• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj holky,

to malování je teda opravdu nádherný. Lukášek už spinká, tak zase máme trochu relax :slight_smile:.

Asi mě doktorka pošle na rehabilitace, protože se mi Lukýsek stále nepřetáčí na bříško :frowning2:.
Nějak to na tom bříšku nemá rád.
14. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
markét, mně se Sofi snažila přetáčet ve 3 měs,.ale pak nějak zlenivěla. :unamused:
Mrška malá :wink: a teď se točí na bok,tak uvidíme
14. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Andy, vy máte ještě čas, ale nám bude příští sobotu sedm měsíců :confused: . Snažím se mu ukázat jak na to, ale on je to můj lenoch.

Holčičky jsou prý čipernější.
14. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj,tak pokud by byla zoo příští týden tak jdu!!!
Markét,holky jsou akčnější to jo,ale kyž se malýmu nechce!Tak sním dělat nějaký ten pohyb navíc a uvidíš!Lepší jak rehábka!!!
Holky,pádím do hajan
Papa
14. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andy,tak my půjdem asi zítra s mažou ,ale příští týden by jsme tam mohly udlat klidně njáký srazík holky :wink:
Věru,to je mi malý i tebe moc líto,naše teda nják extra nikdy neplakala,jen v šestinedělí několik hodin v noci a já z toho byla zoufalá a pak když měla ve 5 měsích po mlíčku zácpu :frowning2:
Jinak závidím jakvám malý usínaj,naše poslední dobou usínala až okolo půl 10 :confounded: dneska teda usnula v 8 :dizzy_face: jako v zimě,prostě jí to světlo vadí,nebo nedej bože aby sme někam jely autem odpoledne a ona tam vytuhla to pak mám večer o zábavu postaráno.
Míšo,ono je hezký dát dítě do hajan,jenže holt některý když spát porstě nechtěj tak nic neuděláš,to je jako s jídlem,když něco dítě jíst nechceš tak taky dítě nedonutíš :wink:
Lessi,mi teda na rehábky chodily od 3 měsíců,ale přetáčet sme se začly okolo půl roka vždycky se týden přetáčela a pak třeba čtrnáct dní stávkovala-já z toho na větvy,ale když sem volala na rehábku tak říkaly,že pokud už to jednou uměla tak tp nezapomene :wink: ale radši se zeptej v poradně,ty cviky na přetáčení nejsou nják strašný :wink:
14. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Leni,jj moje malá je hlavně ten typ co jí uložíš a sama neusne!Takže držet hezky za ručičku a pak usíná,ale první hodinku se pořád budí,dokud na tvrdo nezbere!
A o jídle mi ani nemluv! Jako kojení u nás trvá cca.3-5 minut,malá se pak začne vztekat,pít nechce a takhle je to a2 hodiny.Takže z toho jsem taky na palici:frowning2:
Jinak noc u nás byla dobrá.Viv my nechala chrnět do 7:30 :sunglasses: ,takže naprostá pohodička...
Tak holky,my pádíme tady babičce poklidit a ještě se dneska ukážeme.
papa
15. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
holky, chtela bych se zeptat na vase zubare..ja jsem sem uz jednou psala ze platim strasne moc u zubare:( nemate nektera zubare ktery bere pacienty?! a neplatilo by se tam za jeden zub min 2000?:frowning2:
15. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj pipiii
já chodím na polikliniku ne Prosek.Tam je asi 5 ordinací, ale to je asi z ruky pro tebe
15. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
soanpe..noo ani nevim kde prosek je:grinning:
15. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj kočky

tak jak se vede?
u nás bídně :frowning2: já i Kačka jsme nastydlé hnus
15. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj pipiii

tak jak ti roste bříško?
15. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
ahojky lener, mrkni do albicka:slight_smile: asi malinko roste:grinning: mam fotecku ze vcerejska:grinning: jen ja vubec nepribiram., spise ubiram:( strasne se nervikuju a tim mi kilca nahoru fakt nejdou:(
15. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
to se nesmíš nervovat!
to mimču neprospívá,já byla ráda,že jsem od 4měsíce byla doma v klidu a už nechodila do práce
a když jsem se rozčílila,malá mě to dala pěkně sežrat :grinning: kopancem do břicha

první pohyby okolo 20týdne
15. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Pěkné dopoledne,

pipii, bříško krásně roste. Jinak já mám zubaře na Budějárně v poliklinice. Nikdy jsem u něho neplatila takové sumy. Jsem s ním spokojená. Bohužel ale nevím, jestli přibírá nové pacoše. Pokud budeš chtít zkusit si tam zavolat, pošlu ti kontakt. :wink:
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
pipiii

