• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
tak my byly dneska skoro celé odpoledne venku!Tchýńka perlila!aLe zítra dojíždí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jupííííí!!!
malá mi odpol.moc nespala,taže se nejspíš dospí večer...Zítra asi půjdeme na výstavu AUTO nebo na Pr.hrad!Tak jsem zvědavá co si vybereme...
Marfu:tak hokej nezávidím,ale nebuj sotva začne sport,tak utíkám z obýváku,protože přítel se nadšeně dívá a zve i kamarády,aby se dívalo víc lidí!Místo aby šli třeba do hospody
25. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Miško, tak to u nás bylo dřív taky, že dívalo spousta kluků a mě to ani moc nevadilo, ale teď je Martin ještě malej a tak nechci, aby tu řvali a jeho rušili a jim zas nemůžu zakázat fandit :grinning:
Nakonec mi to nedalo a v pět jsem sebrala kluky a psa a jela na zahrádku je všechny vyvenčit. a teď už jsou půl hodinky v posteli, ale ještě nespěj, tak jsem zvědavá kdy usnou - Martínek se naučil sám usínat bez breku jen si povídá a pak usne, tak jsem ráda. Matýskovi jsem přečetla dvě pohádky je moc hodnej a pořád mi pomáhá až mám někdy špatný svědomý, že pomáhá s Martinem až moc, ale když ho to baví. Dneska mi řek, že by ho klíďo pohlídal ať se jdu vyspat :grinning: :grinning: no nasmála jsem se moc.
25. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak už oba spinkaj, jdukouknout na tu druhou šanci, ze čtvrtka :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
holky,
tady dneskachcíp pes:slight_smile:!
Já jukám na Moje,Tvoje,Naše a asi budu mít jedináčka :grinning:
25. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já jse tu na skok.
jsem ko. dopol.nákupy, pek celý odpol až do 21:00náštěva :rolling_eyes:
Přítel jel za kamarádem,kterej má kapelu a hraje po hospodách a dnes je někde za letištěm. Prej se vrátí do půlnoci :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
dobré ránko holky,
tak jakou jste měli noc???
A copak máte dneska v plánu?
26. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
ahooooj kočandy :slight_smile:

jaký byl víkend???
26. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,
tak víkend byl super. V sobotu jsme byli na návštěvě u mé sestřenice a včera jsme byli na otočku na chalupě. S manželem jsme tam pracovali a Lukýska hlídala babička.

Dneska jdeme na třetí hexu a já si možná skočím na tetanovku :unamused: .
27. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Marti a Andy, jak to tento týden vidíte? Že bychom se někde sešly. :wink: Tedy pokud máš Marti kluky už zdravý.
27. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky, u nás víkend nic moc,lezly nám horní zuby ,ale už jsou konečně venku,i když kvůli tomu šla spát v sobotu chuděra až okolo půlnoci,vůbec nemohla usnout a to jsem jí ty dásničky potírala gelem a chladila kousátkem :frowning2:
27. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás víkend normál.
Markét, tak to na tenhle týden nevidim, nejen, že kluci ještě nic moc (Martinkovi se vrátila strašlivá rýma a Matýsek má rýmu lepší, ale zase kašle), ale ke všemu jsem padla i já bolí mě celej člověk, v krku a mám taky rýmu, tak počkám do čtvrtka. Nikam nepůjdeme a když se to nezlepší, tak zajdu za Dr. na nějaký kontrolní výtěry, protože to je děs v tomhle krásnym počasí mít uchrchlaný děti.
Jsem se těšila, že se konečně poznáme osobně :wink:
27. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Marti, tak to je mi líto, že si to chytla taky. To se nedá nic dělat, zdraví především!!! My sice v pátek odjíždíme na dva týdny na chalupu, ale je to kousíček od Prahy, tak není problém se v dalších týdnech sejít. Taky se těším až se poznáme osobně :wink: . Tak ať se brzy zbavíte těch bacilů.

Ahoj Leni, taky jsem zvědavá, jak to bude probíhat u nás až začnou Lukáškovi růst zoubky.
27. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
lessi,ono je to spíš jak u kterýho dítěte, u nás je to pokaždý nic moc :unamused:
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Taky jsem přemejšlela jak na tom byl Matěj se zubama a u toho jsme skoro ani nevěděli, že mu nějaký rostou, tak jsem zvědavá s Martínkem.
Markét až nám bude líp, tak určo písnu a sejdem se :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahooooj!!!!!

