• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Dobré ráno,

chudák Sofinka. :frowning2: Je mi jí líto.
18. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Andy

tak to s ní určitě bež k Dr.snad to bude dobrý :wink:
chudinky děti
18. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:29 • jirik.k
Ahojky holky,
tak jsme včera volali k doktorce rizika by měla být malá pokud si sestra myla ruce před dotykem a taky pokud jí vyloženě nepusinkovala.Což naše sestra ani nedělá!!!ale stejně jsem jí včera v Plzni ještě vzala na krční,nosní aby jí jukla do krku a tam vůbec nic a tak jsme si vyžádala kontrolní výtěr a výsledky budou v pondělí.
podle tíé doktorky na krčním se to projeví odpravdu do 2-3 dnů a sestra to má údajně již min.týden,takže od pondělí bychom teplotu nebo nějakou reakci měly!!!Ale i tak čekám na výsledky,ale snd to bude dobré.Pro jistotu ůjdu i já na výtěry v pondělí!!!

Ahojky Andy,tak jakpak je na tom Sofinka???držím palečky aby to co nejdřív bylo pryč!!!!
18. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
ahooj holky:slight_smile: jak se vede??:slight_smile:

misko co ty a mala, uz jste doma:???

holky, dneska jsem si koupila konecne tehu veci tak se podivejte..:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=306821&vReferer=
18. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,
pipiii, hezký džíny :slight_smile:seknou ti . Já co to šlo těhu věci nekupovala, protože jaro, léto jsem odchodila v sukních,jen jsem si porozepla zip na boku, nebo sukně do gumy a pod pupík :wink:
za to na podzim jsem měla sloní velikost :angry:

Ráno byla Sofinka ok,ale ted je zae kropenatá, chudinka malá. Raději jsem jí jela pro Sunar HA. Ty jo a ten jí chutná :slight_smile:
Ted večr kňourala a pobrekávala, takže jí to asi svědí, takže kapame fenistil.

Miško, držím palce, aby výsledky byly negativní.
18. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojte holký

soan...teda chudinka majinká :frowning2: takovej prcek a jak se trápí...
18. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky pipiii: jj,už jsem doma,včera na večer jsme dorazily!Já si v těhu koupila jen jedny kalhoty,jinak jsem to řešila tunikama,šatama

Andy,tak to je mi Sofinky líto,už aby to bylo za ní!,ty myslíš že by to mohlo být z mlíka???
18. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Sluni, prosím tě, tobě se malinká obsypala po tom Babylove?
Já přemýšlím, po čem se mi mohla tak vyrazit. Koupu v lvovým Pufíkovi, mažu oliv.olejem z lékárrny a asi před 3 týdny jsem koupila Nivea soft cream s panthenolem a tehdá začal mít krupičku na nožičkách, ale dr.říkala, že je to ok.
Myslela jsem, že to má z prášku na praní, protoýe se mi do našeho prádla přimíchali 2 Sofinčiny tepláčky, a jinde,než na nožičkách to neměla.
Teď 3.den se mi drbe a včera byla chuděrka flekatá po celém tělíčku. Pusinku má tak 14-17 dní drsnější a tvářičky červenější.Myslela jsem,že to má z těch našich dluhých procházek
18. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky ja to ted take budu resit suknema, ale miluju dziny a ted jsem chodila jak blazen porad s rozepnutym knoflikem:grinning: a rozjizdel se mi zip:grinning: jsem uchyl na kalhoty:slight_smile: ale tesim se na leto...to si koupim tuniky a zahalim se:slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Miško,právě přemýšlím z čeho. No ale tím hypoalergenním sunarem snad nic nepokazím. V pondělí s ní jdu k dr. a pak musim na pracák,končí mi mateřská :frowning2: :cry: :confounded: :angry: :unamused:
18. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Andrejko...jojo osypala, měla nejdřív takový červený flíčky a pak se jí udělala na žebrech vyrážka...takže jsem hned vysadila to mlíko, vykoupala v hypermanganu a 3.den byla oukej
18. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
soanpe ...tyy jo...treba ma mala alergii na pyly co jsou venku?!kvete plno stromu
18. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
pipiii
já když byla 5.-7. měsíc, tak jsem nechápala,ale chlapi po mně jeli jako slepice po flusu :astonished: :grinning:
jestli to byli úchyláci ,to nevim, ale zájem byl :wink:
možná proto, že jsem se cejtila super.měla jsem fajn vlasy i pleť a byla jsem taková vyrovnaná a vyžehlená :slight_smile: prostě mi bylo fajn a ti chlapi to nějak přitahovalo,nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
za to teď přitahuju jen Sofinku :wink: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Andy, tak to je teda síla!!!Chudák,to já bych na tvém místě taky dumala co se asi děje!...Viv má taky červené tvářičky,ta jeprý trošku opálená,takže tvářičky máte možná ta¨ky z procházek,ale ta vyrážka je teda hnus!!!!
je je,pro rod.příspěvek - bída to je,co?! :confounded:

