• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/sedatka-a-houpatka/sedaci-kralovstvi-cotoons-smoby

tohle se mi hrozně líbí
sedátko je nafukovací,takže to pak nebude překážet
2. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
soanpe, tak mam koupenou tu hraci deku s opickou co mam v albicku:slight_smile: juuuchuu:slight_smile: ta akce byla do konce dubna., ale pani neodendala tu akci MMB tak jsme ho koupila za 1399KC misto 1855:slight_smile: je to ta 3D deka, piska, susti a hraje:slight_smile: je moc fajn:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
jůůů pipiii
žirafí oblečky jsme měly taky :slight_smile: ale jen dupky,body a kabátek

ta deka je hezká a o lehátku ani nemluvím

já budu muset Sofi ušít velkoudeku.na tu naší od Nattou nattou se už nevejde.Takže zapojím fantazii.
15. bude mít Sofi svátek,tak jsem jí v Globusu koupila pěnový puzzle s krtkem,aby mi neležela na zemi a hlavně to tlumí nárazy
maj je tam za 399,- a dnes mi volala kamarádka,že je koupila v puntanele za 500,-
2. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
soanpe, ty prirazky ve znackovem obchode jsou desne!!! ty puzzle jsou fajn:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
TAk sem dokoukala na den poté a nják se do mě dala zima :sweat_smile:
Já kupuju dost na MMB maj tam věcičky,které jsem jinde neviděla,jinak beru občas CAčko nebo od kamarádky Spansra,ale to jen proto ,že tam dělá :wink:
M9šo jak ses včera prala na ty pohankový chlebíčky,tak já myslela takový ty křehký plátky,mám to místo pečiva a malá i manža my to užíraj jako chuťovku,ale dneska jsem teda zhřešila a koupila jsem si pohankovou kaiserku a pohádka :dizzy_face: :dizzy_face: jinak se u nás nják extra zdravě nejí,teda snaha by byla,ale občas pár hříchů je :wink:
2. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Pipiii:to je dobře žes takhle levněji pořídila!
U nás hrací deka úspěch moc neměla,takže jí už asi ani využívaz nebudeme...Ale ty pěnové puzzle chci taky koupit,ale u našich je jich jetě pár po sestře,tak uvidím kolik jich dokoupit!
Andy,teďka jsem koukala na netu na dět.obchody a chci Viv koupit takové zrcadlo které je v plyšovém trojúhleníčku,že ho dáš na zem:slight_smile:,prý jeto fajn věc...
Leni:tak to já vím co myslíš,ty můj přítel taky baští,ale polité čokoškou nebo tím jogurtem:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
M9šo,tyhle jsou trošku jiný,ty co myslíš jsou takový pufíky,tohle je takovej ten klasickej křehkej plátek a obložíš jako chleba :wink:
U nás taky enměla deka u úspěch,malá se chtěla píďalkovat(ještě před plazením) kde chtěla :unamused:
2. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
my koupili pohankový rohlíky v interšparu a mnam :sweat_smile:

jo zrcadlo jsem taky chtěla koupit, protože sofi měla období,že furt čučela do zrcadla,ale asi po 3týdnech ji to omrzelo

mně se líbil ten krtek, jasná a zřetelná postavička,kde můžeš ukazovat oko,nos,ucho...

leni,taky mě zebou nohy :unamused:
2. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
misko, doufam ze s opickama uspejeme:grinning: no jsme zvedava, dyztak si to necham na 2. mimi:slight_smile: je to neutralni barvicka:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Leni,tak to je jako u nás...Malá na dece nevydrží dýl jak 10 minut,musí neustále měnit polohy,hračky,místa:slight_smile:No,je to sní hooodně veselý:slight_smile:
andy,pěkné lehátko a praktické:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Andy,jj krtek ten je vděčnej :grinning:
2. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jj,krteček je hlavně klasika.Já teďka vybírám Viv do dět.pokoje nějaký kusový koberec.Chtěla jsem kočičku,ale tu má jako plakát na zdi,takže vůbec nevím!Krtečka chci koupit metr:slight_smile:...
Pipiii:určitě jo!!!Nebo dostane další mímo:slight_smile:
Holky,jsem dneska hotovka!Jdu se natáhnout k Vivince.
Papa a dobrou
2. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
u sofi ted frčí od fisher price kacna v kouli
naprost vůbec nechápe,že nemůůže tu kačenu chytit a strčit do pusy,takže koule je furt oslintaná :grinning:
http://www.chacha-hracky.cz/detail.php?zbozi=880811