Přeju hezkej den!
Marody lituju, těm zdravím přeju ať im to vydrží a teď hoooonem rychle k naší NOVINĚ!!!!!!

SOFINCE JSEM DNES RÁNO NAŠLA PRVNÍ DVA ZOUBKY :astonished: :wink: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takže tím se možná i vysvětluje ekzém a divná ídká stolice. Asi na ně takhle zareagovala :frowning2:
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
soanpe ahoj, tak to je tedy pekne brzy:grinning:
27. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Pipiii
já je prej měla až v 8m a ségra ve 4m. Takže je to v našem rodu asi normál :wink: :grinning: :grinning:
No a jak ti je mamino? Co mimí,už bdeš mít půlku za sebou,co?
Pozdravuj Mišku a pak pošlete foto :wink:
27. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my se chystáme na krášlění:slight_smile:!!!
Dneska mě přítel nechal vyspat.Vzal si Viv ráno do obýváku a vzbudily mě až v 8:30 a ještě mi oloupal brambory:slight_smile:No krásný den,prostě!!!
andy,tak to jste teda frajerky!:slight_smile:já už 3 dny pozoruju bílou tečku na spod.dásni,ale nevím vůbec jestli to je zub:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
soanpe, jak se mam...no necitim se absolutne tehotne:grinning: po ranu vzdy nemam zadne brisko:grinning:, nepribrala jsme ani kilo, nic jeste necitim...no proste uz jsme nervozni ze ctvrtka z te kontroly:grinning:
27. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Pipiii, tak to je fajn. Mně se ráno zvedal kufr kolem toho 2.-3. měs.

Miško,já jsem taky plašila asi ve 3měs. a nic :frowning2:
Tohle jsou takový na omak ostrý rejhy a jsou už i vidět :slight_smile:

To je další etapa Sofinčina růstu a důkaz toho,že nebude věčný miminko :cry:
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
soanpe, me prave taky ale ted ve 4. mesici nic necitim, nic mi neni...uplne jakokdyby nic ve me nebylo, jsem z toho dost nervozni...ted se to pro me strasne tahne do toho ctvrtka:grinning:
27. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
pipiii
tak si ten druhý trimest užívej. Já ho měla fakt krásný. Zařizovala jsem si byteček,kupovala závěsy, záclona, pěstovala rajčata, no prostě báááájo :wink:
27. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
soanpe, my se mozna budeme za 2 mesice stehovat.....to bude hukot...teda ne stehovat,ale teprve se na ten byt pujdeme podivat, stehovali bychom se az v srpnu:grinning:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
27. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
pipiii
my se stěhovali v září, takže to máme nastejno,protož jsem rodila v listopadu :wink:
27. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky a my se přestěhovali minulej rok v květnu a poprvnim milování v novém ještě rozdělaném bytě jsem otěhotněla :grinning: :grinning: :grinning: . Byt díky tomu doděláváme ještě dnes, ale zato máme naší bublinku :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Andy,gratulka Sofi k prvním zoubkům :slight_smile: my měli první zoubek až v 10 měsících :sweat_smile:
Já v druhém trimestru měla svatbu a odjela jsem si relaxovat k moři na svatební cestu :slight_smile: a když sme se vrátily tak sme akorát kapku upravovaly byt,jediný co jsem neměla ráda byly ty dny ke konci,to byl vopruz :unamused:
27. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
já moře neriskovala,přece jenom jsem byla postarší prvorodička :grinning:
27. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
My měli svatbu v prvnim trimestru a sranda byla, že jedinej den kdy mi nebylo špatně byl ten svatební :grinning: asi jsem byla tak vystresovaná, že jsem zapomněla na to, že mi má bejt zle.
27. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak to si měla pech :wink:

Leni, díky za gratulaci. Já se divila,proč mele pusinkou a má průjem. Už jsem chtěla volat dr. a dnes kaká líp.Sice zeleně po HA mlíku ale aspoň se to už nevsakuje do plíny.
27. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.