• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky je tu mezi Vámi některá maminka z Hostivic? Moc bych chtěla kamarádku
4. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
miško, já ta kortikoidy moc nemám ráda, protože jsou prej návykový a musíš zvyšovat dávky :confounded:

pošli odkaz na cvíčo :wink: já si včera vyrazila se Sofi v klok.a je to tíha :astonished: , takže klokana bude dělat taťka :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
soan:já dneska s klokankou vytírala a nemohla jsem se pak honout:slight_smile:,ale hýbat se musím!!!
http://www.fitmami.cz/kontakt/
4. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
gelíky na zoubky jsem někde viděla,ale nemáme ho
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holkyyy!!
Jak se mate?
pipiii: moooc gratuluji k holcicce!!! To je super! Eliska bude mit kamosku .-)

Soanpe: kde je Next outlet?

Jo a nekdo tu psal o masazich.... jeste jsem to necetla, ale dorazim tam, ale v Modranech je pani, ktera dela 60 min. masaze za 300,- takze jeste tak tri tydny a jdu.... uz se na to chystam cele tehotenstvi... (melo by se chodit az po dvou mesicich, az se kosti zas vrati dohromady...) ale ted se chystam se segrou na nejakou thajskou masaz, ale treba jen nohou a sije... jezis, ja se tak tesiiiim!!!
Ale az dostanu prachy, a to asi az tenhle mesic, za duben jsem nic nedostala, pac to v praci jeste od unora neresili a neposlali na socialku, tak jsem psala rediteli a trosku mu pohrozila, ze je to nezakonne apod...

Misasteh: ja nevim, jestli jsem to uz nepsala, ale ten uces Ti mooc slusi!!!

Jinak mikiny musim koupit taky, skoro nic nemame....
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Andy, já jsem z Čakovic, ale teď jsme s Kubíkem na dva týdny na návštěvě na Vysočině u našich. Trošku změnit prostředí a nechat tatínka, ať si od nás odpočine. :grinning:
Sofinka je fakt šikulka. Kubík byl z těch oušek vedle, nevěděl, jak na to a nakonec dal radši ručičky vzorně podél těla. :grinning: Takže držáčky leží ve skříni a Kubík chytá do tlapek "holou" flašku.
Miško, já opruzeninky zlehka máznu Bepanthenem a pak už jen občas Rybilkou a jsou pryč. Držíme pěsti, ať má Vivi brzy po problému. :wink:
4. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj Raubi,
tak 300/hod je slušná cena.Já potřebuju uvolnit krční páteř :unamused:
thai.masáž je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsem asi 4X A CHODILA BYCH FURT,ale leze to do peněz :cry:

Next outlet je v tescu na novodvorský. Maj tam i výprodejový CA
když jedu k našim do modřan,tak se tam vždycky stavím a odjíždím s úlovkem :wink:

Cupi,tak já jsem pha-východ-kousek od letňan
4. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
miško,napadlo mě, zkus si nechat namíchat rybí mast. Ta nemá konzervanty a je to taková ta klasická komunistická :wink: opravdová mast na prdelky. pamatuju si,že si ji ségra taky nechala míchat, ale je to spíš prevence.

To opruzení chce neco antimykotický nebo antiseptický, protože je to jakoby plíseň(plenková,zapářková)
dobrej byl pevaryl,ale už ho nedělaj :unamused:
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky,

raubi, jak to jde?

