tak jsme pořád někde pryč a Martínek začal docela pěkně spinkat, tak to vždy večer brzy zatáhnu s nim :slight_smile: .
Ani se to nedá všechno přečíst co jste tady napovídaly :grinning:
Martínek taky spinká, ale on se ještě probudí a pak bude spinkat dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Matýsek už je taky v posteli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . holky až teď chápu, když mi maminka řikala, že jedno dítko neni žádná starost. Čím je Martínek větší tím máme doma veseleji :grinning:
14. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj Marti!!!
Už jsem si myslela, že na nás kašleš :astonished:
A ty se touláš . My jedem zítra do ZOO jupíí :slight_smile:

Miško asi je to tím vedrem,My taky v horku nejíme tak často.
Já myslela,že mi Sofinka dnes ohlodá ucho,než jsem jí rozmíchala mlíko.

Marti,
v DM už maj to babylove mlíko v BIO kvalitě a je za 149,-
14. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Andy to víš jak je pěkně, tak jsme byli pořád pryč a pak i na chatě, ale to fajn nebylo, ale tady to rozebírat nebudu nikdy nevíš kdo to čte :angry: .
Jinak jsem konečně sehnala Martínkovi čepičku, tak ho pak vyfotim a ukážu fešáka :slight_smile:
Až se sejdete s markét v modtřanech, tak bych se k vám přidala, jsem zvědavá na ty vaše ratolesti na živo :grinning:
Jo a DM mlíčko už nepijeme stejný problém jako Sluninka, malej měl chudák tak tvrdý hovínko, že než ho vytlačil, tak jsem brečela i já :cry: . Jsme na Sunaru a zatim dobrý. :slight_smile:
Jéééédo zoo bych taky šla, ale ještě nedorazila mateřská, tak až budou korunky.
14. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky Marti,
no andy má pravdu..dloooouho ses neukázala!!!:slight_smile:
Mě se Viv vzbudilla,kníkla si a zase spinká :sunglasses: ...Jj,podle mě přes den se jen jako napije a v noci to dojídá...

jj,andy já na to taky koukala,ale paní je slovenska:frowning2:
14. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Jo to i když jsme tu anomymně,tak nikdy nevíš.. :unamused:
My měly tvrdý hovínka asi tejden,tak jsme daly lacidofil a vše ok.ted ho nedávám a Sfi kadí jako o závod :grinning:
S Markét se srazíme snad příští týden.
Taky jsem sháněla letní čepuli a nakonec jsem sehnala šátek v Puntanele.
Do zoo mám roční permici,takže můžu jít kdykoliv :wink: Rády vás uvidíme
14. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
miško,tak se složíme na její cestu a pomaluje nás všechny :grinning:
14. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak Martínek se probudil, tak zase uspávání, snad se tu ještě objevim :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Andy tk to by šloProtože je to nádherný....
Holky,tak co zoo příští týden???
14. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
zoo múžem i příští tejden :wink:
14. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
jéééé holky to malování na zeď je nádhera, takhle bych chtěla umět malovat :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.