• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
soan...Hof, Selb a tady to okolí :wink: máme to tam co by kamenem dohodil :wink:
21. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
soan...a to Ti jak bude pak spát,jo??

my si povídáme nejraději se světlem, to vydrží i hodinu :grinning:
21. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Andy,tak jí to asi fakt zmohlo,ale aby ti spinkala v noci!!!
Jj,to já doufám,že s "nadíkou" počká až bude přebalovat tatínek :grinning:
21. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
sluni, tak to netuším,jak bude spát v noci :grinning:
když tak bude noční povídání :wink: jinak ona se někdy probouzí kolem 3.4 a sama si hraje v postýlce a rak znovu usne
21. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
holky,jdu se najíst a juknout na ordinaci...Takže sem už dneska nepláchnu:slight_smile:
Andy,tak ať ti Sofinka v noci nebdí:slight_smile: a pěknou noc
Pa pa holky
21. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
soan..no Naty nechtěla po koupání papkat, tak jsem zvědavá, kdy s eprobudí že má hladík :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
mimi se nám probudilo :grinning:
21. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
sluni
stejně ty naše miminečka s námi manipulujou :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
to jo :wink: řídí nám život..to oni rozhodnou kam půjde, v kolik budem doma a kdy půjdem spát :wink: :grinning: je to sranda
21. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky, jdu spát
Sofi už je zase vzhůru
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
čus holky
tak jak se tu všechny máte?
nějak sem nestíhám chodit :unamused:
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
zítra jedeme na celý den do ZOO už se těším
21. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky,pardon,nják nestíhám,vřčera po obdě malá nják nechtěla zabrat a usnula až v půl 3 :confounded: take se písek nekonal,ale zas sme šly s taťkou na preochajdu(on tomu říka túra :grinning: ) a malá pak usnula až v půl 10 :unamused: rostou jí další zuby nahoře,tak jí to asi bolí a furt chce mlíko,dokonce se na něj v půl 3 ráno vzudila a to už hezky dlouho nedělá :confused:
Jé Luci až půjdetpříště do zoo dej vědět,rády by jsme se přidaly
22. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
cauky! holky diky za typy, ja kojici caj pila v porodnici, v podstate je to to same jak feniklovy, ma to fenikl, kmin apod... no a doma to nejak nestiham pit.... ale ted jsem si akorat udelala 0,5l. hrnku s cajikem...
na tu rourku jsem bud slysela chavlu a nebo naopak, ale koupime ji a vyzkousime... vcera jsme byli v lekarne, ale zapomeli jsme na ni :frowning2:
Soanpe: no vidis, to je dobry napad, az budem na chalupe, asi zajedem do nemec :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Raubi, nám rourka u Matěje pomáhala a u martina to nemělo žádný účinek :slight_smile: . Nemá se to prý dělat moc často, aby se děťátko naučilo samo vytlačit prdíky nebo kakat.
A hlavně neboj vše se zlepší, tak po 2-3 měsíci už to bude ok. Chce to jen vydržet a mimčo pomuchlat. Uteče to strašně rychle. podle mě nejrychlejší je první rok života, to máš pořád nějaký změny a pak už je to jen radost.
A s tim čajem - já si ho vařila a když jsem neměla čas, tak jsem si koupila normálně ten dětskej granulovanej a udělala si ho nastudeno, bylo to rychle hotový jak šťáva :grinning: .
Malá je krásňoučká. A jak ti spinká v noci?
22. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky holky,
Raubiro,tak co jakpak jste se sElinkou sehrály???
jj,já taky piju kojící čaj,ale jen na chuť:slight_smile: a jinak upíjím Vivušce její (teď už ale nekupuju)bylinkovej(fenikl,anýz,heřmánek)- od ukončeného 1.týdne života

Co pak dneska holky plánujete???Já mám uklízecí:slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Misko ty máš snad pořád uklízecí, vy musíte mít doma nagruntováno :grinning: .
My jdeme odpol na krátkou prochajdu, kluci jsou u lepší tak ať se vyvětraj.
22. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok. Odpo jdeme taky ven :slight_smile: . Misko nechceš přijít k nám :grinning: , potřebovala bych taky poklidit :grinning: .

Jak je venku hezky, tak jsme furt pryč a do toho vyřizuju spousty jiných věcí, tak to doma uklízet nějak nestíhám.
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme venku z krátké prochajdy tady po zapadákově:slight_smile: a já musím vymyslet nějakou dobrotu pro tchýni...
Heleďte já bych tolika neuklízela,ale mám tchýni které se nejde nijak zavděčit,a ikdyž se to tad bude lesknou,tak stejně objeví nějakej nedostatek:frowning2:
22. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Miško jo tak to je jiná, já měla dneska tchýni na návštěvě hodinku a taky naní bylo vidět to ostříží oko. No aspoň, že nic neřikala, ale když viděla, že jsou kluci nemocný a já jí řekla, že to maj od velikonoc z chaty od synovce, tak se ptala jestli je Matěj z cukru a Martin, že to od synovce nemohl chytit, protože jsme tam byli sotva 4 hodiny :angry: . No nevi, ale třeba chřipku můžu chytit třeba za 5 minut, když na mě někdo prská.
Jak často musíš tchýni vídat já tak jednou do týdne a stačí mi to.
22. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky!!!
jsme doma z výletu od 9 jsme venku,uf :rolling_eyes:
ráno jsme byly u dr. a vypadá to na atop.ekzem :unamused:
máme pixlu mazání, tak uvidíme.
zetím se loučím.veer jsem tu jako na koni :wink:
22. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
marfu:tak 2krát měsíčně,ale teďka se opět pozvala sama,ale měla i důvod,její býv.muž jde zítra na operaci prostaty a ona to chce mít blíž do nemocnice!
Já jí taky dlouho nervydejchám,ale co nadělám!
Hlavně ony jsou nejchytřejší!!§:frowning2:
22. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
ahojik holky:slight_smile: ja jsme dneska priserne nafoukla:grinning::grinning::grinning: ted ode me odesla sestrenka strihala jsem ji vlasky:slight_smile:
22. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
to je pravda jsou to ředitelky zeměkoule :grinning: , ale zas si řikám jaký budeme my tchýně a tak to rači zkousnu a snažim se být milá.
22. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
marfu:já si myslím,že taková tchýně nebude...Nebudu se přece montovat do života druhých lidí!!!
22. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že tu řešíte tchýně. Tak já musím zaklepat, protože patří mezi ty skvělé. Vzhledem k tomu, že nemám maminku, tak jsem za to ráda.

Taky jsme teď přišli z procházky a jdu lehounce poklidit. :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky lessi,
tak toj je moooc dobře že máš fajn tchýni!!!
Vidíš,taky uklízíš:slight_smile:
Mě Viv usnula,tak se i docela nudím
22. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Miško,no já mít tvojí tchýni, tak mi asi ani nepřekročí práh, protože chlupy ze psa jsou všude :grinning:, tak musím už trochu poklidit. :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
já bych jí sem nepouštěla,ale to nejde...To je prostě tak!Nemám jí rádaona mě nesnáší,ale...Kvůli přítely se musím trochu krotit!!!
Já jdu asi něco upéct!Nerada se nudím :grinning:
22. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
čus my jsme se vrátile ze Zoo
dobrej výlet
málo lidí a dobrý počásko
ještě chceme vyrazit na hřiště a nakoupit :wink:
22. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.