• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
sluni,váhu nemám...já se radila už před cca.měsícem s doktorkou a říkala ať se skusím rozkojit,ať kojím kdykoliv si malá "řekne",ale to je mi prd platný protože ona by u prsa mohla být pořád a prostě po 4-6 minutách začne histericky řvát a z prsa sotva něco teče:frowning2:....
JJ,Andy máme nejjjjjkrásnější děti!!!!
Jj,už jsem byla Viv jen zkoukla a teďka ve čtvrtek jdeme na očkování
18. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Andy tak masky čerta mám taky i spidermana, ale toho se manžel prej bojí :grinning:
18. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
hm,tak to já ty prsa mám mega jako nalitý :confounded: :unamused: :frowning2:
18. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
marfu:tak to máte krásné míry...to jsme teda oproti vám drobečkové:slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Miško hlavně aby to nevyznělo,že tě odrazuju od kojení pokud se rozkojíš, tak jen fajn pro malou určitě na kojení něco je. Ale chtěla jsem ti jen napsat, že když to nepůjde ať si z toho nic neděláš, protože když to nejde, tak to nejde :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
marti,my máme 63cm :astonished: ale skoro 7kg :grinning:

miško, a jak na tebe působí ta dr.?
18. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
marfu:to já to neberu,že bys mi odrazovala od kojení!to ne e.Ale já se zkoušela rozkojit a prostě mi to nejde!Takže uvidím až se poradím,protože jsem z toho fakt špatná...
Andy,mě přijde v pohodě,sympatická:slight_smile:
Holky,je v poho.když při kojení(i braní antikoncepce)dostanu menzes?jsem z toho taková zmatená :grinning:
18. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
hlásím,že jsem sunala masku a.....no nejsem aspon zcvrklá,ale neomládla jsem :confounded: :grinning:
miško...tak takhle to bylo u nás, prostě hysterie, kroucení..evidentně ji nic neteklo..to jsem poznala až po tom co jsem si koupila odsávačku a zjistila že z obou odstříkám max 20mla to už musel být jo dobrej den :-/
teda co já se toho nabrečela, ale teď jsem spokojený obě, i když mě to pořád mrzí, tak vim, že s tim nic neudělám a to jsem zkoušela všechno možný, jen abych měla dost mlíka..no a nic :frowning2:
teda miško..to Ti budu držet palce, aby se Ti to upravilo a když ne, tak dělej co potřebuje Viv...to je nejdůležitější :wink:

marfu...coooo? týýjo, to je ted apořádnej chlapá a já si stěžuju, že je malá těžká..podle naší váhy má něco přes 5kg..v pondělí jdem k dr..tak jsem zvědavá :dizzy_face:
miško
netuším,ale já měla 8dní zpoždění a už jsem začínala být nervozní :astonished: :grinning:
18. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
sluni,já odstříkám 20ml,ale tak za celej den!!!A je to horor teda!!!
Andy,třeba do rána omládneš o 20 let :grinning:
Andy to mám strach kolik budeme mít ve 4a půl M. Schválně jsem se šla kouknouk kolik měl Matěj a ve 4 měsících měl 67cm a 8560g :grinning: . Jejda byl to kousek, ale teď je hubeňour :slight_smile:
Všechny tady máte holčičky ty jsou drobnější až tu bude Markét, tak se jí zeptám kolik má Lukášek.
miško,abch pravdu řekla,tak do těch telecích let byc už nešla.Tak 28 by bylo fajn :wink:
18. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Andy to věřím:slight_smile:...pubertu ž nikdy více :sunglasses:
18. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Miško, tak to je fakt málo a jak často se ti budí v noci na kojení?
18. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
týýýý jo, Marti,to yl kusanec
podle fotek bych neřekla,že to byl takovej obřík. ted vypadá jako drobek :wink:

miško,jsem ráda,že ti je dr. sympytická :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jejda holky puberta byla strašná i když je pravda, že si občas i dnes přijdu jak v pubertě :grinning:
18. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
jsem nějaká vyřízená :rolling_eyes:
měli jsme návštěvu , tak jsem lítala jako hadr na tyči
18. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
jj,taky si někdy říkám,že pubertu budu mít asi do konce života:slight_smile:...Ale když jsem viděla bráchu co má za pubertu tak jsem nestačila zírat...
marfu:dřív jsem v noci kojila 2krát a poslední dobou 4-5krát...
18. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Marti,já si někdy připadám jako Alenka v říši divů,když vidím puberťáky :astonished:
18. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
miško,tak to bych jí možná na noc vrazila nějaký mlíko,at se obě vyspíte
18. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
já jsem dneska jen nakupovala jarní/letní oblečení,abych nechodila nahá :grinning: :grinning: :grinning: ,ale při představě zítřejšího úklidu celý domácnosti jsem už teďka unavená jako blázen:slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dala jsem do alba fotku Máti ve 13 měsících. v roce měl 77cm a 12,4kg a nevypadá na to :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
teda ale s těmy puberťákama je sranda :grinning: manža trénuje žáky a to jsou kolikrát hlášky..nebo co sem chodí ti mladíci na fotbal, to je vždycky taková prdel... :grinning:
18. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
miško,ty futr uklízíš
já na to peču :grinning: v pokoji,co bude mít Sofinka se mi nebezpečně kupí prádlo na žehlení :confounded:
18. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
Andy,já nebyla skoro týden doma,tak si to asi umíš představit jak to tady vypadá:slight_smile:
Jj,já směju když přijedu k našim a slyším tam bráchu se ségrou.To jsou kolikrát věci že nestačím zírat :astonished: :grinning:
18. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
miško...kolik jim je??
18. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
ségře 9 a bráchovi je 15
18. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Marti,taky jsem Sofince říkala kuklička :slight_smile: ja to máš v albu
Martínek je krásnoučkej.Já chci,aby Sofi byla minimiminečko

i když ted nás už hezky baví,vypráví,píská,hopsá...
Dnes měla snahu se přetočit, tak jsem jí podržela kolínko,aby se zapřela a hup-povedlo se. Pak začala pod sebe krčit kolínka a zvedat prdelinku,ale ještě se neunese
18. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky,teda vy jste toho nakecaly :grinning: my měli dnes oslavu manžovích narozek a fakt super,teda kdybych nevlezla na váhu a zjistila ,že mám o 4 kila za 3 dny víc :angry: a to furt cvičím jak debil,takže sem najela na dietu aby šly zas zpět dolů.
Míšo držím palečky ,ale myslím,že jste nic nehytily,to už by se asi pomaličku prijevilo ne?
Andy,snad to nebude nic vážného :confused: mě se malá osypala po expicialu co sme měliu na suchou kůži ,pak sem ho přestala používat,používala jsem jen niveu a vyrážka nikde,tak třeba může mít alergii na njákou složku :confused:
Marfuska,hezký :grinning: my máme v 17 měsísích 10,20kg a 79 cm :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.