• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Míšo,nene zapínáme jen na kouzelnou školku a v sobotu ráno na teletubies,nechci z ní udělat závisláka :wink:
raubirka,tak držím palečky ať to všechno v pohodě zvládnete :slight_smile:
Marfuska,odsávačka na vysavač je super,já mám doma i obyč i balonkovou(ta je totálně na prd) a ta na vysavač je nejlepší,je to hodně rychlí :wink:
Holk\ tak sme byly v bille v tom optiku nebo co to je,brejličky maj nádherný,tak slečna prodavačka,že malý njáký vyzkoušíme,no katastrofa,sice nevřískala,ale s naprostým klidem řekla ne ne,neci a odpochodovala jinam :astonished: tak prej to mám zkusit třeba za pár dní znova,že by sme vyzkoušely, jestly si je dá vůbec nasadit :sweat_smile:
20. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj Pavlo, také ti držím palečky. :wink:
20. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky, tak jste mě potěšily, že jsem za tu odsávačku neutratila peníze zbytečně :slight_smile: . Až přijde manžel z práce, tak ji zkusíme.
Matýsek brejličky mít nemůže, protože má strašně měkoučký ouška a když jsem mu je nasadila, tak mu to uši úplně ohlo a stejně tam ty brejličky nedrželi. S mamkou jsme se smály, že kdyby musel nosit normální, tak je musí mít na gumičku :grinning: .
20. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
.
Ahoooj Raubi a spol.!!!!

Byly jsme kvůli tý alergii u dr. a máme dávet ten HA Sunar

Byla jsem an úřadech úplně zbytečně, protože podniková účetní je stupidní a blbě mi udělala papíry :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Jinak o rodičovský příspěvek si můžu zažádat 3měs. zpětně :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
?arti,já tu odsávačku zkusila nejdřív na sobě,kdyby něco :grinning: a dobrý, mozek mi to neodsálo :grinning:
20. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jde nam to docela fajn, jen prdiky nas asi trapi :frowning2:
Pupikem mazeme, cvicime... ale nic moc! :frowning2:
No, snad to nejak zvladnem....

Jinak uz kocarkujem, o vikendu jsme byli na chalupe... ale nemuzu delat dlouhe prochazky, jeste mam po te narkoze takovou motolici... ale otoky mi ze dne na den splaskly, teda jeste neco malo mam, ale uz to nejsou otoky.... ted kdyz kouknu na nohy(kotniky) tak si prijdu jak anorekticka... ale tedy opravdu jen na tech nohach :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Raubi, tak to je super,že otoky zmizely :slight_smile:
Prdíky vás potrápí ty tři měsíce a nám dost pomáhala rektální rourka.To pak byly dělobuchy :grinning: Prdíky nás přešly téměř ze dne na den.
Pomáhal nám nahřátý polštářek s peckama z DM.
20. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky Raubi, tak na prdíky každýmu zabírá něco jinýho. Jestli kojíš, tak nám pomáhalo, když jsem já pila feniklovej čajík a nebo čaj pro kojící maminky :wink: .
20. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky, kdepak jste?

Andy, co Sofinka? Už se to lepší?
20. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak já jdu do hajan, hezký večer a kdyžtak zítra :wink:
20. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás byla noc super Martin usnul kolem půl devátý pak se probrala kolem jedný a v šest byl vzhůru :slight_smile: . Tu odsávačku jsme už použili dvakrát a je to fakt mnohem lepší než ta normál, odsaje se toho mnohme víc.
Matěj už má očička lepší, tak snad budou kluci do konce týdne fit.

A co noc u Vás?
21. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj Marti,
u nás byla noc v pohodě. Lukášek už tři měsíce spí od půl devátý do půl šestý až šesti. :slight_smile:

Ta odsávačka je opravdu super, taky nám hodně pomohla. Tak at se kluci co nejdříve uzdravý.
21. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás noc taky v pohodičce:slight_smile:
dopoledne jsme byly se sonape a pipiii na vyšehradě.Viv drobet řádila,ale jinak super!!!A teďka jsme rádi,že jsme konečně doma.Nějak nás to obě zmohlo:slight_smile:
21. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
Markét teď odpoledne vypadaj ještě líp než ráno, tak snad ta rýma brzy přejde :slight_smile:

