• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
autor
Ahoj holky! Tak dnes mám dovču, konečně jsem spala do 7 - to byla nádhera!! :grinning: (To bych před pár lety ještě nadávala, jak krátce jsem chudinka spinkala :grinning:) Šla jsem doprovodit Vanessku do školky (až jsem se bála, že mě tam ani nepoznají, protože jsem tam byla všehovšudy třikrát v září a jednou na vánoční besídce) Že už nejsem celý den s ní už jsem si zvykla, ale že jí tam mám nechat a odejít to asi ne - měla jsem na krajíčku.. :sweat_smile:
Takže teď chvilku odpočívám, uždibuju roládu, piju kafíčko a doháním všechny resty (mejly, apod.) Pak se pustím do nějakého úklidu, připravím karnevalový převlek a půjdu po obědě do školky..Uteče to rychle, ale že jsem tu sama je hroznej nezvyk..
Tak uvidíme, jestli už Deathy není maminkou..
20. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj no taky už jsem jsem přemýšlela jestli už nerodí :slight_smile:
rova to věřim že ti to bodlo, no nás čeká zápis 25 března tak jsem zvědavá jestli ho vezmou bude stoprocentně nával a jelikož jsem ještě na mateřské a chceme druhé tak nevim.
20. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
zdravím vás.
Já při těhotenství přibrala 10kg a týden po porodu jsem byla na své váze.!Bylo by potřeba cvičit,ale jsem ráda když si můžu sednout a dát si v klidu kafíčko. :wink: na cvičení nevyzbývá čas.
20. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky

si tedy už 100%myslím,že deathy je v porodnici
a má cácorku na světě :wink:
však ona se nám tu brzy ukáže,až se do všeho zaběhne :slight_smile:

no já už týden baštím calibrum baby plan
už mě skončila MS
takže do toho s manželem jdeme

kačenka bohužel někde čapla hnusnou chřipku,takže zase leží
a je jí pěkně špatně
20. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
já přibrala cca 18kg a naštěstí už je to také dole
snad při druhém tolik nepřiberu!
ani jsem necvičila stačilo okolo mimina pořád tancovat :grinning:
a se dvouma dětma to bude pořádný kolotoč
se toho bojím

no my máme zápisy do školky duben.ale myslím,že úplně zbytečně tam půjdeme,když chceme to druhý no
20. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
je tak se jí bro uleví, teplota, kašel rýma vid? To měl Patrik tak a drželo se to pěkně dlouho, už aby bylo teplo sice sníh dobrý, ale ty bacili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No taky se druhého bojim, ale jde o pár prvních měsíců a bude to dobrý já se teda timhle uklidňuju tak snad to taky tak bude. No já ho chci dávat na ty 4 hoďky abych nepřišla o mateřskou, chce mezi děti tak když ho vezmou budu ráda
20. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo jo kašel suchý rýma a horečky :confounded:

jsem nevěděla,když jí dám na celý den do školky,že bych přišla o mateřskou?
a kdo to proboha bude zkoumat?
no u nás ve školkách chtějí jen na celý den,na pár honin jsem běz šancí!!!
ale já mám mateřskou jen na 3roky
takže jak pak to bude při tom druhým dítěti?
to jako kačku nebudu moct dát na celý den ani v těch 5letech?nějak to zas nechápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásím..ne ne, porodnice ještě ne.
Měli sme teď nějaký hektický dny, škola, zařizování, včera pohřeb...takže sem ani neměla chvilku se tu ukázat.
Včera sem celej den prospala, takže i tak..

