• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já našla něco na netu a mám z toho hlavu v pejru :unamused:
musí se o to žádat do těch 28 týdnů nebo i zpětně?
19. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj sluni, tak Sofinka už vypadá líp, tak zetra jen cinknu dr.a řeknu jí co a jak. Nechce se mi mezi marody

Markét, něco mám potrvzený od zaměstnavatele, takže snad to všechno zmáknu při první návštěvě pracáku.
Ještě musím na zdravotku, protože jsem vloni 1měsíc měla ŽL a můsím udělat vyúčtování, zatím mám prej přeplatek JUPÍÍ :wink:
Jenže určitě dostanu penále, protože jsem ten přehled neposlala včas :angry:
19. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Andrej..tak tohle teda netuším
19. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
my jdem zítra na 3měs. tak jsem zvědavá kolik máme...ani nevim jestli budem očkovaný, ale asi ne-e, malá má pořád rýmu a to TBC nemá ještě uplně OK :unamused:
19. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
sluni,já druhou hexu taky psunula o týden. Měla furt 37°C, ale bylo to asi z toho horka, ale pro jistotu jsem to o týden odložila, aby se jí nerozjela nějaká chřipka

Úřady mě totálně ubíjí :confounded: ale jak říkám: líná huba, holý neštstí a ptám se, kde se dá :grinning:
19. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Andy, aha, tak to máš trochu komplikovanější. Držím palečky, ať to zítra vše vyřídíš, já ty úřady nesnáším... a kdo jo, že :wink:

Ahoj sluni, my jsme dostali první očkování hexy až v pěti měsících, ale z důvodu, že nebyly k dostání.
19. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
lessi..fakt jo? no já doufám, že to bude co nejdřív, chceme nechat nastřelit naušničky...a pořád čekám na očkování :confused:
19. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Sluni, jojo. Tak to chápu, my naušničky neřešili :grinning:
19. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Markét, naštěstí jsem odpracovala oněch 270 dní, abych měla nárok na mateřskou. Mrzelo by mě,kdybych o ni přišla, protože jse i měla docela vysokou.
S těma vakcínama to byl dost problém, protože, když byly děti rozočkovaný,tak se neměla ějak prošvihnout doba na tu další dávku,jinak se muselo začít znovu :confounded:
Opět naši páni ministři byli "šikovní" a nedohodli dodání vakcín kvůli neschválenému balíčku zákonů...
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
lessi...ne? divný :grinning:
19. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Sluni,my náušničky dáme asi k 1.narozkám. Bojim se, aby si je Sofi nějak netrhla, protože ona je fakt divoká. Dnes s taťkou fandili a když v tv křičeli goool,takhopsala taťkovi na noze :grinning:
19. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je u nás podobný :grinning:
19. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
na jakej fotbal jste čučeli?
19. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
čučeli na hokej :wink:
19. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky,
nestíhám:slight_smile:vás dočíst:slight_smile:
Tak k náušničkám:my budeme dávat až budeme mítpo očkováních,už se mi tady na ně práší:slight_smile:
My budeme mít první očkování ve čtvrtek,tak jsem na Viv zvědavá!!!
Andy,u nás taty malá s přítelem fandí hokeji,fotbalu...Dneska s ním ráno koukala na formule...
19. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
my na formule nekoukaly,jen ta´tka.Sofinka spinkala skoro do 11 :grinning:
19. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
miško...taky jsme ráno koukali na formule a jinak fotbal malá žere víc než my s manžou dohromady :grinning: asi jak je to barevný, tak máchá rukama a když se přiblíží k bráně tak se nadechuje a jakoby lapá po dechu,je to sranda :grinning:
19. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Sofnka v zimě ulítávala na lyžování :grinning:
19. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky stěhuju se k TV tak papaa
19. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
my vztávaly v 7,takže jsme projížděli programy ráno jako divý:slight_smile:!
Malá má nejraději reklamy a koukáme spolu na pohádky,ale jen kreslený.Jiný jí neberou...Potřebuje barvičky :grinning:
lyžování baví max.mě :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
sluni papa a já letím taky do postele!!!
Any zítra pevné nervíky na úřadech a pak písni jak jste dopadly u doktorky...A můžem domluvit tu zoo :sunglasses:
Papa holky
19. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Misko, dobrou.

