• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
miru, no vlastně od začátku to ví. To sem byla asi ve 2. měsíci.. Rovnou sem to řekla, protože sem se chtěla vyhnout nějakým zbytečným stresům a hlavně, holky strašně řešily maturiťák a lámaly ze mě peníze. Jenže, ples je 19.3., a to já mám 2. termín :grinning: Takže sem jim tenkrát řekla, že nic platit nebudu...no hádky veliký, takže sem musela s vysvětlením ven.
Jako ohledy brali, ale jednou mě celkem slušně podkopla třídní s tím, když sem přišla po nemoci v listopadu, že se trošku bojim toho dohánění a že je toho na mě moc (i rodinný probl.).. no a ona mi vpálila do obličeje, že si myslí, že to mám ukončit protože podle ní to neudělám ani do pololetí a že mám nastoupit až bude malá na světě a trochu odrostlá. Jako v tu chvíli mi bylo fakt hodně zle, protože celou dobu mi tvrdila, jak to bude vše ok. Ale nakonec sem jim vytřela zrak :grinning: Tak snad se mi to povede i k maturitě.
Jako je to docela těžký, nebo takhle, k těm maturitním věcem, co mám podklady, to je v pohodě. To se v klidu můžu učit doma. Ale třeba taková matika..já sem antimatik, a ještě když nechodim na hodiny, tak je to docela šílený, a kvůli tomu mám zase trošku stres v hlavě. Když nebudu mít známky, tak mě nepustí..no je to na pytel. Ale to se zvládne :grinning: Doufám...sem teď docela líná se učit, no a s malou na krku to bude celkem pěkný :grinning: Ale já se na ní těšim a školu teď nějak posouvám pryč z podvědomí :sunglasses:
2. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj deathy

fakt tě obdivuju
školu a ještě miminko :wink: máš můj obdiv
já tedy na učení byla lempl línej a ještě mě to ani nešlo
naštěstí,že aspoň tu maturitu mám

snad bude kačenka pečlivější a vše jí půjde líp než mě
i když už se občas v ní vidím
tak se mám tedy na co těšit!!!to se asi až bude chodit do školy povraždíme a pak puberta :grinning:

je to takový divný to řešit,je to ještě za dlouho
ale ono to uteče a budeme čumět co?
2. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
miru nám se kačka taky povedla skoro hned
v únoru jsme si řekli,že do toho jdeme a v březnu už jsem byla těhotná
a v červnu jsme měli svatbu
takže kačenka byla skoro 3měsíční v bříšku a svatbu jsem si stejnak užila
byly jsme asi 4těhule,takže jsme držely při sobě :grinning:
2. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahoj lenerko,
no děkuju za obdiv. Ale já sem taky lempl líná, dost často nechávám učení na poslední chvíli a tak nějak na to celkově prdim a pak se třeba nestačim divit :grinning: Ale zatim sem měla štěstí..to musim zaklepat.
Já už se moooc těšim, až budu mít ten blbej papír v ruce a tím pro mě bude škola uzavřená..ježiš to bude úleva. Fakt se na to úplně třesu, až se budu věnovat jenom prďolovi,"nic" nedělat, nemít za zadkem povinnosti vůči škole.. Je to fakt otrava. Musim říct, že teď jak sem doma, tak si to docela užívám. Nedělám nic, spim dlouho, pokud to zrovna de a když se nemusim učit..no to je super :grinning:

Dneska sem poklízela, udělala si konečně po x letech pořádech v různejch dokladech, vysvědčeních, dokumentech..mám to krásně seřazený v šanonu a nemůžu se vynadívat :grinning:
Sice je fakt že mi to zabralo celý odpoledne a docela sem byla i vyřízená, protože tomu předcházelo vytřídit spoooooustu blbostí a krámů ze skříně, ale mám to. Skříňky poloprázdný, jen potřebný věci.
Zítra se vrhnu na vymopování koberce, žehlení...a dodělám snad tu postýlku. Joo to zase odpadnu :grinning: Ale aspoň dělám něco užitečnýho, ten pokoj si to fakt za ty léta zaslouží a já se nenudim.

