• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
holky dobrou a pěkný víkend
7. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
miško,já mám plastovej sterilizator do mikro,ale nebudu tak přehánět s hygienou.od půl roka je vyvařím jen jednou denně a ne po každým mytí
7. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
dobrou všem a hezký víkend :wink:
7. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
holky jdete na ten Vyšehrad?
já nevím
toho 13.5.se v Letnanech otvírá nové dětské hřiště
tak řeším jestli to hřiště nebo vyšehrad
ale ráda bych vás konečně všechny poznala
a vypadá to,že by mělo být super počásko
7. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak užíváte slunečný pátek???
U nás se spinká a po obědě jdeme na celé odpolko ven,abysme si to užily....
Viv spala po mexa dlouhé době celou noc!!!!Jedla ve 23hod. a pak do 6 do rána spala!no prostě lahoda:grinning:...
8. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky uvitáte tady tátu jsem z prahy 4 vavřenova máme 7 měsíční dcerku nikolku a další na cestě včera jsme se to dozvěděli tak se ozvěte rádi se poznáme z dalšíma mamkama a tátama jsme z svk a moc lidiček tu neznáme. budeme se těšit jinak mně je 27 let a manželce bude v červnu 25 let.
10. kvě 2009 ve 02:43  • Odpověz
vip.martin
welcome :wink:

snad se chytíš :grinning:
10. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Cauky!!!
Uz jsme doma, ale jdu jen pozdravit... ted jsme prijeli a musim vybalit, vyprat, chci uvarit med z pampelisek, udelat vecu a vykoupat malou, tak snad se k Vam brzy dostanu... :frowning2:

Market: neznas nahodou Alese Hadrbolce, urcite jo, vid?! A uz si slysela co se stalo???
Porodili chlapecka a chuderka byl dnes na operaci!
:frowning2: vsechno pak povypravim.... ale je to des.... je mi jich lito, co ted asi musi prozivat
10. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, tedy ne, koukám a vítám vip.martin :slight_smile: .
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Teď opět koukám na finále v MS hokeji :wink:
10. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jakej byl náš sváteční den?
My se vrátili od příbuzenstva- objeli jsme všechy. Byla to fuška, ale Sofi to zvládla na 1* :wink:
10. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jakej byl prodlouženej víkend???
vip.Maritn-vítej:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky,
taky vítám Martina.
My jsme byli na chatě v pátek a pak dneska pro Matýska, děda se nám zbláznil a pustil M8ťovi nějakej horor a tak mám dnes v ložnic oběi děti. Manžílek je nemocnej,tak bude spát v obýváku.
A co ste dělali o víkendu vy. Bylo krásně :slight_smile: .
Markét, tak co ten Vyšehrad ak to s tebou vypadá?
10. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
miško, jsem ko cestovat a navštěvovat příbuzné je fakt záhul :sweat_smile:

marti, děda je vtipálek, co :wink: my když měly tatínka marod, tak Sofi nebyly ani 2 měs. tak jme ho taky uzavřely do izolace.Ale aspoň jsme nic nechytly. Jen taťkovi se stejskalo po jeho princezničce. Normálně po 3dnech na něj zapomněla a nereagovala na něj, tak jsme s rouškama na něj chodily mávat. Chudák Sofinka měla roušku přes celej obličej :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky, my jsme měli cestovní neděli. :frowning2: Vraceli jsme se od rodičů - jeli jsme 3,5 hodiny s jednou přestávkou. Kubíček naštěstí spal, já jsem rozlámaná ještě teď. Ale jsem ráda, že jsme doma. :wink:
O víkendu jsme si užívali na zahradě - sázeli stromky, sekali trávu - pěkně jsem se odreagovala. :slight_smile: A zakončili jsme to grilováním. :wink:
Uff, teď vybaluju a uklízím a vybaluju a uklízím... :confounded:
10. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
andy,to je náročný.Mě to čeká v úterý!Sofi je šikulka že to tak zvládla :wink: a už i papá zeleninku???My zčínáme od zítra šťávičky ovocné:slight_smile:...
Já strávila víkend doma v klídku,na prochajdách a jako vždy úklidem...:grinning:
10. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
No my jsme měli víkend taky fajn. Včera přijela k nám návštěva, tak to byl super den.