já ji měla taky,ale byla větší a na vodě pluly kytičky :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Míšo dobrou :wink:
Za kačenka super :grinning:
Já teď brouzdám po netu a scháním pro sebe společenské šaty který by se mi líbily a nevypadala bych v nich jak slonice :confounded:
2. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
leni
já na krtkovi taky vyrostla,ale neměla jsme ráda malou čarodějnici.Nebyla namalovaná,ale načmáraná :grinning:
2. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
já zas nesnášela takový ty modernější pohádky,nejradši sem měla rákosníčka jak dělala počasí :grinning:
2. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
hele.já byla kdysi u číňanů a kulila jsem zrak na společ.šaty.
takový skoro Blanka Matragi,ale skoro :wink:
jenže to už je pak spíš na ples
2. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Andy,taky sem uvažovala,že se tam mrknu,brala bych klidně i jakoby plesový,hlavně ne černý,páč ty mám všechny :unamused:
2. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
holky,únavou mi padaj oči
jdu do hajan
dobrou
2. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
černá je nuda
tak koukni v písnici v tá tržnici
2. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
andy dobrou :wink:
2. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, jakou jste měly noc? U nás síla - Kubík se ve dvě tak rozeřval, že ho utišila jen flaška. :frowning2: To už se mi fakt douho nestalo.
Miško, my máme tohle zrcadlo: http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-prvn-zrcadlo-301801/
Z toho plysového podstavce se dá oddělat a přichytit třeba na šprušle postýlky. U nás se moooc osvědčilo. Kubík ho má od dvou měsíců a pořád si s ním hraje. :slight_smile:
Ta kačenka v kouli je bezvadná. Měla jsem jí jako dítě, super, že se ještě vyrábí.
U nás hrací deka taky nic moc. Kubík je většinou na puzzleti, deku vytáhnu tak jednou za dva týdny a to je pak radosti z "nových" hraček. :grinning:
3. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky cupi,
to je přesně to které chci Vivi koupit!:slight_smile:
3. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak co jste celý den dělaly???My dneska lenšily.Jely jsme jen na nákup!Vivka mě totiž moc nenechala vyspat ráno a přítel je po noční,takže jsme dneska jak bacení palicí:slight_smile:...
Dneska jsem už Vivce vyměnila kolíbku za ohrádku,protože stejně v kolíbce nebyla a byla jen na rozloženém gauči,tak jsem si řekla,že už možná ohrádka bude nejlepší:slight_smile:
3. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
ahoj,
taky jsme dnes jako po flámu :astonished:
Sofi se mi konečně otočila na břicho a zpět.Do dneška ten pohyb neuměla dokonat,něvěděla .co s tou spodní rukou :wink:
Takže tento týden měla plodný-2 zuby a přetáčení

jo a opět se nám dělá vyrážka a myslím,že je to z olivového oleje.Asi není 100% čistý :confounded: ,tak půjdu do lékarny pro rady
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Andy,
tak to je šikulka,to měla krásný týden tedy:slight_smile:!!!
Jaj,s tou vyrážkou máte peklo,co???
Dneska jsem koukala v Puntanele v Tescu na oblečky a už jsem vybrala 2 mikči na léto(červenou klokanku,a takovou fialovou s nějakýma sovičkama) a červené triko s kytarou:slight_smile:,abysme nebyly tolika do růžova!!!
3. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
já byla včera ve štěrboholech a v tý fashion puntanela jsem viděla nějaká hodně velký slevy,ale vevnitř jsem nebyla
3. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
já to tam tak rychle prolezla a ceny fakt super!!!Ta jedna mikinka za 200 druhá za 135:slight_smile:...
3. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
tak to jsou super ceny :wink:
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky, k nám dneska přijely velký návštěvy, tak Kubík putoval z jedné náruče do druhé a já jsem měla docela leháro. :sunglasses:
Moc gratulujeme Sofince k prvnímu přetočení a k zoubkům. Jak zvládla, když se prořezávaly? U nás byly první dva úplně v pohodě, zato teď je Kubík pořád nervózní a všechnno by hryzal, ale další zub nikde. :frowning2:
3. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.