Teď du asi odpočívat..spát se mi zase nechce :angry: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
ahoj deathy

a jak to máte s bydlením?
bydlíte s přítelem ve svým nebo u rodičů?
jsi dobrá,že ještě něco děláš
já taky dlouho spala a v noci jsem ponocovala
hlavně u knížek :wink:
2. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
Když to řeknu jednoduše..já bydlím u našich v baráku za Prahou, on u svojí mámy v Butovicích.
Když se mi chce bejt tam, jedu tam. Když on chce bejt tady, je tu...ale to se tak moc často nestává..no jo, holt je pražák zhejčkanej a má pocit že tady je na konci světa :angry: :grinning:
Třeba teď sme se tejden neviděli, protože dělá týden v kuse od 8 do 8, a to mě se nechce bejt u něj celý dny sama, popř. s jeho mámou. A on zase nechce bejt tady, protože by musel vstávat dřív.. asi ti je jasný co si o tom myslim :angry:
Noo, tak si jen řikám, jestli třeba se uvidíme tenhle tejden když má volno nebo ne. Myslím že to je poslední tejden kdy sme jen 2. Pak zase týden dělá...a pak už budeme 3 a jak to bude fungovat, to teda nevim.
Přiznám se, že dneska sem na něj pěkně vzteklá. Ono se to přes ten tejden nashromáždí...nejdřív je mi smutno, pak to nějak neřešim, ke konci tejdne už mě to začíná štvát...no a dneska prostě vnitřně zuřim.
Ale sem chápavá...týden nikde nebyl, tak teď mu to přece nemůžu brát když má volno... :rolling_eyes:
2. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
aha
takhle vy to máte složitý
to tedy nezávidím
já myslela,že bydlíte už spolu
ale co blbu,že?
vždyť je ti 20.
já bydlela taky u rodičů a manžel u svý babičky nebo u ségry
ale je fakt,že my jsme nečekali mimčo

no jo my pražáci
švagrová bydlí v rod.domku v Zelenči a taky mě to přijde prdel světa :unamused:
já už navždy asi zůstanu pražák!!!!
2. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz
Néé, já jako nechtěla říct nic proti pražanům, to vůbec. Jako já nemít auto, tak sem taky líná někam jezdit. A když sem v Praze, tak je to ok, i když je fakt že někdy sem taky pěkně líná sejít ten kousek do metra a někam dojet :grinning: Na jednu stranu ho chápu, ono trmácet se sem busem z Butovic je na hodinu, ale zase by mohl projevit zájem když bude za chvíli pidina malá na světě, ale než bude, tak já tady za chvíli sama zcvoknu :grinning: Máme i motorku, jenže trošku mu nevyšli peníze, takže jí máme už půl roku nepřihlášenou, ale je fakt, že když bude hezky, tak to on jí osedlá a klidně přijede :grinning: I když je to o hubu s těma papírama....
Společný bydlení, když se zadaří, bude tak cca za 2 roky... Jako na vlastní nájem nebo byt nebude, to nehrozí z mateřský a jeho platu, protože byl nějakou dobu bez práce a to si nasekal dluhy. A blbeček taky neumí vůbec hospodařit s penězma, tak snad se to proboha konečně naučí.. Ale zpátky k bydlení, ze svýho stav. spoř. si přistavim u nás na baráku patro. Ty 2 roky proto, že se musí dospořit nějaký peníze. No a pak budeme moct bydlet.. Už se na to těšim, protože malý budou cca ty 2 roky + a bude moct mít už i svůj pokojíček..no už aby to bylo.
3. bře 2009 v 00:36  • Odpověz
to jo s tím dětským pokojíkem to vidím u kačky
v prosinci jí byly 2roky
a stále s náma spí v ložnici
a její hračky mám hlavně v obýváku-takže pořád bordel
už aby jsme byli v tom velkým bytě,ale na stěhování se netěším!!!!