Jinak nevím jestli to sou ty poslíčci, ale už se objevujou ty kontrakce..včera mi to potvrdil dr. Moc příjemný..vždycky mě to chytne nějak blbě, a kroutim se jak žížala. Jak mě teď bolí spodek, tak občas nemůžu pořádně chodit, tak se jen tak ploužim a kňučim :grinning: Je to někdy vážně vtipný mě pozorovat.
20. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
jo, lenerka..přítel je v práci, teď má zrovna novou, tak se modlim aby v ní dlouuuuho vydržel. Ale je to fajn, dělá týden a pak má celý týden volno..a to je fajn.
A jinak, včera sem teda taky byla u dr. Nic se nikde neotvírá, takže to ještě asi nějakou dobu nenastane :grinning:
20. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
ahoj deathy

a my už jsme si tu myslely,že jsi porodila
no Kristýnka má ještě čas ,tak uvidíme no

no holky na mě ta chřipka už vlezla taky
hnus :confounded:
20. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
luco když máš mateřskou na 3 roky a Kačku budeš dávat po tom 3 roce do školky tak nic to můžeš na celý den, ale já mám mat. na 4 roky a Páťu chci dát do školky a když by šel na celý den tak by mě tu mateřskou vzali, když pak bude druhé tak to už se Patrika netýká tak nevim jestli jsem to napsala nějak srozumitelně :wink:
Deathy no tak tos nás dostala už jsme čekali že budeš mít doma mimčo a nic , no to čekání pro mě bylo hrozný a když to přišlo tak jsem to chtěla zase odálit.
23. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, já už chci porodit....!

:grinning: Sem už vyřízená, spát mi nejde ani na bocích, to mě zase začnou bolet nohy, já se asi budu muset zavěsit ke stropu na nějaký lano nebo nevim. Dyť já už se do tý postele i bojim jít :grinning:
Kontrakce jeden den pořádný, dneska zase třeba nic..to nevypadá že by se to nějak blížilo..
Malá se mi v břiše tak nějak podivně vlní, nevim co tam nacvičuje :grinning: Včera dokonce se tam nějak vyprdelila, nahoře sem měla bouli, ale od pupku dolů mi břicho zmizelo :grinning: Byl to zvláštní pocit být na chvíli takhle zase "plochá". No a dneska mi to udělala zase, ale né tak moc.
Fakt by mi vůůůůbec nevadilo, kdyby to na mě zítra přišlo. Jako v tu chvíli by mi to asi vadilo, ale teď by mi to teda nevadilo. Už bych ráda aby bylo po všem..je to moc dlouhý tyhle poslední týdny.
Všichni se mě ptaj, jak mi je, a jak dlouho že to teda ještě je..no, už chci.. :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj deathy neboj snad už to bude brzo, já měla taky termín 13.3 a když jsem byla v pondělí na konrole tak doktor mi povídá no tak to se určitě ještě uvidíme příští pondělí, já mu teda říkala že si myslim že už se neuvidíme, ale on si stál za svim no a v pátek 10.3 se Patrik narodil tak že jsme se už neviděli nějak jsem to vycejtila že to bude dřív , nemohla jsem spát divný pocity v břiše a pok to konečně přišlo.
Zbaleno už máš tak to je v klidu, jo nezapomeń na dvoje boty sebou jedny abys měla do sprchy a pak abys nemusel být v těch mokrých, mě po porodu byla taková zima jak nikdy předtim prý je to skoro u všech no a pak se to střídala zima a návali horka prostě hormony pracovali o stošest.
24. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
Zdravím maminky a těhulky, tak já mám termín teď v pátek a teda by mi taky vůbec nevadilo, kdyby to přišlo už třeba dneska, jsem totálně vyřízená z nevyspání.. :(
Ale děkuju za to, co napsala Moba, páč mi dneska na kontrole řekli, že se ještě zdaleka rodit nechystám - neumím si představit přenášet třeba 2 týdny :angry:
Deathy - myslím, že jsem někde četla, že budeš rodit u Apolináře - já taky - tak se tam třeba nakonec potkáme :grinning:
24. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Holky snad to přijde brzo a pak už se budete těšít s mimísek jakou vám budou dělat radost.Mirunda ty blíš někde na Budějárně viď? tak to jsme kousek
24. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
Moba, to doufám.. zrovna dohaduju s přítelem večerní sex a horkou koupel s červeným vínem :grinning: Jen už nechci přenášet, tak zkusím cokoliv :grinning: A bydlím na Zeleným pruhu, jestli to znáš.. je to kousíček od Budějovické, tak 10min pěšky :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky

