• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
cupi,kdybych jí z pusinky netahala chkup,tak ani nevím,že má zuby :slight_smile:
pohodička :wink:

nemáte někdo http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=86&osCsid=613bcb96cccaac6cdfc8672efea34625
uvažuju o něm k narozeninám
3. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky,tak jsem tatečně vyžehlila a jsem zralá do postele :rolling_eyes: ,ale ještě je brzo:slight_smile:
Sofinka už je velká holka,když už má zuby:slight_smile:...už si sehnala zubaře?
3. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
ne,ale chodím k zubaři,kde sestričku delá kámošky máma a říkala mi,že když chodím k němu,tak mi vezme i Sofi :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak to máš super,že nemusíš nic schánět!:slight_smile:
Co malá,už spinká?
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
jj.spinká
ale trvalo jí než usne.musím objednat žaluzie,aby měla šero
3. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
já musím zatahovat závěsy jinak mi neusne!I přes den má problémy usnout:frowning2:
3. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
my mme buhužel béžový a ty jsou na nic
ale vypadaj dobře na okně :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
jdu spát.
dobrou noc všem :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Andy dobrou!
3. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahoj holky
Tak u nás včera byla dlohá noc,před oběděm malá totiž usnula přes den až v půl 6,vůbec jinak nespala,možná kdyby měla plenku tak spí až do rána,jenže takhle se v půl 8 probudila počůraná na počůrané peřině a matraci :confounded: takže pak s náma byla vzhůru do 11 :unamused:
Andy,my teď kupovaly takovou super motorku ,byla teda dost mastná,ale má vyšší a masivnější kolečka než ty obyč motorky :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj!
Leni,tak to byl veselej večer,co?!A malá už je přes den normoš bez plenek???
4. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj misko, jak se vede??? venku je hnusne:( ja odpoledne jdu k zubari..no dneska je nic moc den:(
4. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky pipiii:
nic moc, v tomhle počásku se nedá nic dělat:frowning2:,tak aspoň uklízím:slight_smile:...jaj,zase k zubákovi?!
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
misko, jj musim mam rozelany ten zub, dela se cca na 4 krat:( takze za tyden opet tenhle zub:(
4. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
je pipiii,ty máš s těma zubama jen trápení!:frowning2:
Tak hlavně aby už to bylo konečně hotový,co?!
4. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zas tu. Konečně je Máťa zdáv a Martínek už se taky lepší, tak mám strašnou radost :slight_smile: .
Ani vás nestačim dočítat.
Andy gratuluju Sofince k zoubkům a přetočení :wink: . Martínek byl o víkendu pěkně mrzutej, strašně slintal a pořád si dává ručičky do pusinky, ale dásničky zduřelý nemá, tak myslim, že to zuby nebudou.

Pipii se zubama držim palce ať je to co nejmíň nepříjemný. A jak ti je? Dobrý?

Miško my máme u kluků s usínánim opačný problém, musí mít světlo, tak je vidět, že každý děťátko je jeiný :slight_smile: .

Ahoj Cupi, tak konečně je tudalší klučiny, jinak je tu přeprinceznováno :grinning:

Markét my se uvidíme zítra na poklinice, tak už se těšim na Lukýska.
4. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky Marfu:
to je moooc dobře že klukům ž je líp!!!
No,každý mimi je origoš:slight_smile:!Ikdyž já bych při světle asi taky neusnula:slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, je u vás taky tak strašně? Tady leje a leje. Teď jsem byla s Kubíkem na procházce a za těch pár minut, než usnul, jsem pořádně zmokla. :confounded:
Celý den si doma hrajeme se sestřenkou a už je to trochu "ústav", když oba spustí najednou.
Ale máme i dobrou novinku: Kubík se postavil na kolínka a ručičky a začal se houpat. Pak mu dojdou síly a plácne sebou na bříško. :grinning: Mám z něj stráááášnou radost. :wink:
4. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
cupi:tak to je teda klučina šikovnej!!!:slight_smile:,to chápu že máš velikou radost:slight_smile:

Holky,Vivina má hroznou,ale hroznou opruzeninu na pipince:frowning2: a já nevím co stím.Mazala jsem imazolem-nepomohl,mazala jsem sebamedem-nepomohl:frowning2:
tek jdu dát zábal z čaje,ale jinak už nevim :confounded:
4. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Miško nevim jak je to u holčiček, ale nám vždy pomohla na opruzeniny dělaná rybí mast z lékárny.
4. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:

já dnes vztávala až v 11,protože Sofinka plakala kvůli zoubkům :frowning2:
musela jsem jí masírovat dásničky

Gratuluju všem k úspěchům :slight_smile:

kubíkovi,že si kleknul a překonal další stádium k prvním krůčkům

Cupi, ty jsi odkud??