no,že máš auto a řídíš je velká výhoda
my sice auto máme,ale jezdí jen manžel
takže já kdybych bydlela na vesnici,tak tam asi umřu
nikam bych se nedostala!!!!

s tím šetřením to je na prd
šetřit se musí no
a dluhy,to snad má v dnešní době snad každej :confounded:
3. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Jo, dluhy má každej, ale když si někdo ty dluhy nemůže dovolit, tak je to ještě horší, a když de o 21 letýho kluka, kterej ty dluhy neumí zvládat..no někdy bych mu fakt dala pár facek. Ono je to takový, že bych to mohla říct asi takhle: Máme dluhy, ale nevadí, koupíme si ještě tohle!!
Prostě on fakt neumí hospodařit a místo toho, aby si dal něco stranou, tak de a něco si koupí. Ale to je jedno, budu doufat že se srovná.

Auto mi dalo hodně svobody. Kolikrát sem se v noci sebrala a prostě odjela. To by bez auta fakt nešlo. Nemít teď auto nebo řidičák, tak sem pěkně...víme kde :grinning:
3. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Áááá..dneska v noci mě pořád bolelo břicho jak při MS, a teď přes den mě pěkně koušou křeče a malá se tam snad staví na hlavu :grinning: Že by se pomalu začínalo něco dít?
Jenom si nedovedu představit, co budu dělat při těch pravejch kontrakcích, protože i tohle kousání co se mi děje teď mě dokáže dostat do kolenou a do různejch jinech poloh :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem stále těhule, ale dnešní dlouhatánská procházka by to mohla změnit :grinning:

Lener - a svatba byla plánovaná nebo jste jí začali plánovat až když jste zjistili těhu?My se o tom s přítelem taky bavíme, on by rád už teď v létě, ale to bude ještě ta naše kočanda majinká, tak nevím, jestli bych si to užila tak jak bych si představovala.. takže bych to spíš odložila na příští rok, ale nevím nevím prostě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je super, že se vám Kačka povedla taky hned, tak to se vám určitě povede hned i další mimčo :dizzy_face:

Deathy, tak to držím se školou palce, všechny co mám.. :slight_smile: ..ale určitě to zvládneš, nebudeš první ani poslední, co bude mít s maturitou miminko.. a z matiky nematuruješ, ne?To jen musíš mít známku na konci roku..?
Já se nakonec taky nakýblovala k příteli do domku jeho rodičů, předělali jsme si podkroví, je to moc moc pěkný, neumím si představit, že bych ho neměla každý den při ruce.. znova můj obdiv :slight_smile: Ale ono jde asi všechno.. :slight_smile: A kdo tě odveze do porodnice za chvilku? :slight_smile:
3. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Miru, no poveze mě kdo bude zrovna po ruce :grinning: Já se asi nepovezu..ale neva, jen budu mírně hysterická, protože nedokážu bejt jako spolujezdec ticho. Furt řikám jak a kudy jet, protože když je to trasa co znám, tak mi to prostě nejde mlčet :grinning: Budou mi muset zavázat oči. No a nebo další možnost je sanitka. Taky záleží, jestli mě to chytne tady u nás doma za Prahou, nebo v Butovicích..
Hele z matiky musim mít známky, aby mi uzavřeli klasifikaci a tím pádem mě pustili k maturitě. Ale je to fakt opruz, neni to maturitní předmět a mám s tim jen problémy a strach, že na blbý matice pohořim.