hlásím se po 4denní odmlce
chřipka mě zničila celou rodinu
Kačenka už je naštěstí ok
ale mě i manželovi je pěkně blbě :confounded:
24. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
ahoj Moba

jo jo napsala jsi to srozumitelně
chápu díky :grinning:

bohužel jak jsem chtěla jít na Den otevřených dveří do 2školek
tak nejdu,protože ty by mě hnali,kdybych jim tam zavlekla chřipku!
zápisy v dubnu snad stihneme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
ahoj deathy tak jak je?
já už myslela,že bude Kristýnka venku
24. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
zdravím Mirundu

no já jsem kačku se mě vyhnala :grinning: dlouhou asi 2hodinovou procházkou
pak jsem ještě cca 3h žehlila manželovi do zásoby košile
a pak už to na mě přišlo :wink:

sex prej taky pomáhá,ale to manžel nechtěl
bál se že Kačence ublíží
prej je taky dobrý vytřít podlahu nebo chodit po schodech
24. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj Lenerko, jestli to do víkendu nepřijde samo, tak něco zkusím - koukám, že roztál sníh, tak se vydám na prochajdu.. přítel se sexem souhlasil, tak toho využiju taky :grinning: A když jsem mu říkala o vytírání podlahy, tak mi řekl, že by se toho dalo taky využít - nemáme skoro nikde koberec, takže na vytírání je toho habakuk :grinning:
Dneska na monitoru miminko spalo, tak tam musím zítra znova :frowning2: Třeba to bude už naposledy ale.. :dizzy_face:
25. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Luco tak aspoň že už je Kačce líp a vám taky už určitě bude ok. Já taky troch umírám bolí mě v krku a mám rýmu snad to do hor přejde a Patrik to nechytne.
Mirunda Zelený pruh znám tam je OZT pojišťovna a restaurace Na ledárnách tam dělala teta. No to chození do schodů je dobrý ségře teda stačil sex a v noci jeli :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak my jsme přesně naproti pojišťovně :wink: A Na Ledárny chodíme na papání a na kulečník - je to tam pěkný a mooooc dobře vaří!!! :dizzy_face:

Hlavně se všechny uzdravte, za chvíli je tu jaro, tak ať nemarodíte!!! :wink:
25. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj, koukám že vás chřipajzna pěkně kosí. No já tím že sem doma se jí vyhejbám.

lenerka, ne ne, Kristy se rozhodla, že nee. Dělá zvláštní pohyby, asi se učí i nějaký bojový umění, protože takový ďahy co mi dává..no nevim. Bere si asi tatínkova slova moooc k srdci :grinning: On totiž básní o tom, jak holky (asi dvoum jeho kolegům z práce se teď během dvou měsíců narodili slečny) budou chodit na nějaký bojový tento.. tak holka už asi trénuje.

moba, divný pocity a nespim..to všechno sedí. Ale nic :grinning:

mirunda, jo jo, Apolinář to jistí. Du tam teď v pátek, vlastně teprve po druhý :grinning: Du i na nějakej ten monitor, tak sem zvědavá.
Jinak do pojišťovny OZP chodim taky a z Budějovický jede bus k nám.

