• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
uř jsem jí nesla asi 3x V klokance a byla úplně mimo :grinning: koukala všude a "komentovala" dění kolem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

koukám na TýTý a Borhyová má krásný šaty. ty růžový
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
marfu :confounded: bych jí kopla do pr...mezi dveřma
jéééé já se taky těšim až bude Martínek ve sporťáku, ten se mi vejde i do auta, ale ta hluboká ne.

Nám Martin taky Sunar papká dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Teď je v postýlce a usíná, tak jsem zvědavá na jak dlouho to bude :slight_smile: Do rána se probudí už jen, tak dvakrát, tak se krásně vyspim :wink: .

Andy a ty už dáváš Sofi na noc nějaký příkrmy?
Marti ahoj
no hele hnala bych ji sviňským krokem z domu :angry:
to si fakt neuvědomuje, že škodí jak svým,tak i tvým prckům???
Některý ženský si fakt nezaslouží být matkami
18. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sluni pořád jsem mlčela kůli manžovi, aby neměl peklo s rodičema, ale dnes jsem se zařekla, že konec. Dokuď nebudou zdravý a manža to nepotvrdí, tak je nechci vidět. Její děti ať si zadělaj na astma a něco horšího, ale já svoje miluju a nenechám jim zkur... zdravý. Tomu malýmu je 14 měsíců a už půl roku má chrchel jak tuberák a když jsem něco řekla, tak jsem moc přecitlivělá a je to obyčejná dětská nemoc.
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Marti,ještě nedávám.Dr,říkala že když jí stačí mlíko,tak ať u něj do konce 5.měs zůstaneme
18. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
ty jo,bych ji nakopala do pr... chudák malinkej :frowning2:
18. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
marfu..jo taky jsem mlčela kvůli tchýni a teď už se mnou manža souhlasí :unamused:
18. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky asi budu vypadat divně, ale já se jí bojim je taková hrozně ukřičená a hádavá a já taková nejsem neumim to a tak pořád mlčim a když už jsem něco řekla, tak se do mě postili i manželovi rodiče. Podle nich, když je venku 6 stupňů a já 2 měsíční mimino zabalim na spaní ven do kočáru do teplý deky a peřinky, tak je to přehnaný a neotužuju ho :angry: . Takže už ani na chatu nejezdim. Asi podle nich dítě, který nemá nudli až po kolena, tak nebude mít v dospělosti dostatečnou imunitu.
No, tak jsem se vyhudrala a je mi líp. Omlouvám se, že tim obtěžuju vás ale jsem fakt naštvaná :frowning2:
18. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky, loučím se
jdu hodit hydratační masku na obličej, třeba budu hezčí....po tý masce :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
mafu..nás neotravuješ, proto tady jsme,abysme pokecaly a řešily všechno nejen o našich mimískách:wink:
Kašli na ně, ať se staraj o svoj eděti a do těch vašich se nepletou :angry: nebo si je najdu :wink:
18. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak oba klučíci spinkaj, usnuli odpoledne a spali oba až do 19.15, takže jsem ráda, že už zase oba spinkaj :slight_smile:

Andy no vidíš já už si to ani nepatuju, kdy jsem Máťu začala přikrmovat :grinning: :grinning: Jsem toho ve škole měla tolik, že tohle za mě řešila mamka a teď jsem s Martinem jak prvorodička. Holky dneska obdivuju sama sebe, že jsem tu školu dodělala :grinning: . Dneska už bych si na to netroufla, bratránek mě hecuje do ňáký nástavby, ale já už mám školy dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Marti, klidně si zanadávej, uleví se ti :grinning:
Já teda taky spíš víc obleču a případně odhazuju vrstvy, ale ty děti ještě nemaj vyvinutou termoregulaci a nemíním Sofince vypěstovat zánět kloubů, močáku,ledvin atd.
Když se jí bojíš, tak já jí to vysvětlím :grinning: :wink:
A teď jdu na tu masku.....možná...hi hi hi
18. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sluni díky podpora mi fakt pomůže aspoň vim, že nejsem divná, když to tak řešim a vadí mi to :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
měla jsem honičku vás dočíst :grinning: !!!
Marfu,vůbec nehápu tvoje příbuzenstvo,já byh na ně fakt sílu neměla!!!Jsem taková že mě by tohle řekly jen párkrát.chápu jak to musí bejt protivný!Já mám tchýni co "sežrala šalomounovo ho..." a stačí mi až až!!!
co máš za školu?To jsi dodělávala při malým???
sluni:ty už nekjíš?Nebo jen přikrmuješ?Já totiž asi budu muset taky přikrmovat:frowning2:
18. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jsem rozhodnutá, že už to roseknu a něco řeknu a až se to stane, tak písnu reakci. Nu jsem zvědavá jestli budu mít tolik kuráže. Doma mám vždy plnou pusu řečí a pak řeknu půlku a za tu druhou se div neomlouvám :grinning: :grinning: jsem srabík.
18. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
miško...já už nekojím vůbec..jsme jen na Nutrilonu