Jeee holky to muselo bejt super, jak vám závidim. šla bych hned taky ven :wink:
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Miško,taky jsem úplně zrchaná :rolling_eyes: jsem si i na chvilku dáchla. Sofi usnula v 16.45 a ještě teď chrní :astonished: doufám ,,že v noci bude spát. Byla fakt utahaná, když spustila ten brek na Vyšehradě. Mluvila jsem se ségrou ohledně hovínka a prej je to nejspíš změnou mlíka.Oni to měli taky s prckem.Zítra zavolám pro jistotu dr.Dnes už neordinovala
21. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
ahojte holky...

tak včera jsme byli na 3měs. a máme 60cm a 5,8kg :slight_smile: očkování nebylo, nemáme zahojený TBC..takže snad za 14dní..jo a dostaly jsme homeopatika na natálčinu rýmu..nemůžem se jí zbavit..
21. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
ahoj sluni.Gratulujeme kke krásným mírám :slight_smile: my máme tu alergii.dnes jsem jí zase kápla fenistil,protože se drbala a po přechodu na sunar ha kakáme hnusnou zelenou kaši.Vypadá to jako špenát ze školní jídelny,podávaný v 80.letech. To vy holky nepamatujete :grinning:
21. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
soan..no tak to nepamatujem, ale věř, že te my to máme taky :grinning: špenát jak z učebnice :wink: ale kaká se jí dobře, to je hlavní :grinning:
no tak bude baštit HA, hlavně že ho snáší...
21. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
sluni,taky zelený hovínka :wink: jsou fakt hnusný. zlatý žlutý smrdutý plíny :grinning:
21. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
:grinning: no my teda smrďákujem to je hrůza....poznám vždycky, že kajdila, a ty prdíky? no o tom ani nemluvim, smraďoch náš malej :grinning:
21. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky tak Martin má taky hovínka do zelena. Tak mě napadá jestli to nemohl způsobit přechod z Dm mlíka na jiný, když ho bumbali všichni naši drobci. Ale kaká pravidelně a nepláče prdíkama, tak si nemyslim, že by to bylo špatný.
21. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
marfu..my jsme zelený snad od tý dobry co jsme na příkrmu :wink:
21. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
my byly žlutý,tak mě to zaskočilo :wink:
My kakaáme taky krásně,bez prdíků ale zato luxus smrádek :grinning:

Ty jo Mišky Vivinka je malej hároš :grinning: Má pomalu víc vlasů, než já.Naše Sofi je proti ní holohlavec :grinning:

Dne s mě honí mlsná, až to není hezký :confounded:

Na příští tejden jsem si vymyslela nákupy v Německu. Došly my žiletky, plíny a džusíky. 8ks Gilette vydou na 8-10€
Zrovna dnes jsem Mišce ukazovala máslo, co tam kupujem a tady stojí 200g 56,- a tam 250g vyjde na 0.8€ a to je slušný rozdíl.
21. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
soan..taky nakupujem v Němec. já bydlela pár 1km od hranic, takže to tam mám celkem prolezlý..kam jezdíte?
21. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Sluni,
jezdíme do Drážďan -kaufpark, real, netto a samozřejmě oblíbený miller :wink:
21. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
achá...tak tam jsem byla jen jednou a to ještě omylem:wink:
21. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Z Millera mám ráda plíny,balík vyjde na 5€ a kam se hrabou Pampers
V Německu kupujeme fakt i máslo, mlíko, rozpékací housky, džusy...Když tam jedeme, tak je to nákup na celý měsíc. A fakt se to vyplatí i s tou cestou. Už jen na těch Gilette ušetříš,že se vyplatí cesta
21. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
holky,tak mi spinkáme:slight_smile:,ale před tím měla malá půl hodinový monolog s plyšovým oslem a pořád mu dávala pusinky:slight_smile:
Jj,Andy já jsem fakt mrtvá.Dala jsem péct ty stehna a pak jsem se s Viv natáhala a zítra budu celej den makat doma!!!Jen dám prochajdu tady po vsi...
Ahojky sluni,máte krásné míry!!!!
K těm hovínkům-my teda zatím co jsem dala ten sunar nekakáme,tak jsem zvědavá co z ní pak vyleze :grinning:
21. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Kam jezdíte vy? My ty Drážďany jezdíme pro to, že je to po dálnicia za hodinu a půl tam jsme. Kolikrát se i v praze na tu hodinu a půl zasekneš na cestě, když jedeš na Zličín do Metropole :unamused:
21. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
hi hi, Miško, tak to jsem taky zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
Sofi si taky povídá s hračkama.
Hele ona stále spinká od těch 16.45 :astonished:
Přítel byl na ni kouknou a je tuhá :slight_smile: jen do ní šťouchnul,jestli je ok
21. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.