• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
marfu:já to dostala 14 dní po šestinedělí a v pátek znovu a to beru HA a jsem z toho nějaká zmatená!? :confused:
Holky,jdu se umýt a spát...zítra máme tu doktorku a pak tchýňku,taky abych měla na to všchno energii!!!
Dobrou
22. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Díky Miško, jdu taky do hajan. Dobrou.
22. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
soanpe, jen ho nemuzu nikde sehnat v obchode:( tady v Praze..ted jsme si myslela ze primo v tom Depemu...ale maji tam otevreno jenom stredy?!:-O nebo ja s emuzu podivat i do velkoobchodu??
22. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
čus holky
22. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky tak ja se pujdu myt a pujde spinkat..jsem mooooc unavena:slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Pipiii: Urcite pridam, uz je snad budu mit zitra, taky na ne cekam jak na smilovani.... :unamused:
Jee a na neco jsem se Te chtela zeptat, ale uz vubec nevim... prijdu na to :slight_smile:
Hm... ten kocarek vypada moc dobre... jen uz nejsem schopna cist... tak si to kdyztak proctu zitra...
22. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Vy jste tak brzy dostaly MS a to jste i kojily nebo ne?
Holky, dobrouuu!
22. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
raubířka

já dostala MS po 4měsících
a kojila jsem do 16měs.

a jak ti to jde s Eliškou?
22. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
pipiii,to záleží na domluvě.Zavolej tam a domluv se.

raubi,dostavily se ti poporodní výpadky myšlenek,co :grinning: já s tím válčím do dneška :astonished:
22. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
achojte holký...

já MS dostala hned po 6ti nedělí, 2.MS po 21 dnech :confounded: a teď čekám kdy přijde ta 3. :rolling_eyes:
22. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
já docela to šestinedělí zvládala v pohodě
kačka byla hodný mimčo a hodně pomáhala máma a babička
hlavně,že mě nosili obědy :wink:
na depky nebyl čas
22. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
a ďu špát...tak brou noc všem :wink:
22. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
jdu také
dobrou
22. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
holky vite cp je sranda ze zrovna ta moje barva kocarku je jako jedina v akci:grinning: asi do nej pujdeme:grinning:
22. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvám se,ale nják nestíhám,včera sem tady měla sestřenku a pak sme šli na hřiště a malá si tam nabila pusinku :frowning2:
Já ms dostala taky hned po šestinedělí a pak každý měsíc pravidelně s HA -nekojila jsem jen těch necelých 6 týdnů a šestinedělí docela krizový,depky jak stodola,protože nám nešlo kojení,takže jsem se před každým kojením třásla aby se malá přisála a chtěla pít,do toho ty kyčle a blbej ortoped a pak sem dostala zánět žaludku :confounded: to byl asi naprostej konec mého kojení,protože jsem ležela v horečkách a nebyla ničeho schopná,tak se musel starat manža a poprvé malou hlídala máma,když mě manžel vozil po doktorech a vyšetřeních.
Luci,to máš hodnou babičku ,že ti nosila obědy,taky bych to brala,te´d sem navrhovala ségře,že jí budu vozit jídlo,aby nemusela vařit
23. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Sofinka má celý bříško osipaný ekzemem :frowning2: Bulela jsem,když jsem to viděla ráno :frowning2: :cry: Aspoň,že ona to moc neškrábe.

Pipiii,to je supr s tou akcí na kočárek :wink: Ta barva je dobrá,hlavně ty části s tím vzorem
A jakej povozek? 4kolka nebo ten s tí zdvojeným kolem?
23. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
andy,a to je ten atopák jo, Hele a nemůže to být alergie na njákou potravinu jestly už máte příkrmy? :confused:
23. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Andy to je mi Sofi líto, chuděrka malinká. A vy někdo máte Atop.ekzem?
23. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
leni,jsme furt na mlíku ted dokonce Sunar HA

marti,já jako mimino to měla bohužel taky :frowning2:
23. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak to může být přechodný jako u tebe. Vím, že Martínek se osipal tak v jednom měsíci a taky to vypadalo na ekzem pani doktorka mi řekla ať ho koupu obden a jen čistou vodou, pak namazat jen olejem, já používám slunečnicovej ty mám pocit olivovej a ty jsou fajn bez čehokoliv přidanýho no a do 14 dní bylo po všem. My teď zase bojujem s těma stroupkama na hlavě, nějak se toho nebmůžeme zbavit.
23. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy, ach jo, to mě strašně mrzí, že máte takové nepříjemnosti. :frowning2:

Marti, Lukášek měl taky ty žlutý stroupečky. Mně se to podařilo až na potřetí zbavit. Pořádně jsem mu promazala olejem hlavičku a za chvíli jsem to vyčesala. Musela jsem trochu přitlačit, ale hezky se to pouštělo.
23. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Dneska mám nějakej frmol, před chvíli jsme přijeli od notářky a teď půjde papat a za chvíli zase razíme na plavání. Tak tu budu až tak okolo pátý.
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky holky, ctu tady ze se bavite o ekzemech...muj manzel take nekdy trpi na atopicky ekzem:( vetsinou pres zimu:( na rukach, nohach a na krku..tak jsme zvedava zda to mimisek podedi:(
23. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme byly u doktorky!Malá mi vyrostla o 5cm:slight_smile:,ALE zhubla 20dkg:frowning2:...A tak mi doktorka ůjčila domů váhu a teďka musím vážit před,po kojení!!!zítra jdu s malou na KO,protože je moc světlá!
Taky my bylo řečeno že nejšpíš budu mít málo mlíka.Tak asi dokojíme...Takže očkování proběhne příští týden!!!
Jinak každou chvlí čekám návštěvu(hrozně nadšeně).tak se tady objevím asi na večer
23. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Markét,Ty stroupky v hlavě jsme měly jako úplně malý mimi.
Vždycky jsem jí je při koupání zozmočila a pak vyčesávala kartáčkem s přír.štětinama mnebo lehce jakoby dřela a pah vydatně promazala a po týdnu jsme se jich zbavily :slight_smile:

Asi před 3týdny je měla zase ale šly rychle vyloupnout a bylo po nich
.
Miško,tak to mi je líto,že jste takhle zhubly, ale to doženete.Po tom Sunaru to bude ok.
Jinak dr.Haaseová je fajn i na pokec,co? :wink:

Pipii, je to děs s těma alergiema.á měla hroznou reakci po OGT. :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem i na pohotovosti pro nějaký antihistamin a na kožním :confounded: Teď si vyčítám ,že jsem Sofince nedávala od začátku HA mlíko :frowning2:
23. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Míšo,třebas je to trošku i tím jak se vytáhla :wink: my mívaly buď,že sme hodně přibraly ,ale moc nevyrostly a pka se zase hodně vytáhla,ale moc nepřibrala :wink: to bude v pohodě :slight_smile:
Andy tak to je mi moc líto,já právě myslela,že už pomalu dáváš příkrmy :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky,
tak mám cvíli klid,tchýně vzala malou ven:slight_smile:!
no,ale doktorce se nelíbilo jak zhubla a jak je pobledlá...Stejně s tím mlíčkem je to fakt na prd:frowning2:!!!
Ale snad to bude ok,když budeme pak na sunaru!!!
Jj,Andy je v pohodičce:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Andy už ti přišel ten nánožník a vložka do kočárku? Taky si to nechám ušít, jestli to máš už doma jak si s tím spokojená?
23. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
Marti. už to máme i vypraný.
Paní to i s poštou zvládla za týden a to v tom byly ty Velikonoce
Vložka se fakt povedla a nánožník,kterej jsem chtěla jen lehkej, mi dokonce podšila nepromok.šusťákem.
Kdybych už měla předěláno na sport. tak do dnešního počasí by byl nánožník báječný.
23. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky můžu se k vám přidat?
23. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.