• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
2. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
lessi,tak my máme 68-74
a dnes jsme byli v outletu next a šatičky máme na 4roky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
ona je to asi spíš tunika,ale mně se to líbí jako lehký fáčový šatičky :wink:
2. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
soanpe, ja bych chtela fusak primo do toho meho kocarku, ale nevim kde ho sehnat
2. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky,my sm,e zpátky z Draháně,super celodení výlet :dizzy_face:
Holky kde ty velikosti berete,my sme byly vždy podle těch cedulek tak o 2 měsíce pozadu,teď i o víc,teprv sme začly s nošením 86 a počítám,že tak do 2 let nám budou.
Jinak malá je listopadová a dávala jsem bodíčko s krátkým,na to overálek a pak podle počasí třeba kombinézu a fusak,svetřík....... bodíčka určo unosí,my to měly v podstatě jako kažýdodenní spodní prádlo
2. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
holky,tak u nás se spinká!A mě čeká žehlení:frowning2:!!!
Já Vivuli denně bodíčka měním,protože je hrozně poslyntává:slight_smile:,je to spíš jako spodní košilka...
soanpe:U nás v Hovo maj krásný mimi trika(68-74vel.)s těma Shrečíma dětičkama za 119Kč,takže tam hnedka jak půjdu okolo asi 2 trika vezmu(mají zelený,žlutý a modrý-i s nápisama)
2. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Pipiii,někdy se origoš fusaky nedělaj :frowning2:
Jinak já chtěla ke speedimu taky origo fusak, ale za ty prachy na jednu sezonu nepotřebuju bejt vystylovaná.
Ty orig.fusaky jsou malý.A kupovat na každou zimu jeden se mi nechce.Odpadla nám tím i koupě pytle do autosedačky.
Já jdu spíš po funkčnosti a praktičnosti.

Leni,buď ráda,že Klaudinka je drobek :slight_smile: aspoň si budeš déle užívat ty krásný modely.Na větší děti to už není tak hezký :unamused:
2. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
miško,já už NESMÍÍÍÍM a NEMŮŮŮŮŮŽUUUU nakupovat :cry:
včera jsem prala Sofince věci a máme asi 16 body kr.dl.ruk.
10triček.kr.rukáv
8 s dl.ruk.
nepočítám šatičky,kalhoty a nově šortky
mikinek máme asi 5 :astonished:
takže dopodzimu máme přísný zákaz :cry:
2. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Andy,tak to jo...to my máme málo triček s kr.rukávem...šatů má asi 15,bodíček s dl.ruk má asi 10-12,ale já neumím odolat a nakupuju!!!
My nemáme mikiny,za chvilinku odroste s těch co doma jsou,takže musím aspoň dvě koupit...
2. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Já taky moc nekupuju věcičky, protože většinou něco podědíme. Jen když opravdu je něčeho málo, tak jdu a koupím to.
2. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak my už nedědíme,ale nakupuju oblečeníčko předem,jo a zjistila jsem ,že trička moc nosit nemůžem,jak venku lítá tak jí to leze z kalhotek a má holý záda :confounded:
2. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
já mám ráda sekáče :sweat_smile:
ne kvůli tomu,že bych na Sofince šetřila,ale nemá aspoň "uniformy"

já jsem totiž hotová z mentality obchodníků v ČR :rolling_eyes:

tím,že jsem přes 10let podnikala,tak do toho trochu vidím.
Tady se jeden po druhém opičí a tak je tu malý výběr
drží se tu jen velký řetězce a malý firmy se neudrží :unamused:
2. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Leni, to jo. My trička máme taky, ale moc je nedávám, protože jak ho zvedneme, tak většinou vytáhneme z kalhot a taky má pak holé záda.
2. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Andy, sekáče jsou dobré, jsou tam mnohdy hezčí věci než nové v obchoďáku.
2. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
já sháněla body,ale jako nátělníčky s tenkejma raminkama a nic :frowning2: právě kvůli těm tričkům

jsem blbá,že jsem si takový vychytávky nenechala,když jsem v tom dělala
2. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
jj,sekáče jsou fajn,hlavně to co koupíš tam jentak nějaké dítko nemá:slight_smile:.
Lessi?j Vivince dávám trička ráda,ale pořád musím hlídat záda,takže je má většinou jen na doma a na ven dstává bodíčka
2. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
brrrr
hlásí,že od pondělka bude 10°C :unamused:
2. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
je je:frowning2:takto abych vyndala zimní oblečení :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ach jo já nechci zase takové teploty. :frowning2:
2. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andy, co Sofinka? Už ji ta vyrážka zmizela?
2. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Soanpe, dík za přivítání. :slight_smile: Já bych se k vám moc ráda přidala. Našla jsem diskusi čakovických maminek, tak jsem se těšila, že se konečně seznámím s nějakýma maminkama, a ono to tam vůbec nefrčí... :angry:
Něco málo o nás: mám jedno mimi - syna Kubíčka, dneska je mu půl roku. Mně je 24 a bydlím v P-9 Čakovicích.
:sunglasses:
S těma teplotama ani nestrašte, jsme s Kubíkem na týden mimo Prahu a s sebou nic moc teplého oblečení. :confounded:
2. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj cupi, také tě vítám.

My jsme s Lukáškem také mimo Prahu, tak doufám, že to nebude s tím počasím tak hrozný, jak přepovídaj.
2. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Cupi,taky vítám:slight_smile:...konečně někdo kdo je ode mě blízko:slight_smile:
Holky,já jsem optimistka-nebude taková zima!! :grinning: :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Misko, tak díky za optimismus :wink:
2. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Lessi:nemáš zač:slight_smile: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
markét, vyrážku jsme zahnaly :wink:
přestala jsem už používat tu mast od dr.protože tam bylo trochu kortikoidů, a jsme zase na olivovém oleji :grinning:

my měly 30. 5měsíců.TO to letí :astonished:
2. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Andy,už to nikdy nebudou naše mini miminka..klidně bych to vrátila,aby byly zase tak pidi...Za chvilinku už budou běhat :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Andy, tak to je moc dobře.

Pravda, hrozně to letí. S nadsázkou - za chvíli budeme mít rok a všechno mi to přijde jako nedávno.
2. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holky, já jdu do hajan. Dobrou noc
2. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Lessi: je to děs,jak rychle nám rostou,ani nevěřím jak byla malinkatá..Dobrou!!!
2. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
markét dobrou

jsem si dělala srandu,že musí m sofi sehnat zubaře a za chvíli i gynekologa :grinning:
2. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.