• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Andy, jasně, že tě berem do party :grinning: , opraš z krémíku prach a snad už se sejdeme :grinning: .

Marti, držím palečky.

Jen předem avízuji, že ve čtvrtek odpo chodíme na to plavčo, tak to časík mít nebudu. :wink:
23. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
my máme čas furt :wink:
23. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
koukám na druhou šancia chlap si asi rve vlasy...teda chlupy,je holohlavej :grinning:
23. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Taky koukám, mě se nejvíc líbí to štěňátko. :dizzy_face: My máme doma zlatýho retrívra.
23. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
My máme taky čas pořád jen bych to zpunktovala nějak po O, protože starší synek je ve školce a kdyby sem ho brala sebou, tak se bude brzy nudit a bude protivnej :wink:
23. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
manžílek to nemůže rozdejchat
23. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
s přítelem se bavíme
23. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
po obědě mi to taky vyhovuje
23. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
No manžílek je z toho paf. :grinning: :grinning:

Marti, klíďo :wink:
23. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
hustýýý
ta ho dostala,co :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
No to teda jo :grinning: , ale říkám si na jak dlouho, zase až ukojí chutě :grinning:
23. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
já koukám na Ano šéfe, na tu druhou šanci kouknu zítra na nova.cz :wink:
23. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky, jdu do hajan
přeju vám hezkou a klidnou noc
23. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
taky jdu do hajan, nedokoukám to

Přeji všem také klidnou noc
23. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
jojo dobrou
23. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky,tak my zrovna klidnou noc neměli o tři patra nad náma byl mejdan a bylo to fakt hustě slyšet i u nás po celým bytě :angry: :angry: no samozřejmně ,že okolo půlnoci už mě to dožralo a začla jsem z potrubní poštou-zatím jen jemným, mlácením na stoupačky - a nic,chvilku po mě se,ale přidaly i ostatní sousedi akorát s větší razantností takže to byly rány jak z děla a dítě vzhůru :confounded: dlouho sem jí pak nemohla uspat :unamused:
24. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak to je síla, jak jsou ty lidi bezohlední u nás byla diskotéka včera přes den, ale v noci to bylo fajn. A do toho topení u nás sem tam někdo bouchne asi jen tak z nudy a je to vždy rána jako z děla. Zatim se to nestalo co je Martin na světě, takže nevim jak moc by na to reagoval.
24. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky,
jo to je bohužel nevíhoda paneláků:frowning2:.Ale my máme RD,ale v dolním patře bydlí přítelův brácha se svojí slečnou a ona většinou luxuje kolem 23hodiny!!!takže taky na abití!a on včera vrtal kolem půlnoci poličku...To jsem myslela že vyletím z kůže!!!
Holt jsou lidi bezohlední!!!
Tak my jsme doma z náběrů.Malá ani necekla:slight_smile:,byla moooc hodná,takže jsme to krásně zvládly.Po cestě domů jsme si okoupili krásný zásobník na suš.mléko a teďka malá dospává!!§A já jdu opět pro vělký úspěch prát:slight_smile:
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky
my měly v plánu zoo, ale sviňa migréna byla silnější než já :unamused:
Sofi je na zahradě a protestuje :grinning:
Dopol jsem byla nakoupit a teprv teď dělám oběd, jitrničku se zelim a brambory :grinning: dietka :wink:

Miško
Vivinka je statečná

U nás sousedi kole 23.hod. rádi tůrujou auta :angry: Maj je celá rodinka vytuněný a i 50ti letá ženská s tím blbne,jako 19-ti letý pako :confounded:

Víkend máme nabitej.
Musím vyžehlit, protože jsem Sofince raději všechno aktuální oblečení vyprala v hypoalerg.pracím prostředku.

Jo v Tescu maj 30% slevu na všechny dám.kalhoty a kraťasy, takže mám jedny za žlutý šortky 266,- a 3/4 béžovošedý za 300,- a Sofinka 2kraťásky za 80, za oboje :slight_smile:

Takže spokojenost největší
24. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
tak mám malou vykoupanou,uloženou a musím uklízet!Už jsem si vyslechla jak se dneska flákám:frowning2:!!!
andy,já potřebuju nějaký tepláky pro sebe!!!mám jen jedny a hnusný:frowning2:!a Vivušce aspoň 2 bodíčka
24. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
miško
tahací kalhoty tam určitě seženeš. maj tam i body 3ks asi kolem 110,-
24. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
no,já potřebuju jen nějaký obyč.,protože ty co te´dka má jsou jí tak tak a do dalších máme ještě trošku daleko:slight_smile:
24. dub 2009 v 19:52  • Odpověz

dávaj ducha :wink:
24. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tady to dnes "žije" :frowning2:
24. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

My jsme vzhůru od 6hod. :rolling_eyes: a to nám přijde návštěva
25. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky holky,
my jsme taky od 6 vzhůru,ale v 8:30 Viv ještě usnula!My jdeme odpolko na prochajdu a máme pozvat tchýni na oběd:slight_smile:
25. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky my jsme vzhůru od 6.30 taťka nám odjel na tenis, tak já od rána uklízim, peru, žehlim a vařim a odpoledne mám klídek a pojedu se psem na prochajdu sama a kluci budou doma, aspoň klídeček jen já a pesátko :slight_smile:
25. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky Marfuuu,
tak takovou pohodičku úplně závidím,ikdyž ty dom.práce moc ne:slight_smile:!Já před chvilkou dělala omáčku na špagety a vylila jsem všude po plotně šťávu a rozbila skleničku:frowning2:.Mam den debil!!!
25. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak já dnes vaření opět ošidila.přiejli jsme pozdě z nákupu, takže celý kuře do papiňáku na půl hodinky i s polívkovou zeleninou a pak honem okořenit a rozčtvrcený do trouby,aby se opeklo a rejže.A v papiňáku mi zbyla VÝBORNÁ kuřecí polívka :grinning: a to vše za 45minut :sunglasses:
jdeme papat
25. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak jsem doma, nakonec jsem jela bez pesana ka mamce a pomáhala spárovat dlaždičky :wink: . Mamka předělává kuchyň a koupelnu a dělá to vše jen brácha, je šikovnej, ale je toho na něj na chudáka moc. Tak Teď jde s pesátkem taťka a pak jede koukat na hokej zas něco začíná ach jo ty sporty. Závidim vám ty holčičky já z těch sportů jednou zešílym.
25. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.