Marti, jojo zítra se uvidíme, ale já tě asi nepoznám :wink: , já tam budu s manželem tak možná poznáš spíš ty mě :slight_smile: .
4. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky!
tak nevím do kolika se počítají mladé maminky.... ale třeba mě vezmete mezi sebe ikdyž už nejsem nejmladší. Maminka ze mě teprv bude, ale i tak se ráda seznámím s nějakou mamčou nebo budoucí mamčou... teď bydlím na Hájích ale doufám brzo se budeme stěhovat do Uhříněvsi.
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj Markét :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Miško, čtu,že máte problém s opruzeninami. Já používám weledu a nemůžu si stěžovat. Ale bohužel nevím, co použít, když se udělají.
4. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj andy,
tak ten outlet musím taky navštívit. Vidíš, mám to kousíček a nevím o tom. :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
elismi,mně bude 32 a jsem tu nejstarší :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Markét já tam budu i se staršim synem nemá přední zuby :grinning:. My máme černobéžovej kočár, no snad nebudu oslovovat cizí ženský, to by byl trapas :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
soanpe: tak to tam taky zabrouzdam, az budu mit auto a cestu do Modran a hlavne prasule :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
marti,
já jednou pleskla cizího chlapa přes zadek, jsem myslela.že je to kámoš :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marti, tak já zase poprosím chodící děti, jestli se na mě zazubí :grinning: :grinning: .
Já budu mít na podvozku od kočárku autosedačku (hnědobéžovou), já myslím, že se najdeme :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Andy já jako dítě v Německu skočila ze zadu kolem krku nějaký němce (myslela jsem, že je to teta) a málem sem jí chytla :sweat_smile: , takže takový trapasy už mám za sebou a ne jednou.
Já dostala ty Canpol lahev od tchýně, tak doufám, že tam pak ty držáčky půjdou.

Raubi asi by to byla velká náhoda, ale ta masérka v Modřanech nejmenuje se Laštavková?
4. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Elismi, vítej!!! :wink:
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Markét taky myslim, že to bude v poho. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Lessi: mame se celkem fajn... zanet snad uz je pryc....

jen mala ma trosku rymycku a furt po kojeni blejci.... davam ji uz min, pac mam pocit, ze se prjida....za tyden pribrala 250 gr. a to jsem mela ten zanet a malo mleka.... a jeste pry horkeho po tech antibiotikach...
4. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Elismi: ahoooj!
Marfuuu: to ja nevim, jak se jmenuje, ale jmenem je Jindriska... chodi k ni tchyne a je hrozne spokojena,tak az to pujde, tak se taky hlasim mezi klienty...
4. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
dnes máme zase super pomalý připojení :angry:

ať žije ufonův fofr internet. kdyby to nebylo jediný připojení,co nám tu funguje,tak už jsem jinde
4. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Raubi, tak to je malá pěknej jedlík :grinning:. Tak to je jiná maserka, tamta je Milada.
4. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Andy, já tady na chalupě mám T-mobile - ten 4G modem (je to ten malinkej, píchnutej přes usb do notebooku). Rychlost je celkem fajn. Ale to by vám taky asi nefungovalo, když píšeš, že ten ufon je jedinej.
4. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky,
díky za rady:slight_smile:!andy,no to bych si mohla nechat namíchat,protože to co ona má je hrůza hrozná!:frowning2:
Jj,ufon-to je fofr :sweat_smile:
holky,jdu k tv.Papa
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
A ja si vcera po ceste domu ze severnich Cech musela akutne koupit krem, mela jsem suche ruce a dosel mi krem na oblicej, tak jsem si rekla, ze si zatim koupim Niveu nebo neco....v te male plechovce... a u Penny marektu jsme meli sraz s tatovou pritelkyni, ze ji vezmem domu, tak jsem tam rovnou zasla a nic tam nemeli, jen v detskem sortimentu krem od Johnsons, tak jsem si ho koupila a dnes jsem zjistila, ze je to krem na opruzeniny a ja si tim mazu ksicht.... :slight_smile: a me ta konzistence prisla takova hustsi :slight_smile: jen to ze je to na opruzeniny, je napsane malinkatym pismenkem na zadni strane :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
marti, a jakou kolekci lahviček máš? lovi?
maj 2 druhy.koukni na jejich stránky

www.malewo.cz

já tam beru inspiraci,co maj,ale nakupuju jinde,protože to tam maj drahý

www.slune-cz.cz

nebo v edenu v pompu, jinak ten Canpol je docela už rozšířenej

budu tam tak za 2měsíce kupovat silikonový pítka na čajíky a džusíky. to bude Sofi už slečna :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Raubi aspoň nebudeš mít opruzenej obličej :grinning: :grinning: fakt jsem se zasmála :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.