Koukám že máš 4 dny po termínu...chystají se ti to vyvolávat? Je nějakej limit po termínu kdy do toho jdou? Nebo berou v potaz i ty další termíny...sou vlastně k něčemu dobrý?
3. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo, je fakt, že sanitka to jistí.. taky nemáme svoje auto, takže je to u nás taky vlastně druhá varianta.. a když to na mě přijde někdy v 8 ráno nebo ve 4 odpo, tak než bysme se dostali přes Nuselák, tak to je taky lepší jet sanitkou.. uvidíme.. zítra jdu na kontrolu, tam mi dají termín, kdy by mi vyvolávali.. počítám tak neděle pondělí, nechávají prý tak max 10 dní po termínu - já měla oba termíny v jeden den, takže nevím, podle kterého se řídí :slight_smile: Ale doufám, že na vyvolání nedojde..

Vidíš, já z matiky maturovala - takovej ten povinně volitelnej předmět.. :grinning: nikdy mi matika nevadila, ale byly jiný předměty, co mě řádně sr... :confused: Ještě že už je škola za mnou :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj Miru

no my jsme svatbu plánovali,netušili jsme,že se kačka povede tak brzy
když hodně lidí má problémy s otěhotněním že :wink:
v lednu jsem měla první zkoušky šatů
a to jsem ještě byla proutek :wink:
paní říkala,třeba přijde i mimčo
já jsem říkala to asi né :grinning: a bum za 2měsíce už jsem v tom byla

no měla jsem sukni a korzet
sukně ok ale korzet mě tlačil
a to,že jsem nepila,mě tam nevadilo
ale být váma,bych asi tu vaší svatbu odložila
malá bude za rok kočka(velká slečna)a bude krásná družička :wink: já bych počkala
není kam pospíchat

a co na matrice máte všechno zařízené?
bude se Lili jmenovat po partnerovi?
3. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
miru a kdy jdeš zase na kontrolu?
to jsem holky tedy na vás zvědavá,kdy porodíte :wink:
aby Petra nebyla dříve :grinning:
3. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
To asi nebudu dřív když by jí to vyvolávali kolem tý neděle, u nás to asi fakt ještě nehrozí :grinning:
Ve čtvrtek du do poradny, tak sem celkem zvědavá, jestli se to nějak pohlo nebo ne..Ale přijdu si úplně "normální", takže asi ne. Mě by zajímalo, jak já mám věřit těm termínům co mám. Kterej to asi tak bude..hm.

Já byla našim taky na svatbě jako družička...no byli mi 3 roky, a spíš sem byla na obtíž :grinning: Pořád sem tam po nich lezla, a i když mě měla na starosti teta, tak sem vyváděla, protože sem chtěla bejt u nich a to jaksi nešlo :grinning: No museli si to rozhodně užívat.
4. bře 2009 v 00:09  • Odpověz
Lener, jukla jsme ti do albíčka, byla jsi krááásná nevěsta.. :dizzy_face: Asi uvidíme, jak to půjde u nás.. já si chci svatbu hrozně užít a ne ji narychlo naplánovat a brát to jako formalitu.. taky záleží na tom, jestli budu kojit nebo ne, moc bych chtěla a tudíž by se mi taky nechtělo pořád odbíhat nakojit.. prostě se necháme překvapit co bude :slight_smile:

jojo, na matrice vše vyřízené, Lilinka bude po partnerovi, nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že by měla být po mě, když mi přítel slibuje, že si mě vezme :grinning:

Na kontrolu jdu zítra (teda už dneska vlastně :slight_smile: ).. Lenerko, věř, že já jsem ještě zvědavější a nejzvědavější je moje maminka :grinning: V neděli mi volala 9x, měla jsem vyplý zvuk a pak jsem jí teda volala zpět, jestli se něco nestalo a ona, že měla pocit, jestli už nerodím :grinning: Tak ta to prožívá nejvíc ze všech.. Už jsem taky psala, že se ještě uvidíme v porodnici s Deathy - rodíme ve stejné.... :grinning:
4. bře 2009 v 00:13  • Odpověz
Miru, byla by to sranda se tam potkat :grinning:
Ale jak to tak vidim, tak se asi nic neblíží...fakt, akorát včera mě celej den chytaly křeče, dneska mi zase (jestli je to fakt ono) tvrdne břicho, takový jako tlaky v něm. Ale já si myslim že netvrdne, to jen malá se tam tak špulí, takže to břicho je tvrdý...
Tohle mě štve, něco se mi děje a já nedokážu říct, jestli sou to pravý poslíčci, nebo pravý tvrdnutí břicha.