marfu..to je slovo chlapa :grinning: ale člověk se snaží aspoň trochu ovládat v rodině :grinning:
18. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
marfu:ale říct to musíš,jinak se oni budou pořád chovat takhle!a ty se tím budeš akorát trápit!!!
já se nedávno pohádala s mámou kvůli sluníčku,ona nás prej tahala na slunko bez krémíku ikdyž neměla a já řekla že Viv na slunko nesmí a zvlášť ne,když není namazaná.No byla z toho dvacetiminutová debata,jak jsem přehananá,ale nakonec pochopila,že si to udělám po svém.A teďka už je klid!
18. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Miško :slight_smile:
je to divný, ale já je jako příbuzný vůbec neberu, fakt to tak necítim spíš jako nějaký známý z povinnosti :unamused: . Tchýni mám celkem ráda, ale tchán a švagrová :frowning2:
Se školou jsem to měla složitější, nejdřív jsem dělala sociálně správní, ale z tý jsem ve druháku z různých důvodů odešla a púak jsem šla na učňák na aranžérku a tam jsem v prváku otěhotněla. Učňák jsem dodělala s vyznamenáním a šla jsem na nástavbu a před dvěma rokama jsem odmaturovala. Byl to zápřah, ale maminka i manžel moc pomohli a tak se to zvládlo :slight_smile:
Jak to, že Viv budeš muset začít přikrmovat už jí to nestačí?
18. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Miško to máš pravdu, že je lepší to říct co nejdřív, ale u mě už je docela pozdě. Odhodlávám se už šestym rokem.S tim sluníčkem máš pravdu a hlavně si myslim, že je daleko agresivnější než bylo za nás.
Taky jsem nedávno s mamkou měla malou rozepři o dětech, protože má pořád pocit, že mi musí do všeho mluvit, tak jsem jí musela usměrnit, že už nejsem ta malá holčička :grinning: . Ale moje maminka je v pohodě a tak se tomu zasmála.
18. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Aplikovala jsem masku a teď čekám,co bude :wink:

Marti, já ti věřím,že to dokážeš
Miško,nebuď smutná. Vždyď jsme vyrostli na sunaru :grinning: Já nekojila nikdy a Sofinka je šikovná,bystrá, zdravější a spokojenější, než některý kojený děti. Viz prcek mojí kámošky.Je o měsíc a něco starší a o 2kg lehčí, ale o 3cm delší.
Je to takový holátko. No a vypadá to, že tam bude nějaká vývojová chyba :frowning2:
18. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
soan..hlavně ji nenechávej moc dlouho, ať Ti na tom ksichtíku něvco zbyde :grinning: :wink:
18. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Andy bude krásná :slight_smile: Taky bych potřebovala nějakou masku, ale napořád :grinning: .
18. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
jj.s babičkama je to někdy o nervy :grinning:
hlavně,když chtěj pomáhat sbalit miminku věci, nebo je vybalit :angry: to pak nevím, kde co máme a při balení půlku necháme doma, protože řeknu,že něco udělá, ona na to, že to udělá ona a nakonec to neuděla nikdo ...
nebo Sofi pláče v kočáře a snažím se rychle všechno složit do auta. tch. na to Andrej, já ti pomůžu. A pak: jak se to slkádá, kam to dáváš a pro to tak dáváš....grrrrrrrrrrrrr :angry:
18. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Marfu:už delší dobu mi Viv dělá u kojení nesnesitelný scény,ale poslední dobou je to už hrozný,ona se nenají pořádně,protože po chvíli(teda mě to přijde)nemá co sát a za hodinu by jedla kidně zase!!!
Do toho už teda nemam ty nalitý prsa,ale pěkně prýázdný,svěšený prsa :cry: .Takže to hodlám probrat u doktorky a začnu přikrmovat,protože sem se snažila rozkojit,ale nepovedlo se...
Jinak se nesmíš dát!!!!Pokud si to budeš dál nechávat líbit,tak to bude jen a jen horší!!!
klobouk dolů,jak jsi to dokázala se školou!!!

Andy,jj Sofinka je pěkná holka :grinning: ,tý to svědčí :grinning: ...
Já mám známou a má 8m.dceru a má míry: 5,8kg,60cm.vývojová vada,ale nikdo zatím neví jaká :confounded: :frowning2:
18. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
marti,mám hezkou škrabošku čerta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako maska na futr dobrá, ale trochu se pod ní budeš poti :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Miško, už jsi byla u tý naší dr.?
18. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Všechny máme kráááásňoučký dětičky, ty nejkráásnější :wink:
18. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
miško..počkej, počkej..tohle jsem řešila taky...četla jsem, že po 6ti nedělí se už prasa nenalejvaj, ale mlíčko se tvoří přímo u toho když mimí saje..takže to nalití teď vůbec neřeš... nemáš váhu?
18. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
miško, tak to mi Martínek začal dělat taky, pak jsem začala přikrmovat a když si zvyknul na flašku, tak pak už nechtěl tolik prso, tak jsem to ukončila a teď je spokojenej i on i já. Jak jsem tu psala, že hodně pláče a že nechce večer usínat, tak jek jsem začala dávat jen umělou, tak je klid :slight_smile: na sunaru se vykaká při každym papání a nepláče bolestma a večer ho dám spinkat kolem devátý, tak 15 min si povídá a pak usne bez křičení. Asi by mě doktoři ukamenovali, ale moje miminko je spokojenější, když nekojim :slight_smile:
Jo a ve čtvrtek jsme byli na kontrole a máme 62cm a 6240g máme doma obříka :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.