Marfu,že má zdravý rošťáky-hlavně už švagrovou drž i izolaci :wink:

No klaudinka si trochu zaplavala v postýlce, v jejím věku je to omluvitelný :slight_smile:

pipiii, už abys ty zuby měla v pohodě.

miško, imazol mi doporučovala tchýně(zdrav.sestra) ale pak říkala,že s ním opatrně, protože tam jsou kortikoidy-hormony

nám na opruz,pomáhá ten sudocrem-antiseptikum
4. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Míšo,no spíš zkoušíme jestly vydrží v kalhotkách,ale spíš si i s nima sedne na nočník ,nebo se počůrá a pak ukáže na loužičku :sweat_smile: jinak na opruzeniny nám hodně pomáhá imazol,namazat max 2x denně a do druhého dne je nejhorší pryč pak stačí už jenom mazat rybilkou a je po problému :slight_smile:
4. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
leni,
klaudinka je ještě malá.
říká se, že do 3let je to ok. Ségry kluk v den 2.nar. začal sám nosit nočník a říkat si o záchod.Venku čůraj do trávy a v zimě museli 2x do sněhu a to se mu moooc líbilo :grinning:
4. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Sofinka dnes dostala držáčky na lahvičky a pije jako starej mazák :grinning:
baví ji to a vypije celou láhev sama :astonished:
4. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Leni, to je fakt Matýsek, si ve 2,5 letech sundal plenu a řek, že ji nechce a týden na to už ji nechtěl ani na noc. Asi nemá cenu to lámat přes koleno :slight_smile: . Ale je to na každý mamince a děťátku kdy nastane ten správný čas, tak držim palečky ať se brzy zadaří a zahodíte pleny nadobro.
4. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Andy to je šikulka a ten držák je ty lahve Canpol?
4. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
jj,
marti , já jsem canpolačka :grinning:
ségra kupovala aventky za 170,- :unamused:
a ty canpoly 2ks vyjdou 45,- až 55,- v balení jsou dvě velikosti na 150ml a 250ml lahvičku
4. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Marti,no jo ,jenže ona ty plenky už taky nechce,jediný co snese jsou ty plenko kalhotky s obrázkama,dostat jí do plenky začíná být boj :unamused:
jo holky manža mi dnes udělala mega radost,koupil my poukázku na masíže vlastního výběru :dizzy_face: :dizzy_face: prej proto,že o narozeninách sem za peníze co jsem dostala zaplatila opravu auta a koupila sobě i jemu permici do zoo :slight_smile: no není to miláček? :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
leni,
tiše závidím :sweat_smile:

já našla v letnanech v tom centru motýlek taky masáže a za slušný peníze.
kam to máš ty?
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky
Leni,masáže bych si taky dala líbit:slight_smile:..dělají je u nás v Hovo,tak jsem přemýšlela,že až půjdu na kosmetiku tak bych se taky mohla namasírovat,ale uvidím!...
my rybilku nemůžeme,je na ní alergická:frowning2:...Imazol do nedávna pomáhal¨,ale dneska nic moc:frowning2:...
Tak jsem dala čajíkový zábal a doufám,že ten bude účinný...Uvidíme ráno!!!
Andy tak to je peklo se zoubkama co???A používáš i nějaký gelíky???

Holky,dneska jsem konečně na netu objevila cvičení pro maminky!!!Cvičíš a přitom máš mímo u sebe (v klokance,šátku,na ruce),je to na Proseku(myslím,že buď v tom parku za billou nebo v tělocvičně)takže začnu aktivně chodit!!Podle přítele jsem jak guma:grinning:
4. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.