• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
raubi :grinning: :grinning:
ale přece se říká má hezkou pleť jako miminko prdelku
Já si koupila od johnsna olej do koupele s aloe(matlá se na mokrý tělo) a měla jsme takovou alergii :confounded: :unamused:

markét,
my tu měli techniky s měřiči signálu od všech operátorů a stíní nám tu signál les :astonished:
a O2 nám řekli,že prej nás nemůžou napojit,protože tu není přípojka,že by museli přidat sloup s dráty...bla bla bla...
jenže my mme jeden sloup hned u plotu a za námi jsou další tři
podle mě se jim nechce
vždyd by přijeli jen s kleštičkama a nejakou tou přípojkou a bylo by :confounded:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Andy mám tu Lovi protikolikovou.
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Andy, ty mají vždycky spoustu "keců", jak to nepůjde. :unamused:

Raubi, tak to je sranda :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky dobrou, jdu padnout do peřin :pensive:
4. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky, jdu spát. Dobrou
4. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
my máme taky lovi :slight_smile:

dobrou noc
4. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobrouuuu! :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
aholky,ty masáže josu do studia relax v trojský :slight_smile:
Malá zas včera nechtěla zaboha usnout,tak sem se tak rozčílila,že mě zas chytly křeče(asi to je fakt psychický,protože jsem měla jen celozrnou housku) ale bolest pekelná víc jak dvě hodiny,manža okolo mě lítal tak mi to přpomínalo porod se vším všudy(i ta bolest stejná) až teda na ten sladký konec :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj leni!
jaký křeče máš? ona psychika je fakt mocná čarodějka a umí si zahrávat :confounded:
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
napadlo mě,že já tyhle bolesti měla , když mi praskla cysta
5. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Andy,tokový v celým břiše a v zádech,fakt humus,jenže je mám už dlouho akortá se to furt zhoršuje :frowning2: většinou když sním ěnco co bych asi neměla jako je blbá celozrná houska :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
leni a řešila si to s dr. jestli nemáš nějakou potravinovou alergii, když tě to bolí po pečivu,třeba na lepek.
já měla pár krát šílený bolesti v celým břiše, zádech, kolem konečníku,že jsem nemohla chodit, sedět,polejvalo mě horko a byla jsem úplně oslabená a přišli mi na to, že jsem měla cysty,který mi praskly
normálně porodní bolesti :cry:
5. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
andy,neřešila,byla jsem tam naposled s něčím podobným akorát sem k tomu měla ještě vysoký horečky(malý byly tenkrát 4 týdny a já nebyla schopná ani kojení) no lítala jsem celý den po vyšetřeních a nic,ani mi na to nic nedalyjen ať na horečku beru panadol a nazdar :angry:
Jinak ty bolesti co popisuješ jsou skoro schodný s tím mím :confused: jak to na to prosímtě přišly?
Já jinak pečivo přes den normálka můžu,nikdy mě to ani přes den nechytlo,vždycky jen v noci nebo brzo po ránu :confused:
5. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky!
Leni,tak to je teda síla,takový bolesti!!!A už je ti líp?Nebo pořád stejný???
Já teda měla velký bolesti jen jednou a to když jsem měla ve střevech pooperační srůsty,ale to co popisuješ je teda síla:frowning2:

Holky,když dokojím můžu i dál používat HA co jsem měla do teď při kojení?Nebo musím měnit???
5. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Miško,nemusíš měnit. Není důvod. Ten HA se dává dětem ,když mají rodiče alergiky, jako prevenci vzniku alergie

leni, s akutní bolestí jsem šla k prakt. dr. ta mě poslala na chýru, jestli to není slepák a ti mě poslali ny gyn.
tam mi udělali vnitřní utz a tam viděli, že je tam prasklá cysta
5. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Andy,já myslela HA-jako hormon.antikoncepci:grinning:
5. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

paní chytrá se projevila :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
5. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
dnes mám den blbec :unamused:

jsem naprosto dementní-výpadky slov je to nejmenší,co mě trápí.
spálila jsem se párou z papiňáku. jsem měla nějaký výpadek,či co, a pustila jsem na sebe tu páru :cry:
ale dobrý, led to zachránil
5. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Jajaj:frowning2:tak to je teda hnus!!!A seš ok???hlavně že se ti nic vážnýho nestalo! :wink:

