• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
miško,takže puboši :grinning: :grinning: :grinning:
usínám :rolling_eyes:
takže dobrou noc a třeba zítra tady :wink:
18. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
jojo puberťáci jsou dobrý, máme v baráku kluka může mu bejt, tak 18 a říká mi dobrý den a vždycky mi drží dveře. Já z něj jdu do vrtule a držim se abych se nezačala smát, protože až v tu chvíli mi dochází, že už pro ty mlaďochy já nejsem tak mladá jak si vnitřně připadám :grinning:
18. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
letím do postele.Viv se mi pomaloučku budí,takže nakrmím a jdu se drobet vyspat!!!
Papa holky a dobrou
18. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
leni excipial taky nemůžeme,je tam urea-močovina a ta je na nás silná,jistí to olivový olej 100ml za 40,- :grinning:
18. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
brou noc
18. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobrou snad zítra :slight_smile:
18. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak jste se vyspaly???já ani nic moc.Od 3-5:30 jsem byla s Viv vzhůru.Nechtěla spinkat :angry: :unamused: :confounded:
19. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
ahooj misko...:( jeeej to jsi mela bidnou noc...ale ja taky:( celou noc jsme se budila pac me strasne bolela hlava:( kolem pul sedme jsem se doplazila pro pul paralenu ale moc to nezabralo..jen malinko..:( takze take nic moc:(
19. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky pipiii,
tak to mě mrzí že si měla takovou noc:frowning2:.TA už je líp?To třeba dospíš přes den
Holky,konečně slunko!!!Jdu ven...
19. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
misko..ja trpim na migreny a mam dost zablokovanou krcni pater:( takze tezko rict kdy ty bolesti prejdou, ale je to mirnejsi..:slight_smile: silne leky na migreny ted uzivat nemuzu..tak doufam ze se mi to vzdy po paralenu alespon trochu zklidni:slight_smile:
19. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
ale zdaleko to nejsou takovy migreny jako driv..to jsme nemohla bolesti ani koukat, chodit atd...bleeeee
19. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky!!! :slight_smile:

Ty jo Pipiii, taky jsem pomalu vyla bolestí hlavy :frowning2: Stejný problém,jako y-migrény a krční páteř. V těhu jsem na bolesti hlavy vůbec netrpěla.

Sofinka dnes spala vzorově, ale díky tomu Fenistilu. O půlnoci mi vypila 180ml, ve 4 jsem ji přikrejvala a raději přebalila a vycucla ve spánku 140ml :astonished: s Fenistilem a chrněla do 10.45 :grinning:.
Teď spí, chudinka, zase. Vyrážka ustupuje a už se tolik nedrbe :slight_smile: Takže budeme pkračoat v tom Sunaru HA. Ty jo a už máme 2, je od ukončeného 4.měsíce.

Dnes si hci připravit záhon na rajčata a v tejdnu vyraím do Báště do zahradnictví. Je tam hrozně velkej výběr a levný to toam maj.Afrikány za 2,-Kč jinak jsou za 15,- v těch Obi atd.

Zítra mě čeká pracák a žádost o rodičovský přízpěvek.
19. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,
pipiii já taky trpim na migreny a po prvnim trimestru mi doktorka sama napsala algifenový kapky, protože jak píšeš, když mě to chytí, tak skoro nevidim :frowning2:
Držim palečky ať je ti lepší :wink: .
My byli ráno ve Fashion areně a s taťkou jsme si koupili oba botky :slight_smile: a teď jel taťulda na kolo, tak se nám vrátí až odpolko.
19. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak u nás se spinká.Viv dospává co nenaspala a já pohýbám od plotny k pračce:slight_smile:,ale jinak si teda dneska dávám relax.Protože mě šíleně chytá břicho,jak to mám.takže jsem celá rozbolavěná:frowning2:
Pipiii,já taky trpěla na migrény,ale tak cca.před půl rokem se mi to dost zlepšilo a je naštěstí klídek.ALe já když jsem si nevzala prášek tak jsem i zvracela!!!
Andy,to je dobře že je na tom Sofinka líp!Třeba už bude do zítra úplně ve své kůži!
19. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
miško, ona je naštěstí klidná. Hold budeme pokračovat v tom sunaru HA a uvidíme.Za chvíli jí dám zase kapičky,takže bude spinkat. Já si připravila záhon na rajčátka a jdu do sprchy :slight_smile:
19. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
tak to je dobře Andy,že je malá hodná!!!No,hlavně že ten jí jede:slight_smile:!!!
Já bych dneska nebyla schopná asi ani se ohnout :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
já musim,miško
prase je větší než chlív :grinning:
19. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak máme za sebou hezký víkend. Včera jsme byli v zoo a dneska v Průhonickém parku. Takže mám nachozeno až až.