Horká koupel, víno..sex..
Hmm, taky o tom uvažuju že bych to třeba popohnala, když pak mě tak jako svědomí trochu hlodne, že by to třeba nebylo dobrý. Ale dneska sme s mamkou byly na procházce. Vzaly sme toho našeho psího teroristu, a lítaly po poli ve sněhu. No, v jednu chvíli mě chytlo břicho jak při MS a měla sem pocit že se mi chce na záchod. Ale rozdejchala sem to. To se mi ale teď trošku děje asi už dva dny víc a dneska v noci a přes den sem občas chytla i nějakou tu křeč..nebo ty poslíčky. A malá se fakt hodně vrtí, jak tam nemá asi místo tak jí pořád cejtim, úplně tvrdý břicho.
Sex asi nepříchází v úvahu, přítel je tenhle týden v práci :rolling_eyes: Vana..chybí mi víno. Podlaha..nemáme, jen v koupelně a kuchyni :grinning: Schody, těch tu taky máme málo :grinning:
Aaa, já budu rodit fakt až na jaře :grinning:
25. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
ahoj deathy

tak holky zkuste to žehlení no
mě to vážně zabralo
cca 3h žehlení a bylo to :wink:

ale je fakt,že mě kačka v břichu nevadila
sice se kroutila žďuchala do mě,ale nechala mě vyspat holka moje hodná :grinning:
25. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Žehlit bych potřebovala, nějak se mi tady kupí prádlo a nemůžu se k tomu dokopat.
Jako..mě v podstatě taky neva mít pupík a že je tam malá, ty kreace co mi to břicho dělá, no fakt prča. Zrovna před chvíli sem to pozorovala, neskutečný. Ale stejně..už se nemůžu dočkat. No a o spaní fakt nemůžu mluvit. Už si nepamatuju jaký to je :grinning: :grinning:
Já sem přemejšlela o tý vaně, ale nevim..bojim se aby to malý třeba nějak neublížilo to teplo. Nebo já nevim, asi neni moc dobrý to takhle přivolávat, nebo už by to jako nevadilo? Měla bych asi takovej blbej pocit potom..
25. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
deathy

klído počkej máš ještě 14dní čas
já bych být tebou nic nevyvolávala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ať si tam brouček ještě počká

no já bych do vany horký nevlezla
já se jen sprchovala
a jak jsem měla ty kontrakce,tak byla pro mě i sprcha šílená :confounded:
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ty jo, žehlení, to si neumím 3hod představit.. brní mě nohy, když dlouho stojím :unamused: Jedině, že bych si k tomu sedla :grinning:
Já ještě chvíli počkám, třeba se ještě holka umoudří - budu doufat :slight_smile: Ale příští týden začnu - určitě tím sexem, když přítel neprotestuje.. pak kilometrový procházky, víno.. uvidíme.. a to by v tom byl čert, aby se malý nezachtělo ven :grinning:
Já se teda horký vany nebojím, když to nebude 40 stupňů, tak to snad neublíží, ne?Samozřejmě všeho s mírou......
25. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
lenerka, ne ne, já to nijak přehánět nebudu, pořád ty dva týdny sou dost, takže jen tak zatím zjišťuju co a jak :grinning: Nechtěla bych přenášet, strašně by mi to zkomplikovalo školu..a toho se bojim, protože by to bylo na úkor malý.. Tak snad se povedeme v termínu, nebo před, ale na její rozkaz :grinning:
Jinak mě vana nevadí, já se ráda cachtám, a vlastně v průběhu těhu sem si pár van dala, néé teda nějak horkých, to ne, taky moc horkou vodu nesnesu, ale tak jako normál..pohodička ve vaně.. :slight_smile:

mirunda, já i před těhu žehlila v sedu..ale né že by mě brněly nohy, ale protože sem líná u toho stát :grinning: :grinning:
Ale 3 hoďky bych to teda taky nevydržela, a asi bych musela vyžehlit i sousedy, zase tolik tady toho nemám :grinning:
26. únor 2009 v 00:46  • Odpověz
Holky ještě máte čas nechteto zatim na přírodě, ono to příjde.
teda včera tak krásně a dnas fůůůůj jdu k zubaři tak na mě myslete.Snad to přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.