jo pěkně ti roste
:wink:
15. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
lessi a delaji ti tam treba rentgen a jaky tam maji???
15. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
rentgen mi tam dělali jednou, ale ten je takový nic moc :unamused:
15. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky
Pipi,přesně jak píše Lůca,nenervuj se :wink:
Holky,poraďte kde koupit dětský brýle? Loni jsem měla půjčený ty s tím páskem a horor,malá se mohla zbláznit,letos bych chtěla zkusit,ale někde kde se daj ozkoušet jestly malá vůbec vydrží mít je na očičkách :confused:
15. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
leni, holky z jedne diskuze nebo mozna i tady doporucovali v chiccu.
lessi, ja mam plno zanetu v dasnich a v mezizubnim prostoru atd, proste tam kde to neni videt bez rtg a na tom klasickym to videt take neni:( takze tady na tom digitalnim me to vsechno zjistili:(
15. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste rozkecaný:slight_smile:...My se teďka vrátili z prochajdy a je nám fajn!
Holky mě se Viv škrábla od oka a oko zrudlo a začalo hnisat,taže fakt hnus!!!
Luci,jste nemocný,jo?
pipii: pročpak se nervuješ???
15. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Leni, Andy sem dávala odkaz na to chicco.

Miško, tak to je mi Viv líto. Lukáš se sem tam taky škrábne, ale zatím se oku vyhnul :slight_smile: .

Pipii, já jsem na tom rentgenu byla před dvěma lety, je možné, že tam mají už nový. Ale to by si se jich musela zeptat :frowning2: , protože já to nevím.
15. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
leni v puntanele maj něco málo a ségra kupoval av optice eclipsi
15. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Holky díky,jsem zvědavá jestly je naše proncezna snese,protože to sluníčko nic moc že. Jinak jsme zkusila koupit vzorek dm opalovacího krému a pohodička,snad lepší než ta nivea co mám :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám vyžehlíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uklizíno. Za chvilenku jedeme pro brášku do školky a pak za babí na nákupy. Večer nakouknu. Zatim pa :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
miska, ja jsem nervak:-d:grinning::grinning: ja se nervikuju skoro porad:grinning:

ale ted jsme byla na tom cviceni pro tehotne, bylo to super. Byla jsme na lekci zdarma- zrovna byl kurz rodicek v cervnu, takze uz mely veeliky pupky:grinning: zrovna byla teorie, ucily se dychat pri kontrakcich, potom o miminku na sestinedli, potom se cvicilo na micich, na zemi a relaxovalo se...fakt super! tak jsme se zapsala od 5.5. budu chodit s rijnovkama:slight_smile: a na bazen se chodi individualne tam cvici vsechny tehulky fohromady. Take jsem dostala tasticku s nejakymi slevami, cd s detskymi pisnickami a kazdy den 24hodin denne muzu volat na jejich horkou linku, kdyby se mi neco stalo, treba kdybych krvacela nebo tak, oni mi zdarma zprostredkuji poradnu a nebo me zavolaji sanitku. Vse to jsou zdravotni sestry, nebo duly:slight_smile: take u nich muzu zakoupit treba odsavacku za lepsi cenu:slight_smile: no jsem nadsena:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: za ty penize mi to bude stat:slight_smile:
15. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak uz jsme doma!!!
Vlozila jsem par fotek do albicka, ale je to jen z fotaku, co jsem mela v porodce...
lepsi fotky i z porodu budu snad brzy mit, meli jsme pujcenej profesionalnejsi fotak...
ja zas musim bezet, protoze se musime doma trosku aklimatizovat, ale chtela jsem Vas pozdravit....
hned jak to pujde, tak napisu vic :slight_smile:
zatim bezim a snad brzy pa, pa....
15. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
raubířka

zrovna dneska jsem si na Tebe vzpoměla,jestli už jsi porodila :wink:
super
Eliška je na světě
je moc krásná
přejemeElišce hlavně zdravíčko
a mamince klidné a pohodové šestinedělí
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
leni ohledně těch brýlí
já byla minulý táden v tý Puntanele a měli už prd
strašně přebraný
tak jsem běžela do CaA a dětský brýle jsem tam nesehnala
tak jsem je koupila v HaM maj tam výběr a kačka i si sama vybrala
nosíme klobouk a brýle je to fešanda
loni jsme měli taky s tou gumičkou za 300kč a byly to vyhozený prachy nechtěla to nosit!!!!

z toho HaM nosí jen ,když vidí mě nebo jiné děti,že brýle mají
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
holky jak vám děti baští????
jak je vedro,tak kačka stávkuje
a ještě začla šíleně zlobit
snad jí vezmou do školky jinak přijdu o nervy!!!!!

pomooooooooooc :frowning2:
15. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Raubi,
no vítej mezi námi a vítáme i toho tvého drobečka maličkatého :slight_smile:

Luci, s jídlem je to v tom vedru asi všude špatný.Mně to Sofi dohání po večerech :unamused: Přijely jsme před šestou ze ZOO a do teď, což je asi hodina a půl, vypila 410ml :astonished:

Jinak v ZOO super, jsem utahaná jako kotě. Sofinka chtěla koukat, tak jsem jí nosila na ruce a koukala a juchala na zvířátka :grinning:
Ztratily jsme botičku, takže krpál kolem koz jsme absolvovaly 2x :rolling_eyes: :angry: Ale našly jsme ji.

Chudinka je tak vysílená a utahaná,že už tvrdě spí :pensive:
15. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.