• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
holky omlouvám se.ale omylem jsem to přidala k vám :grinning: :grinning: :grinning:
chtěla jsem to dát do jiný diskuse už debilním sorry to je asi tím vedrem
16. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
nejsem strasne hubena, uz jsme jednou rikala ze me to opticky zestihnluje...vazim 53kilo pred tehu i ted a merim 164:slight_smile:
16. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
no to jr dobrý né
tak to jsme na tom stejně
já mám 166cm a 54 55kg jak kdy no

ale po porodu 71kg šílený,ale naštěstí se to dalo do roka schodit
16. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky holky,
Míšo,no to si fakt měla velký oběd,ne?!:slight_smile:...to je škoda,že tady ve středu nebudeš...
holky já mám 164cm a 56kg,ale v těhu jsem měla 72kg:slight_smile:
16. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
holky co se děje ve středu?něco mě uteklo?
16. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
He he Pipiii, miminko se ti zpříčilo :astonished:
Slušný rozdíl :grinning:
16. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci jen jsme se chtěli konečně srazit....
16. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,koukám ,že řešíte kila :wink: tak já se přiznám,před těhu 73kg před porodem 96!!!! a teĎ 59 :wink: jo a to mám 160 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych chtěla ještě pár kilíček dolů,jenže už nemám takovou vůli jako na začátku,začla sem i večeřet a občas si dám čokošku :frowning2:
16. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
lenka je šikula :grinning:
16. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andy ani ne,teDˇuž to dolů nejde,se stydím,takovejch kilo sem zdolala a teď si dám v klídku po cvíču čokoládu :unamused:
16. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
já bych taky potřebovala schodi a jako sůl, jenže nějak se k tomu nemám
po tom císaři mi svalovou zátěž dr.nedoporučila, takže prochajdy a to jde moc pomalu dolů :unamused:
Tak aspoň myju okna atd.
Po včerejší ZOO jsem měla pěkně namoženej zadek a lejtka. Vzali jsme to opačným směrem - do kopce :grinning:
16. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andy,náhodou tak špatný to není :wink: ony dost pomáhaj i prochajdy,já teď zkusial karnitin a přemýšlela jsem i o jablečným octu aby to aspoň trošku pomohlo :slight_smile: mě po tom roce a něco cvičení už kopce nevadí,dokonce na kokoříně jsem běhala jak srna a dřív byjít kopec do zoo nahoru-bych chcípla :confounded:
16. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
no já každej den chodím pěšky Prosek letnany a je to znát jsme pořád v pohybu
a to žeru jak zjednaná :grinning:
možná mám i štítnou žlázu nevím no
16. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Luci,tak ty rozhodně zhubnout nepotřebuješ :grinning: :grinning: tobě by njáký kilčo vůbec nevadilo :wink:
Hele moje dnešní menu : celozrná housla s lučinou k snídani,2 jogurty s celozrnou houskou k obědu,sváča musly tyčinka ,k večeři jablíčko a ovocný jogurt a pocvičení kousek čokolády a mám výčitky svědomí jak prase :frowning2:
16. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
ty jo Luci, štítnou žlázu si hlídej
kamarádka to brala na lehkou váhu a začala to řešit,až když jí vyloženě lezly oči z důlků a to doslova
16. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
já měla k večeři 4palačinky s jogurtem Floriánem :slight_smile:
žranice
16. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
já těstoviny ve smet.omáčce s kukuřicí, brokolicí, fazolkama, kuřecím masíčkem a podlitý vínem :sunglasses:
16. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
holky, jdu do hajan
Dobrou noc :slight_smile:
16. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
no když jsem změnila obvodního lékaře
tak se mě paní Dr.lekla
prej jestli jsem na drogách nebo mám určitě štítnou žlázu
měla jsem 48kg fakt už hnus
menstruace skoro žádná
prostě nervíky v práci no

na vyšetření štítné žlázy na Poliklinice prosek dopadla ok
vše v normě
ale je to tak 4 roky????
tak snad je vše ok a mám jen dobré spalování nevím no
16. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
no,ale jestli nám nepůjde dlouho to druhý mimčo,tak určitě zas skočím na nějaký vyšetření
16. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
andy

dobrou noc
16. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
my měli rýži a omáčku s vepříkem dobrota
16. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ráno,

koukám, že jste tu rozebíraly kilča a stravu. Já kolik vážím, raději psát nebudu, to by jste se lekly.
Já se zase léčím s cholesterolem, kvůli těhu jsem to musela přerušit. V 23 letech mi hrozil infarkt nebo mozková mrtvice. Mám hodnoty jako 60-ti leté lidi. Na konci dubna už konečně jdu na k lékaři.

Jinak dnes jdeme na vítání občánků, škoda akorát, že není hezky.
17. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky,
koukám debata o váze...a o jídle:slight_smile:...
Tak my včera měla gulášek z vepřového srdíčka...mamka je prostě dokonalá kuchařka!!!
Lessi:tak vítání si hezky užijte!Mě čeká koncem května až....Jaj,cholesterol je sviňa!
holky,já jen chodím,kam to jde tak tam jdu pěšky,jinej pohyb nedělám,na to jsem líná...já se hlavně potřebuju spevnit!!!
Luci,na tu št.žlázu fakt bacha.to není vůbec sranda!!!To si člověk fakt musí hlídat!!!
Leni,fakt kobouk dolů...to já byh nikdy asi takle nezhubla!!!!
17. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky holciny:slight_smile:

soanpe, jak se mi zpricilo miminko??:grinning:
17. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
holky kdepak dneska jste????
17. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Misko, já jsem tady. Krmila jsem a chvíli jsem si s Lukáškem hrála. :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,závidím dobrůdky,kor ty palačinky,já se bojím i normálně naobjedvat,.ikdyž dneska dělám kuřecí čínu tak tu můžu :slight_smile:
to počásko se fakt radikálně změnilo,humus největší
Já se cvičením začla hned po příchodu z porodnicve,nejdřív teda tokový ty klasický poporodní cviky 5-10 minut denně a po 6 nedělí už jsem začla cvičit po 20 minutách ,ve 3 měsících sem se dala na aquaerobik a po půl roce na normální aerobik a moc mě to baví :slight_smile:
lesli :frowning2: cholesterol je hrůza .Kde ste vlastně měli to vítání občánků?
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Marét,
v kolik jdete na to vítání???nebo už jste tamy byly???
Mě malá tady sedí v sedačce a hraje si s plyšovou slepičkou a je docela spokojená:slight_smile:...
Holky,umírám nudou v tomhle hnusu!
:angry: :angry: :angry: :angry:
17. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Dobré ránko

To počasí je hnus.Vůbec nevím,co dudeme dělat :unamused:

Pipiii, asi se ti mimi otočilo na příč, když se ti takhle zvětšilo bříško během dne :grinning: :grinning: :grinning:
Ségře se na začátku 9.měs. miminko rozhodlo, že se konečně otočí hlavou dolů :astonished:
Říkala,že to bylo hrozný. Jako vetřelec :grinning:
17. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.