• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
já znám skype a používám icq,ale jinak asi teda nežiju:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: !!!
jo,FACEBOOK nebo tak nějak,ale nepochopila jsem to a ani nechci!:slight_smile:
30. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
holky šikulky
já mám taky skypa to mě stačí
ICQ nepoužívám
jo jo je to facebook,ale nějak to tam nechápu

a hlavně mám Koníka :wink:
30. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
tak to jsem ráda,že ten facebook nechápu jediná :sweat_smile:
kamarádka mi poslala pozvání a já na to čumím jako husa do flašky
ona má 14ti letýho kluka tak ta je informovaná
30. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz
no to asi jo
já to nechápu
ale prej to teď frčí
30. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
ale ,co u nás frří MK :grinning:

luci a spol.
sháním tuhle knízku http://obchod.portal.cz/produkt/rikadla-a-hry-pro-nejmensi/

s poštovným se to nevyplatí objednat.
Nemáte tip , kde by se dala sehnat.
Kdysi jsem ji koupila ségře, ale je to Kubova nej nej nej knížka,tak ji nemůůžu zabavit :frowning2:
30. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz
je oni maj v klapkový obchod :slight_smile:
30. dub 2009 ve 23:45  • Odpověz
jdu spát

dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
30. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
holky,
tak se mi vrátil přítel z májky a dokoukáváme spolu tu blondýnku.Musím do půl 1 čekat vzhůru,abych dala Viv kapky:frowning2:...jako jedla v 18hod. a ještě se nevzbudila :astonished:
30. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz
holky,tak ju dát malý sirup a spát!!!Dobrou!
1. kvě 2009 v 00:24  • Odpověz
Ahoj holky tak já na ,FACEBOOKU jsem,hlkavně pro komunikaci meziá mnou a třeba sousedkou,je to fajn :slight_smile: dokonce jsem tam našla i bývalé spolužačky :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Leni
já ten facebook nepocopila.kamarádka mi poslala nějaký přizvání a furt to chtělo nějaký registrace atd. :confounded:
tak jsem na skypu :sunglasses:
1. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojky soanpe, ja mam icq a skype....posles mi do IP tvuj skype?!?! jsme tam sice malokdy ale ted zrovna jo:grinning:na icq jsem porad:slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme bez teploty :grinning:
Pipiii:pošli mi do IP tvoje ICQ:slight_smile:
1. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
jeje
miška má nové foto :wink:
1. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Takže Vivinka dnes měla premieru :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
JUPÍÍÍÍ
Už mi běží Hříšnej tanec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Si pamatuju,jak jsem na něm byla v kině,když to přičlo do českých kin. Bylo mi asi 12-13 let :grinning:
Jsem z toho byla úplně paf :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
jj Andy a pěknou premiéru...takže zítra pokračujeme:slight_smile:!!!
Jdu k TV,od toho filmu se neumím odtrhnout:slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
si píšu na skype s jednou holkou ze slovenska.Je stejně stará jako já ,seznámily jsme se na MK,a má přesně stejnej zážitek z kina jako já :slight_smile: :slight_smile: Tenhle film byl od 15, ale aby nás tam ve 13ti pzstili, tak jsme se obě zmalovaly jako štětky :grinning: abysme vypadaly starší a nenápadný :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás malá ještě nespí a pojídá mi pohankový křehký chlebíček :sweat_smile:
My koukáme na 1čku :slight_smile:
Míšo pškná fotka
Holky chtěla jsem na ten vyšehrad přibrat i ségru aby Pipi nebyla jediná těhulka,ale je bohužel v práci,já příjdu,ale bohužel tak na hodinku,máme potom schůzi kvůli paneláku co nám chtěj vystavět před okny :angry:
1. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Leni,pohankový chlébíček?To jíte doma tak zdravě?Já dávám pohanku jen do polévky...
Kdy je ten vyšehrad?Nějak mi vypadává paměť
1. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky holky chtela bych se vas zeptat, jak je to s oblecenim u mimiska narozenem v rijnu..nevim jake vrstivicky mam vsechny kupovat...co je ve spodu atd..libi se mi v akci bodycka 7ks s kratkym rukavem ale co se potom nosi pres to..zda je to ubec vhodne na zimni obdobi..diky za odpoved.:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj pipii,
Lukášek se mi narodil na konci září. Z porodnice jsem ho měla v dupačkách + kabátek + čepička a zavinovačka do autosedačky. Ten den, co nás pustili, bylo krásně. Jinak doma jsem měla bodycka s krátkým rukávkem a ven jsme chodili s body s dlouhým rukávkem + nějaké tepláčky nebo dupačky, většinou měl kabátek a ještě bundičku. Později jsem ho dávala do kombinézky. Na nožičky jsem mu ještě oblékla teplé capáčky. :wink:
2. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
lessi. je to zapeklite:grinning: ale diky:grinning: ja uz mam 3 kombinezky:grinning: porad bych kupovala kombinezky:grinning:
2. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jakpak užíváte víkend???
Pipiii:já ti moc neporadím,malá je prosincová,ale koupila bych pár kombinézek(já měla krásné overaly),na podzim nějakou bundičku,čepičky..Nevím já toho i hodně dostala,a jak říkám,malá byla na zimu
2. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj pipiii, Kubík se narodil 2. listopadu. Doma nosil body s dlouhým rukávem a dupačky, na ven chlupatou kombinézku nebo bundičku. Bodýčka s krátkým rukávem jsme moc neunosili - občas jsem mu je dala pod spací overálek, když spal jen pod slabou dekou. Užívej si miminkovské nákupy, hnedka bych si to zopákla. :wink:
2. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
cupi, moc diky:slight_smile:
2. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Pipiii:taky moooc závidím nákupy-u nás se už nosí 68 vel.
2. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj pipiii
tak my jsme listopad a měli jsme jednu kobinézu na ven.
Jinak body s kr.rukávem jsem dávala pod pyžamka a overálky,
s dl.rukávem pod dupačky nebo k tepláčkům
pak jsme měli pár triček s dl.rukávem.
2 svetříky z bavlny
1 punčocáčky bavlněné-blbě se shání-všude jsou velký 62
no a pořádnej fusak
http://www.hracky-vybavicky.cz/18-fusak-emitex-combi-exklusive-2-v-1/36-fusak-emitex-combi-exklusive-cerna-seda/
má vyndavací tu zimní vložku,taže se kromě léta používá celej rok a je prodlužovací i pro větší děti.
Dá se i do autosedačky
Jinak bych to nehrotila, protože dnes si můžeč cokloli koupit i o půlnoci :wink:
2. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
vítám novou tvář cupi :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Jojo, dětičky rostou strašně rychle. My nosíme 74 a některé věcičky už 80. :astonished:
2. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.