• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky Luci,ty jsi v zoo taky pořád co:slight_smile:?!
závidím,že můžete takhle večer lítat venku.Já musím za chvilinku koupat!!!!a ukládat
22. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Miško, nebuď tak aktivní. Šetři síly na stáří :grinning: :grinning:
Zejtra máš zkrášlovací den,co? :wink: Tak pošli do alba fotky.
Zejtra asi zůstaneme doma, protože v sobotu máme návštěvu a v neděli jedeme za ségrou do Berouna,má narozeniny,vlastně obě ségry.
V pondělí bych chtěla do toho Německa i kvůi plínám.Teď při tom ekzemu jí nechci dávat Pampersky :frowning2:
22. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Cauky!
Marfu: spinka zatim moc dobre... druhy den usnula pred dvanactou a probudila se kolem seste...
snad ji to vydrzi...
miskastehlik: tchyna Te nesnasi? Jaktoooo?
22. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Raubi, tak to byl martin taky pak se to zvrtlo do dvou do rána a teď usíná kolem půl devátý.

Andy já kupuju Tesco pleny a jsem spokojená.

Dnes jsem neodolala a koupila jsem Martínkovi spirálu hada na autosedačku a časem kočár a docela se mu líbí :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj,
raubi tak to je moc dobře, že takhle spinká. Mně Lukášek krásně spinká od třech měsíců.

Marti taky kolikrát neodolám a koupím nějakou hračku. A to si furt říkám, že toho má už dost. :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Andy,
my to nechaly na pondělek...kvůli tý tchýňce:frowning2:...
My pleny máme huggis a někdy ty Tesco.Pampersky mt viv nemůže,osypává se po nich!!!
Jj,já furt něco kupuju!Za chviličku to nebude kam dávat:slight_smile:
Raubi: a kojíš???Nevím,prostě jsem ta nejhorší na světě!!!
22. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Misko,
proč by si měla být nejhorší na světě??? :astonished:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Jo takhle, to říká tchýně, no tak to je ale .....
22. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Lessi:
Prostě od prvního dne dělám vše špatně!!!Ona nevaří-vaří z pytlíků.Já vařím,ale prý hnusně!!!A tak mi furt kupuje kuchařky!!!Prý neumím uklízet!A prý bych měla malou nechat jí protože se ani postrat neumím!!!
Takhle se mnou jedná už 3 roky a já už si pomalu zvykám!!!
22. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
No to si děláš srandu!!!!!!!! :rolling_eyes:

CO je to za ženskou, ach jo, tak to je mi tě líto, když si musíš zvykat na takové jednání. :frowning2:
22. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
já už si z toho ani moooc nedělám!Prostě jí chvíli snesu,ak se sní pohádám a onma pak většinou dloooho nejezdí!!!!
Víš nejhorší na ní je,že má 4 děti.Mého přítele,dceru a dva syny.Dceru nechala býv.maželovy.Pak si našla nového manžela sním měla 2 syny a kyž synům bylo 13let a 6let,tak je i manžela opustila a šla do něměcka kde se znovu vdala!!!
Ona je prostě divná!
22. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Miško tak to je strašný :angry: . To je moje tchýně teda zlatíčko, do ničeho nekecá jen na ně mám teď asi alergii kůli švagrový a těm nemocem. Ale tohle bych teda nezkousla. A co na to přítel zastane se tě aspoň?
22. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
marfu:heleď on jí nic neřekne,je to prý jeho máma a přece jí nic říkat nebude!!!Ale už je taková a já sní nic neudělám!
22. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak to tě moc lituju to je děs. Chápu, že rači vydržíš její brblání než mít pak doma zle s přítelem.
22. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
no jo no!říkám si,ale že všude je něco a že jí to snad i jednou přestane bavit!
22. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Miško,tak to je děs.
Huggie nemůem na naše tlusťoulinký stehýnka.Máme na nich pak něco jako cucfleky :grinning:

Raubi,tak to je Eliška andílek zlatej .Mně Sofi taky dobře chrní.
Je to zázrak,co ,takový malý klubíčko.

Sofinka se naučila dávat mi pusinky :slight_smile: Dnes jsem jí nesla v ruce od auta k dr,abych nemusela všechno vyndavat z kufru a držela mě celou dobu kolem krku a dávala mi takový "francouzáky" a chechtala jako šílená :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, my do toho Německa jedeme i pro džusy,žiletky,drogerii a do C&A a H&M. Je to tam tak o 20-30% levnější,než u nás. A plíny 68ks 5-9kg stojí necelých 5€. Beru to i jako výlet a příležitost sprasit se těma jejich super grilovacíma stánkovejma klobásama :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
miskastehlik: no to si delas srandu, takhle s Tebou jedna, jo??? a co na to pritel????

soanpe: co pouzivas za auto? ja jsem dala do servisu sve a rekli mi, ze oprava min. 20000,- bez prace a to jen ten zaklad... tak si pres materskou musim koupit nejakou ojetinu aspon... planovala jsem po materske ze si koupim nejake nove ferrari .-) a ze to dojezdim a nedojezdim... :frowning2:
stve me to, pac porodne dam do toho :frowning2: chjo...

Jo, jo... kojim, prave jdu na to... uz se mi probouzi, cvrcek...
22. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky:slight_smile: jak se tu mate???
22. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
raubirko, pridas nam nove fotecky Elisky?
22. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak holky,
já mám nakojeno a dokrmeno sunáarem,ale Viv zlobí taťuldu a nechce moc spinkat.Tak jsem zvědavá zaj dlouho mu dojde trpělivost!!!
Raubi:tak to závidím tak hodné miminko!!!je oni tak rychle rostu,to je síla!!!!...Jj,ona je prostě taková povaha!Takohle se chová ki k jeho bráchovo holce!Přítel o ní řekne že je hnusná a tak,ale nikdy jí nic neřekne do očí!!!
22. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj pipii, já koukám jak blázen jak to utíká ještě 4 týdny a máš půlku za sebou :slight_smile: .

A Sofince už bude 5 měsíců, já jsem dneska jak Alenka v říši divů a jak kdyby se mi zastail čas u porodu :grinning: .
22. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
misko videla jsi kocarek co s emi ted libi???? muzes se na nej podivat sem:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: jsme nadsena:slight_smile:

http://www.depemo.cz./sortiment2.php?id=582&kat2_id=7618&kategorie1=1&kategorie2=29
22. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
pipiii:ten je fak moc hezkej a vypadá i prakticky!!!!
22. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Marti,taky mám od porodu jinej pojem o čase a hlavně výmaz mozku :grinning:
22. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
pipiii
tp je barviček :astonished: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
soanpe:slight_smile: jj jsou to krasne barvicky!!

u me vede tahle barvicka

http://www.depemo.cz./sortiment2.php?id=582&kat2_id=7491&kategorie1=1&kategorie2=29

ale ma jiny kolecka, ale sla by ta barva i u me verze :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
pipiii:
to je ale suprová barvička a hlavně vás bude vidět!!!
22. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky mám dotaz, jak dlouho po šestinedělí jste dostali menstruaci, já ještě nic a po Matějovi už si to nepamatuju :fearful:
22. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
hi hi,pipiii
já si to myslela :wink: mně se líbí ta sv. modrá,ale skládáním do auta by moc dlouho nebyla tak krásná :frowning2:
22. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
mně se líbí i ten podvozek
22. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.