Dneska sme se s přítelem pěkně rafli.. Vůbec to nebylo příjemný a malý se to teda taky nelíbilo. Dala mi to hezky najevo, a já na sebe byla pěkně naštvaná, že sem se nechala tak unést.. No jo, hormony a vztek, to nejde dohromady.
4. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
ahoj holky

tak co pupíky?
to je blbý,že jste se rafli
snad bude vše ok,miminka reagují na vzruchy okolo sebe
já se snažila být v pohodě,ale někdy to taky nešlo
4. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
holky tak co????
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
holky tady je nějak nuda
kde vás mám?
maminy čekatelky chápu,ale kde mám Mobu???? :confounded:
5. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Péťo, neblíží neblíží, ale nikdy nevíš :grinning:
To se občas stane, že se pár rafne, kdo se nerafá :wink: Zase to bude ok..

Jinak zítra jdu naposledy na monitor, tak jsem docela ráda.. a jestli do neděle neporodím, tak v pondělí mám nástup a začnou mi to vyvolávat... :frowning2:
5. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz
miru,že se Lilče nechce na svět co?
tak jsem zvědavá,jak zítra dopadneš
budu držet palce
takže v pondělí to jistí jo
kámošce vyvolávali porod 3dny!!!!
ale teby by snad tak dlouho netrápili :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
Lenerko, nestraš.. tři dny.. ale bohužel jsem taky četla případy, že se to stalo :frowning2: Další důvod, proč doufám, že si to Lilinka nechává v klidu na víkend.. :sunglasses:
6. bře 2009 v 00:50  • Odpověz
Ahoj,
tak já sem pořád celá. Už mě to neba :grinning: Jak se to řiká, po bouřce je vždycky krásně, že? Tak tak to bylo i po hádce :grinning:

miru, snad to nebudeš mít tak dlouhý a snad to Lili napadne samotnou třeba v neděli, bylo by to určitě lepší. Já už jenom čekám každym dnem, jestli třeba něco..hm, asi nic :slight_smile:
6. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Péťo, já si taky říkala už týden před termínem, že to může kdykoliv přijít, a už jsem prakticky nemyslela na nic jinýho.. a tady to mám - pořád jen čekám a čekám, až to přijde :grinning: A ono pořád nic :grinning: Jé, kdybys porodila na termín, tak to bude zrovna pátek 13. - to by bylo hezký (pokud nejsi pověrčivá). :slight_smile:
6. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Miru, pověrčivá asi nejsem. Pátek 13. je fajn, ale ono je to tak..já mám podle PM termín 10., pak další podle druhýho UZ toho 13., no a pak mám podle prvního UZ ještě 19. Mám těch termínů trochu víc, ale chci věřit tomu, že ten druhej UZ je přesnější.. Ale ani toho 10. by mi to neva. Nemám v hlavě fakt už nic jinýho :grinning:
6. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
To chápu, že nemáš v hlavně nic jiného - to mi povídej.. včera mi přítel řekl, ať na to zkusím tolik nemyslet - ten je tak chytrej :grinning:
6. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky

jsem ráda,že jste tu obě
i když strašně bych vám přála mít ty vaše holky u sebe :slight_smile:
tak Miru snad v neděli to vyjde
a ty Péťo si ještě do toho 10týho počkáš no

já měla 2termíny
20.12 a 22.12.kačka je 26.12,takže jim to docela vyšlo :wink:
6. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.