pipiii: já taky za začátku těhu(3m.)jsem nosila u jedněch(hrozně obíbených džínů)rozeplý knoflík,ale pak to nešlo:slight_smile:,ale ani dneska je nedopnu :grinning: ...tuniky jsou nejlepší,ty jsem si nemohla vynachválit!!!
18. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Andrej...já taky teď přitahuju akorát malou :grinning: jinak nikdo nic :grinning: manža mě sice ujišťuje, že jsem pořád kočka, ale já se cejtim že je něco špatně
18. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
ty jo sluni, tak to máme asi taky alergii na to mlíko :frowning2:
co teď pije Natálka?
18. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky, na me taky dneska cuceli chlapi, cuceli mi na prsa:grinning: jsme zvedava jestli si pupiku vubec vsimli:grinning:
18. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Andrej...my teď pijeme pořád ten Nutrilon 1HA...vyzkoušeli jsme všechno, ale nic nám nesedí, buď se osype, nebo jí to nejede a nebo to vyzvrací :sweat_smile: takže jsem byla včera pro 5plechovek, ať je vše OK
18. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
pipiii :grinning: hele jak máš dobrý prsa, tak je zbytek nezajímá :grinning:
18. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
po nutrilonu mi malá trpěla na zácpy :confounded:
hipp blinká
beba ji nechutná a ten sunar vypila jedním nasátím :grinning:
snad to bude dobrý
18. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak to by bylo super...hlavně že ji chutná a snese ho dobře...

Jde vidět, že každý mímo je uplně jiný...my po Nutrilonu kakáme pravidelně..jak hodinky :grinning:
18. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
pipiii a pčkej, až se ti nalejou prsa
to budeš sexbomba :grinning: :wink:
18. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
soanpe:grinning::grinning::grinning:

holky ja se loucim..jdeme koukam na dvd:slight_smile: papa a zitra snad uz hlasi ze bude lepe:slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
no my to kakání máme vzorový po tom babylove,ale rději jí ho už dávat nebudu, chudince mojí milý

dnes mi přišel balík od paní z MMB , co mi šila vložku do sporťáku a nánožník na jaro, studený léto nebo teplejší podzim. Prostě, kyž bude foukat nebo pršet.Udělala mi ho nepromokavý a vyšší límec, aby na Sifi nefoukalo.Cena za vše i s pštou 713,- K4, takže pohoda :slight_smile: Fakt šikovná paní :slight_smile:
Budeme mít úchylnej kočár a už se na to těším
18. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Andrej..kočárkovej tuning,jo? :grinning:
18. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
no jasně :grinning:
18. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sofinka mi nechce ležet v hlubokým koč. tak se těším, až povyroste a bude ve sporťáku
18. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
se nediv..už ji to nebaví..nevidí ven a nemá přehled co se kde děje :wink:
18. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky,
chudák Sofinka snad už to bude mít lepšíaby jí to nesvědilo.
My jsme marod oba chlapci lehli s ošklivou rýmou. Už to maji dva dny a tak asi vim od kud vítr vane a tu dotyčnou bych nakopala :angry: . Jestli to čte, tak už je mi to fuk. Švagrová se o děti moc nestará atak maji furt průjmy nebo rýmu a chrchel jak kdyby vyhulili za den dvě krabky. No hnus :angry: :angry: :angry: . A ty moje (dřív jen Matěj) to vždy po rodinný návštěvě odstonaj a já už na to nemám sílu je z toho pořád dostávat.
18. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.