Koukám, že jste toho zase nakecaly :wink: :slight_smile: , to opravdu nestíhám číst. :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
ahojky maminy:slight_smile: ja jsem ted mela topinky s cesnekem., dabelskou pomazankou a sypanym syrem..jsme strasny prasik:grinning:

soanpe, musime se domluvit na tom uterku:slight_smile: zitra budu minimalne na konikovi:slight_smile:
19. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mám vykoupáno a přítel uspává divou zvěř:slight_smile:.

Jéééé Míšo,takovou papu závidím,to já vůli kojení nemůžu:frowning2:.
Já měla kuř.přírodní řízky s luskama na kari...Jukni do IP

Ahojky Markét,tak to musela bát fajn prochajda,co?!A co jinak jste dělali???
19. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj misko,
jinak jsme ještě dneska před procházkou v parku museli opravovat kolečko u kočárku. Někde jsme asi píchli :grinning: , tak jsme tím ztratili asi tak hodinku a půl.

Jinak včera v zoo byl Lukášek nadšenej ze žiraf, asi se divil, že existuje ještě něco většího než jsou rodiče :grinning: .
19. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Markét,tak s kočárkem a kolečkama je pořád něco,koukám...mě nedávno upadlo:frowning2:....
Jo jo to musel být udivenej:slight_smile:!!!já chci už taky do zoo,musíme se tady s holkama něja domluvit...Co holky???
19. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Sofice se líběj vydry,jak řádí ve vodě :grinning:

Jinak u nás taky vykoupáno, v hypermangánu,aby jí nesvěilo tělíčko :frowning2:
Sofinku jsem uložila a než jsem namíchala mlíčko,tak usnula :astonished:

Jo hovínka po sunaru a fenistilu jsou dooost hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: zelený bahýnko :grinning:

Je,sousedka v pátek taky píchla kolo u kočárku :wink: byli s prckem v lese
19. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Andy,
my dneska plavčily ve vaně:slight_smile:...napustil jsem do normvany vodu a Vivka byla tak spokojená,že se koupala 30 minut:slight_smile:
Furt kopala nohama,smála se.No super zážitek!
Andy,co dát ve středu zoo???
19. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky,
já bych se možná tu středu k vám přidala. Koupila jsem si roční do zoo. Byla bych ráda, konečně bychom se poznaly a těším se na vaše mimísky.

Andy, my se budeme stejně muset nějak domluvit, ohledně toho krémíku, teda pokud bude Sofinka v pohodě. :confused:
19. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Markét,to by bylo super,kdybys šla,čím víc by nás šlo,tím líp!!!!
Já o tý roční taky uvažuju
19. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky jsem pro, ale jak jsem psala Pipiii ,musím zejtra kvůli podání žádosti na PPM na pracák,tak dofám,že to klapne napoprvé.
Markét, tobě poslali z úřadu nějaký upozornění,že ti končí mateřská? Kamarádce to z P-10 přišlo
19. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
miško,my plavčily taky ve vaně a žádnej vodvaz :astonished:
malá vanička je prej lepší :grinning:
19. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andy, nic mi neposílali, musela jsem si to ohlídat sama. Já jsem si tam vyzvedla formulář a jednu část musí vyplnit zaměstnavatel.
19. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojte holký...
tajkpak se máme??

Andrejko...koukám, že koupeš v hyper...my dneska taky musely..malá je vysušená jak šušenká, tak tohle nám pomáhá...
19. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.