• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
soanpe:grinning: ja to mam kazdy den takhle:grinning: rano mini a opdoledne to je pekne videt:grinning:

jinak venku je fakt hnus:(
17. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
To vítání máme od jedné hodiny a je to na radnici Prahy 12.

Počasí je fakt hnus, chce se mi hrozně spát :frowning2: . To je tou nudou, když je krásně, tak je takových možností, kam vyrazit, ale takhle. No prostě hnus :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
jj,je to fakt nuda.člověk se přece nebude tahat někde v dešti...Já chci teplo!!!
Lessi: Tak pak písni jaké to bylo a pořádně si to užijte!
17. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Misko, písnu a dám do albíčka nějaké fotečky :wink:
17. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Markét ok:slight_smile:
hlky pádím se najíst a pro sestru do školy...papa
17. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Markét, užijte si vítání :slight_smile:

Leni, v tomhle počasí potřebuješ energii, tak si ty palačinky dej :grinning: Je horší spychické strádání než to fyzické :wink:

Pipiii, tak to je sranda, drobeček se ti tam asi pěkne mele :grinning:

Miško, dobrou chuŤ
17. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
soanpe, to ne, jenom jsme se pekne prezrala:grinning:
17. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak my te´d přišlky z nákupu a fakt humus počasí,malá navíc nesnáší pláštěnku tkaže musela mít okamžitě rohlík a knížku aby tam chvilku vydržela :sweat_smile: sem zmonklá jak slepice.
Za chvilku mi přivezou medovník pro manžu,má narozky a to je jedinej dort kterej miluje :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
holky nepujdete 30.4 od 15h na Ladronku???bude tam nejvetsi program pro deti na carodky?
17. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak už se nám udělalo ošklivo, tak tu budu zase častěji. Včera mě chytil zub :frowning2: , tak jsem musela narychlo shánět nějaký zubáka, protože ten muj mi řekl, že má čas až za měsíc :angry: . Nechtělo se mi do Krče na pohotovost (jsem srab a slyšela jsem nepěkný historky) a tak jsem šla k soukromý zubařce. Nechala jsem tam 2000, ale zase vim, že se mi nezaložili pětky a tak mám všechny ještě mlíčný :confused: . Hlavně, že mi dala zub do pořádku a už mě nebolí :slight_smile: .

Leni mě taky Matěj nechtěl bejt v kočáru s pláštěnkou, kolikrát jsem až po chvíli v lijáku zjistila, že si pláštěnku vytáhl a je mokrej jak králík. pak jsem ji musela začít ořádně přivazovat a z kočáru se ozýval vzteklej řev :grinning: :grinning: :grinning: .
Vždy jsem si říkala kdy tyhle dětský vzteky zkončí a teď je mu šest a už je to ok.

Pipiii poslala jsem ti ten mail a pak bych tě taky zneužila na nějaký to zkrášlování :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
pip kde je Ladronka?
17. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
pipii:my jdeme na pečené prasátko:slight_smile:
Holky,tak jsem sestru vyzvedla ve škole a jdu se natáhnout, v tomhle počásku jsem fakt unavená!!!Papa
17. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
marfu, ladronka je takovy uzasny park.... je to na praze 6 u Vypichu, ja jsme tam pred tim bydlela..je to tam nadherny!
17. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
17. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Aha, tak to je pro nás z ruky. On určo zas něco vymyslí manžel, to musim vždy konzultovat s nim. Protože je naštvanej, když něco plánuju bez něj :wink:
17. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, přemejšlela jsem na léto o látkovejch plenách a jksem rozčarovaná z těch cen :astonished:
www.branakdetem.cz líbí se mi ty s hvězdičkama ale je to ranec :unamused:
17. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Míšo, tak určo bych se od tebe nechala ostříhat, tak až seženu hlídání, tak bysme se domluvily :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
oki:slight_smile: to by bylo super:slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
marfu a nebo muzu jet primo k tobe domu:slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Míšo napíšem si pak do IP :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
oki:slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
pipiii, psala jsem Mišce, že bych se k vám v úterý vtírla :wink: nevadí?
17. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahohky holky,
tak jsem se ani nevyspala!Volal mi táta a ségra má do pondělí kašel,v úterý byla na výtěru a dneska přišli výsledky,že je to pneumokok!!!Takže hned balím ajedu domů a umírám strachy aby mi to Viv nechytla!
Holky mám fakt nervy na pochodu!
17. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
misko:-O jezis!:-O tak sup domu:(

soanpe urco se k nam vetri, kdyz bude vse s miskou ok:slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
misko to je hrůza :fearful: držim palečky ať je vše ok. Bejt tebou, tak zavolám nebo zajdu za doktorkou a pro jistotu jí to řeknu ať ti řekne jak velký jsou rizika nákazy. Plně tě chápu, že máš strach, ale drž se určo vše dopadne ok.
17. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ježiš misko, to je fakt strašný. :confused: :astonished: Určitě to Vivinka nechytne, brnkni doktorce a jak říká Marťa, ona řekne jaké rizika jsou. Držím palečky, ale věřím, že to bude v pořádku.

Jinak vítání občánků bylo krásné. V pondělí budeme mít fotky a video. Moc se těším. Lukášek byl zlatíčko. Dostal pamětní medaily, bryndáček, knížku o sobě (tam se zapisují takové ty první slovo, první krok atd.), pamětní list a já dostala kytičku. Opravdu to bylo moc hezký. :slight_smile: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
miško, tak jak?
mluvila si s dr.?
Chceš na ní mobil? Držím palečky, aby bylo vše ok!
17. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky,tak jsme byly na pohotovosti
Sofince se vyhodila nějaká vyrážka a svědí jí to :frowning2:
Naštěstí jsme byly během 15ti minut vyřízený a bez breku.Dostala čípek a kapičky fenistil a teď už spinká :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj Andy,
a copak? Z čeho to Sofinka měla, zjistili to?
17. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj Markét
Prosím tě nic nezjistili. V pondělí s ní půjdu k praktický dr.Mně s e zdálo už tejden, že si jakoby škrábe bříško, když byla nahatá, ale nic tam neměla a dnes, když jsem ji před koupáním svlíkla, tak měla na sobě červenou vyrážku .Myslela jsem jestli to nemá z pracího prostředku, ale něla to i trochu pod plínou, hlavně tam kde je ten proužek kolem pasu.Takový jako puchýřky. Připadá mi to jako kontaktní alergie, jakou mám z nekvalitní bižu :frowning2:
17. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.