• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
TAk holky kdepak jste???
U nás se vzorně spinká:slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj Misko u nás už od 20.00 taky. Co si dneska dělala?
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky Marfu,
dneska jsem byla se známou v čakovickým parku a úplně suprově jsme si to užily:slight_smile:...A copak jste dělali s klukama??
29. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
MY dnes byli na kontrole u Dr. a Matěj už je fajn a Martínek má ještě tu rýmu, ale podle pani doktorky je jen viroza, tak musim věřit, že to brzy přejde. Už se těšim až budeme moc jít pořádně ven.
A nechytil vás ten slejvák? Tady strašně pršelo, tak Matýsek koukal z okna a chtěl ho otvírat, aby se prej oplách :grinning:
29. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky,nestíhám!!!
pračka,sušák, myška,žehlička,opět pračka a tak dokola :unamused:

miško,zítra mě rději prozvon,abych nezapomněla :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
marfu,naštěstí jsem zmokli jen trochu a to až před barákem:slight_smile:...
Jaj,to je pech!No dvě děti-si na sebe přenášejí co?!
Andy, tak to nezávidím,já dneska jen vařila,jinak nic nedělám...jj tak v pů 12...Nebuj-prozvoním!!!:slight_smile:))
29. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky! Me jeste neni uplne nejlip, asi po tech antibiotikach, potim se jak prase a jsem hrozne unavena... tak dospavam, jak to jde....

Jo, jo, to jsou me stranky, ale mam tam toho jeste pomalu, budu se do toho zas muset nejak vrhnout a udelat nejake fotky...

Jo, jo, Soanpe, na odkaz se mrknu, ale ja jsem ted uplne bez penez... jeste k tomu jsem volala ucetni a vypada to, ze na papiry se zadostni o PPM se nekam zatoulaly... jako ze zatoulaly a penize asi dostanu pristi mesic, asi...
takze budu pak muset sahnout na porodne, ale to musim dat na auto, takze to bude vesely.... Tom nas sice zivi, ale znate to, chcete jit na kafe, veceri, koupit si nekde tricko, pro malou hracku.... a ja mu furt nemuzu rikat :frowning2: tak snad to neprijde nejak pozde....
Jeste ze pristi tyden budu mit nejake melouchy... snad
29. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky raubi,
tak snad už to bude brzo za tebou.Hlavně že Eli je v pořádku!!!
Jj,korunky to je sa dproblémek všech...Já se nestačím divit co stojí UM :astonished:
Jak se to mohlo někde zatoulat???
29. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
hm,tak mě zase účetní vyplnila papíry blbě.Vloni se mat.počítala jinak než letos amně se to láme přes rok.takže znovu vše poslat na firmu apak tradááá znovu na úřady
29. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj kočky

tak jak to tu jde?
29. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz
miško

co říkal manžel na nový účes?
29. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz
holky co s tím Vyšehradem?
sejdeme se ve 13h u metra u tý kavárny?
květen už se blíží :wink:
29. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
tak holky, byla jsem dneska rano na kontrole, nabrali mi krev na genetiku, mam si volat za 10dni, PRIBRALA JSEM 1,5kila!! ani nevim z ceho, zmerili mi tlak atd a potom jsem sla k doktorce na UTZ..... no byla jsme strasne moc nervozni, jeji pristup opet mega vybornej!!!byla tam se mnou mamca...samozrejme nas zajimalo pohlavi:slight_smile: pani doktorka nam udelala krasne fotecky z 3D:slight_smile: na tom klasickym nebylo nic videt, pac mimisek se tocil a tocil...tak a chcete vedet pohlavi???
jooo a zapnula nam srdicko nahlas...to bylo taky uzasne
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj pipiii nějak myslim, že to bude Amálka :slight_smile: , jestli nechceš prozrazovat příliš brzy napiš do IP jsem zvědavá :grinning: .
30. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
marfuuu, je to Holcickaaaaaaaaaaaaaaaaa:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))) to bude tatinek cucet:slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky Luci,
byl moooc spokojený:slight_smile:
Pipiiii mooooooooooooc gggggggggggggratuluji!!!!!

Holky,tak jsme po očkování,malá ani neplakala...a za týden jsme nabraly půl kila:slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Pipiii velká gratulace k holčičce :slight_smile: mohla bych dělat věštkyni, zatim jsem se netrefila jen u sebe, myslela jsem, že druhý bude holčička :wink:

Miško, tak to je super, že malá nabírá za chvilku to bude buclinka :slight_smile:

Kam jdete dneska na čáry? my budeme doma, protože manžel se včera "unavil" na hokeji, tak se mu nikam nechce :frowning2: . Je mi to líto, protože jsem se těšila, že konečně někam vyrazíme i když s dětma, ale někam mezi lidi. Jsem pořád doma s klukama a už je mi smutno :cry:
30. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
marfu., ja asi nikam nepujdu, budu doma s manzilkem:slight_smile: nikam se mi nechce a manzilek prijde az kolem 19h z prace
30. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jé Pipi moc gratuluju k holčičce :slight_smile: koukám,že tady za chvilku budou samý proncezny :slight_smile:
Míšo tak vidíš jak krásně přibíráte :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Marfu:já se asi jen půjdu prjít z Viv a přítel chce jít na májku tady ve vsi...Ale mě se moc nechce,není mi nejlíp!!!
Lenka:jj,je pěknej cvalda:slight_smile:...Dokonce se jí udělala opruzeninka v podpaždí,jak je tlus´toučká:frowning2:
30. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
pipiii
takž víla Amálka :wink: moc moc gratuluju

miško,
takž kolik máte? nějak nezvládám číst. jak je po hexe?

marti,
nějak mě zmáhaj ty změny počasí,takže kašlu na čarodějnice
30. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojik soanpe:slight_smile: jj vila Amalka:grinning: nebude mit nekdo doma Emanuela???:grinning:
30. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
to teda ne,ptotože toho si nabrnkla Maková panenka, že by ho pozvala do opiového doupěte :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,

pipii, také mooooc gratuluji k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:

Misko, to je moc dobře, že Vivinka takhle hezky přibírá.

Dneska jsme byli opět na plavání a Lukášek mi dělal radost. Začal pořádně do vody plácat a hezky se tam hýbe :slight_smile: . Vždycky byl takovej zaskočenej z toho množství vody a dneska už vypadal, že si zvyknul. :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
Miško
půl kila je krása.
Taky má dr. radost,když se vám něco podaří? Ona je skvělá,co? Jak všechno prožívá s těma dětičkama.
Nám furt obdivuje oči a těší se, kdy se Sofi rozpláče, protože má prej originální pláč,že to prej ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
Už se těším na její reakci na ty naše 2 zuby :wink:
30. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
pipiii

tak to moc gratuluju ,že to bude holčička
to bude manžel celý blažený co?
ten můj je z kačky úplně hotovej :grinning: ale to asi všechny muži co?
30. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky koukáte na Ordinaci?
30. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj lenerko,
zatím koukám na ordinaci, ale budu přepínat na hokej :wink:
30. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
ha
hokej a hrajou aspoň naši? :grinning:
30. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
no jasně a hrajeme s kanadou, takže dostaneme na frak
30. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.