• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky holky!
Dneska jsem death!Viv už spinká a já jdu lenošit,protože dneska byla tak protivná že to nemělo obdoby:frowning2:
Raubi:Eli je pricetna!Moc moc gratuju a jen vše.nej do života
Holky papa umírám únavou
15. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky
nedokázte najít, podle toho mýho odkazu na ty krásný malby,kontakt na toho malíře? Říká si CREATIVE a je ze Slovenska. Já si to neulžila :angry:
15. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andy,sme se tam musely někde minout,my ze zoo odcházely před půl 6,ale byly sme jen dole,přijely sme v půl 4 :sweat_smile: takže spíš taková odpolední prochajda :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to je škoda. Já parkovala na dolním parkovišti a tak tou dobou jsem se tam dole taky poflakovala.
Sofi byla uešená z vyder :grinning: nechápal, co se tam děje a hlavně ji lákala voda :slight_smile:
Když jsme přijely domů, tak nám byl taˇka naproti a jak jsme otevřeli dveře u Sofinky ,tak se začala tak chechtat, asi proto, že se nám taťka nechal ostříhat a oholil se do hladka. No chechtala se do úmoru :grinning:
15. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
raubirka, Eliska je uzasna..tu smsku co jsi mi posilala jsem sem napsala holkam:slight_smile: takze si to mohly precist:slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
pipii
asi jsem blbě koukala,ale tu sms jsem nečetla :frowning2:
zítra si jdu do ZAOSU nebo k |Cmíralovi koupit ty vlasové přípravky,tak dám vědět
15. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
jeee:(:(:( aha ja jsem to sem opravdu psala a s plno vykricnikama:(:(:(
15. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
pipiii
nemáš prosím tě zkušenosti s touto vlas.kosmetikou Biosilk thickening shampoo? . My jí měli na krámě jako šílená pecka v péči o vlasy a našla jsemto i na e-shopu zaosu http://www.zaos.cz/
15. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Pipii
tak jsem to přehlídla.když jsem celýden pryč,tak nečtu úplně všechno. :wink:
Ty jo ty máš pěkný bříško :slight_smile: já se těším na svý druhý těhotenství.Je to fakt nááádherný období , ale ted je to tak ysuper.Když vidíš,jak to miminko roste a učí se...mám vždy v očích slzy dojetí. Teď Sofinka umí dávat pusinky, Jsou to sice takový uslintaný francouzáky, ale krásný :slight_smile: hezčí než od chlapa :grinning:
15. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
čus

jsem tu na skok
dopekla jsem štrůdl,trošku poklidila a jdu na kutě
šíleně mě bolí břicho
a manžel se vrátil z hospody :unamused:

já jsem taky vždycky ze ZOO utahaná
příští týden se tam taky chystáme :wink:
15. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
ahoojky:slight_smile: soanpe, tu vlasovou kosmetiku znam pouze z policek, nikdy jsem ji nezkousela, ale myslim ze je take dobra. Je tam hodne prirodnich slozek atd..ale zda
thickening sampon udela poradny objem bohuzel nevim...:( nechci ti tudiz nic slibovat...:( myslim ze super na objem byl thickening od TIGI ale k nemu zase byl na prd kondicioner:grinning:
16. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,jsem včera nedočítala,tak musím zjednat nápravu
Raubirka,moc gratuluju,Elinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci malá my jí normálně ,snad dokonce víc :sweat_smile: teda jak co ,třeba teĎ má období kdy jí jedou těstoviny a kaše .
a k tomu zlobení,naše se parádně vzteká :confounded: :confounded: takže taky super :unamused:
16. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jak jste spali? Mě tak bolely nohy po tý ZOO,že jsem nemohla usnout. Sofinka spala jako zabitá :slight_smile:
Teď je v postýlce a otáčí se v ní(místo nohou hlava) Momentálně je na štorc a hony mezi žbrdlinama :astonished: :grinning:
A pokřikuje si u toho

pipiii díky za odpověď. TIGI znám.Měla jsem od nich pár věcí, ale jak píšeš,nejde si udělat ucelenou koleci péče.Musíš hledat ve všech značkách :angry:
a to se mi pak nakupí takovejch lahviček, že to musím rozdávat, nebo to používám pod tlakem :confounded:
16. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
pipiii koukám,že máme stejný foťák :wink:
16. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
soanpe, jak jsi na to prisla, jaky mam fotak?:grinning:
16. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
pipiii
je vidět v zrcadle :wink: :grinning:
16. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
aha:grinning: mame ho ale nejak rozbity, spadl jedny holce na dlazbu a rozbilo se nam to priblizovatko, tak se nam nevraci:(
16. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
holky nebudete nejaka na Praze 4?!?! odpoledne???
16. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj,

raubi, Eliška je krásná. To je taťka štastný, že? Přeji hodně zdravíčka!!! :dizzy_face:

Před chvílí jsem dovařila Lukáškovi jídla a teď mám chvilinku než se vrhnu na přípravy na plavání. :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojda holky!Ani vás nedočítám,jsem a to líná:slight_smile:
Tak copak dneska pláánujete?My byly ráno venku a za chvíli jdeme znovu.Dneska má viv drobet lepší náladu,takže si to užívám!!!
Tak hezký,pohodový den a večer se tu ukážeme:slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pipiii
v pondělí bych jela na Chodov,ale metrem.Prudí mě tam to parkování :angry:
16. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
jeee v pondeli zatim nic nemam:slight_smile: tak bych te mohla videt:slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak mi Vivka usnula,takže prochajda bude až se vzbudí...
plánujete nějakej srazík???
16. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahaaaa:slight_smile: no mozn av to pondeli:slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Míšo,
jejeje:frowning2: já se v pondělí teprve vracím do Prahy...doufám,že na mě myslíš s tou hlávkou :grinning: :sunglasses: !!!A co třeba středa holky??
16. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
ja jsem ve stredu v Beroune:grinning: ale myslim na tebe, v utery se na teb podivam a ve ctvrtek se na tebe vrhnu:slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
jů tady bude parádění :wink: Tak to bych se mohla přidat :wink:
16. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382

holky moje brisko dneska rano a dneska odpoledne:grinning:
16. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj Pipiii

no jo je panečku pěkný rozdíl
bříško z rána a odpoledne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi jsi moc baštila né?
jinak jsi strašně hubená
16. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
holky a jak vám v těch vedrech děti baští obědy????
Kačka docela stávkuje s jídlem
no hlavně,že pije
jsme pořád venku

a co zlobí vaše děti?kačka střešně je to s ní čím dál horší
asi období vzdoru či co :angry: :angry: :angry:
16. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.