Sluni, příjemné sledování TV.

Půjdu taky do hajan, tak papa.
19. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
miško.sofi kouká na rákosníčka na netu a nechápe, očka jí lítaj po monitoru :astonished: :grinning:

sluni,papa
19. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
19. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,koukám co jste toho zas nakecaly :grinning:
U nás včera i předevčírem pohodička,malá hezky usnula v 8 a my mohly slavit :slight_smile: :dizzy_face:
K těm naušničkám ,mynechávala dávat po prvním očkování okolo 5-6 měsíce a dr nás vzal přednostně jelikož už sme byly kapu starší,říkal,že čím dřív(teda po první hexe) tím líp,jelikož to mimčo rychlej zapomene,zas na druhou stranu sem měla strach aby si ty naušničky nestrhla-měly sme teda nastřelený takový ty pecičky takže to fakt nehrozilo a teď u těch normálních si na ně ani nják extra nešahá :slight_smile:
No a televize ,nejdřív jí braly reklamy,teď už jí bere kouzelná školka,krtek a teletubies,dokonce si sama říká,že chce zapnout telku :grinning: ,ale moc často jí koukat nenechávám
20. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky! Jak se mate? Ja jsem uz od zitra doma sama, tak se za Vami snad uz dostanu a doctu Vas...
:slight_smile:
20. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mi už včera dokrmily před spaním sunarem(radši HA) a Viv opravdu v noci spinkala jako andílek.Nakojila jsem,pak jsem dala sunar a vypila z flašky 75ml sunaru.Takže s mlíčkem to u mě asi není žádná sláva:frowning2:...po hooodně dlouhý se po jídle i usmívala místo,aby jen řvala!!!
Dneska vyrážíme odpoledne za kamrádkou takže si hodláme užívat sluníčka,když tak dlouho nebylo:slight_smile:

Ahojky Leni,tak to máte doma TV zaplou poářd,co?!No,já jsem alergická na to že se Viv už takhle malá dívá na Tv,ale co nadělám...

Ahojky Raubi,tak jak je???Co maličká???
20. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
no nazdarek raunirko:slight_smile::slight_smile: tak jak se vede tobe a Elisce:slight_smile:
20. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska byli u doktorky a oba kluci maj ošklivou rýmu a chrchel u Martínka jsem musela koupit odsávačku na vysavač, tak jsem zvědavá, protože pani doktorka řikala, že tou normální takovou ošklivou rýmu neodsaju :frowning2: .
Se švagrovou máme stejnou doktorku, tak jsem jí to vše řekla, že její děti jsou pořád marod a jestli to mohli chytit ty moji drobci od nich (kde jinde, že?) no a sama mi řekla, že jinde to chytit nemohli a že máme omezit styky. tak jsem ráda, že na manžovu rodinu mám spojence v doktorce, protože to už si snad nedovolej hudrat a obviňovat mě, že jim děti nechci ukazovat.
Miško, tak vidíš Viv bude spokojenější a ty jí dávej svoje mlíčko na napití :slight_smile: a dopapká se Sunárkem.
Na TV se Matěj taky koukal na reklamy a pak na Teletabies a teď nejradši kouká na čt4 sport :confounded: :grinning: . Martínka to zatim ještě nebere.
Včera jsem byla v Edenu a koupila jsem Martínkovi bryndák se jménem :dizzy_face: . chtěla jsem mu koupit hračku, ale zatim ho to nějak nezajímá, tak počkám až si s radostí nějakou sám vybere.
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj Marti,
chudáci tvoje prdelky. :frowning2: Přeji ať se z toho brzy dostanou. Já mám taky tu odsávačku na vysavač, bohužel jsme ji museli použít už když Lukáškovi byl měsíc a potom v lednu. Je to hodně dobrá odsávačka.
20. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.