Já už dneska nekojím!!!Viv už dva dny z prsou skoro nic nevytáhla a tak jsem to úplně vzdala,protože tohle nemá smysl:frowning2:...ráno měla histerák u prsa,byla hladová dokud nedodostala flašku tak se nechtěla uklidnit...
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
jů tak to nebud z toho špatná :wink:
lepší na UM, než kdybys jí trápila prsem a ona ti hladověla.

s tím pap.jsem prostě střevo :confounded: vypouštěla jsem tu páru a tu dirku,kterou to uniká,jsem měla otočenou k sobě :unamused:
.naštěstí je to dobrý,dala jsem si na to hned led.
5. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Andy to s tim papiňákem si měla štěstí, že tě to nepopálilo moc, já se ho bojim už mi ho tchýně chtěla koupit k vánocům, ale já ho odmítla, tak možná k letošnim už se odvážim :sweat_smile: .

Miško, když ti malá přešla v pohodě na dudlík a přibívá, tak se netrap, že už nekojíš :wink: .

Leni já měla taky takový bolesti kůli cystě a pak taky praskla jako Andy, byla to bolest horší než porod, tak si dojdi na gyn. ať ti udělaj kontrolní ultrazvuk, ale je pravda, že někdy stres dělá v těle taky pěknou paseku :frowning2: .

Jinak jsme dneska byli na kyčlích a máme je naprosto v pořádku :slight_smile: a poznali jsme se s Markét a Lukáškem i taťku jsme viděli a jsou moc sympatický :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy, jejej, tak to si měla štěstí.

Já se papiňáku taky bála, ale teď mi tchýně dala svůj kvůli vaření masíčka a zeleniny Lukáškovi a jsem spokojená. Je to rychlejší.

Marti, jsem se úplně zapomněla zeptat, jak jste dopadli. Tak to je dobře, že to máte v pořádku. My jsme taky dopadli dobře. Už tam nemusíme chodit, tak jsem moooc ráda. Jinak ty jseš taky moc sympatická :slight_smile: a máš opravdu krásný kluky :dizzy_face: .
5. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
já mámod tefalu ten clipso,
je super, ale fakt jsem nekoukala.
prostě jsem otočila tím, co se uvolnuje pára a tu výpusť jsem měla směrek k sobě
prostě den blbec :sweat_smile:

markét,já v něm uvařím kuře i se zeleninou na polívku a pak ho dám na pekáč a jen opeču
ňamka největší
5. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky,jdu spát.dobrou :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Marfu:tak to je dobře že kyčle máte dobré!:slight_smile:
Já taky papiňák nmám bojím s ho :sweat_smile: ...Hlavně že si v pohodě Andy!!!
Lessi:vy už se s Marfu znáte???to je rychlost holky:grinning:...
Holky,nevíte zda když nekojím musím měnit antikoncepci???
5. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojte holky,
tak mi to nedalo a načetla jsem si dneska dost o těch tlakových hrncích nabo jak jim říkáme papiňácích :slight_smile: a je to prý super, protože to uchová víc vitamínů jak normální vaření, je rychlejší (což jsem jediné věděla :sweat_smile: ), velká úspora energie, lepší chuť jídla atd. Pro miminka a jejich první příkrmy prý super a tak jsem se rozhodla nechat si ho koupit k narozkám. Jen bych potřebovala Andy vědět jak velikej ho máš, aby se ti tam vešlo celý kuře?
6. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky
Tak z papińáku mám taky strach :sweat_smile:
Na gyndu si dojdu,beztak asi budu muset jednak mi dochází prášky a jednak na to,že ty prášky beru tak mám zpoždění a to to mám většinou pomalu na hodinu stejně,tak snad dneska.
Míšo,to ti asi neporadím,já měla po 6 nedělí normální jelikož sem pak už nekojila,ale čistě teoreticky by tahle měla být jen upravená kvůli tomu aby nešly ty hormony do mlíka :confused:
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré poledne,

no tak já žádnou antikoncepci neberu, kdyby něco tak bychom si cvrčka nechali. Stejně plánujeme ještě jedno. Po druhém mimču bych si nechala dát tělísko.

Já mám od tchýně papiňák od tescomy, je to fakt úspora ve všech směrech. :wink:
6. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.