Marti, já nevím, jestli tam dorazím, protože mám rozbité auto :frowning2: . Sice by mi ho měl přivést opravené ve středu, ale nevím kdy :unamused: .
10. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Andy to víš dědečkové.

Tak holky, která by teda šla na ten Vyšák Markét asi nepůjde, miška taky ne a co ty Andy? Tak tedy nevim jestli půjdu já, když tam holky nebudete :frowning2: .
10. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
miško,

dnes jsem chtěla dát zeleninku, ale odmítá mi pít HA Sunar-jen 500ml za den :frowning2: Měla by pít kolem 1100ml, což mi normál mlíka v pohodě vypila

tak jsem jí dnes nalejvala normálním a pozoruju reakce, jestli nebude mít zase tu vyrážku.

zejtra jdeme na 3. hexu, tak se dohodnu s dr.co a jak s ní. Vodu ani čaje mi nechce :angry:
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
rti,záleží na počasí. Asi jo. když tak si napíšeme :wink:
10. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Andy ok.
Holky dobrou.
10. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobrou
zaútočila mrcha migréna :confounded: :angry: :frowning2: :rolling_eyes:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andy, to je zvláštní, že tak málo pije. A normální Sunar vypije v poho?
Mně teď Kubík nechce pít po příkrmu. Vždycky mu strčím lahvičku s vodou, ať to zapije a on si cucne a nechá to. :frowning2: Alespoň jsem mu trošku dala po lžičkách. Zítra mu zkusím vnutit hrníček. :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Holky dobrou!
10. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Andy,tak to je teda divný že ti vůbec nejí? :astonished: :astonished: :astonished:
Mě malá vůbec nechce pít čaje:frowning2:,ani ovocný,ani bylinkový,žádný.Koj.vodu pije ale čaje ne,tak proto dám od zítra ty šťávy!!!
Andy pak napiš jak jste dopadli u mudry..
Holky dobrou!
10. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Cupi, tak to já dávám k pití od Hippu - meruňkový nápoj a to mi samozřejmě pije, protože je to trochu sladké. Jinak jsem mu zkoušela dávat čajíčky, ale to mi nepil.
10. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Lessi, taky mu občas dám trošku šťávičky - švestkové od Hippu nebo Hami jablko hruška, ale jinak dostává jen vodičku. Do soboty pil moc pěkně, ale včera a dneska hrůůůza. Zítra jedem nakupovat, tak zkusím nějakou novou šťávičku. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, u nás víkend pohodička,slavily sme malý svátek,taťka oslavoval včera večer v hospodě a kapku to přehnal,takže se celej den léčil :grinning: jinak malá přestala úplně chodit na nočník :frowning2: ,ale zas o to víc papouškuje,řekne zopakuje skoro všechno :slight_smile: navíc už umí hezky papkat sama,takže hurá už nemusím krmit :slight_smile:
Míšo,jestly nechce čajíky tak jí nenuť voda jí bohatě stačí,ty granulovaný nápoje jsou strašně sladký :unamused: já bych se š´távičkou klidně ješě počkala :wink:
Jinak naše pila taky ty granulovaný čaje,pak už jen obyč sáčkový,neslazený a teď buď čaj,vodu nebo zředěnou šťávu Yo :slight_smile:
Andy to že ti takhle málo pije je divný,kor to s mlíkem,jako žádný dítě nepije podle tabulek,ale tohle je docela dost :confused:
10. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj holky, teda musim Vas docist, Eliska je ted hodna, tak mam chvilku cas... :slight_smile:

Jinak tedy Market a ostatni, ja jsem fakt zklamana z Apolinare... vzdycky jsem na nej slysela samou chvalu a poprve nespokojenost prisla od Soanpe a pak sama kdyz jsem rodila, tak jsem z toho byla prekvapena, na sestinedeli fajn, ale na operacni sale des... (a to je snad to nejdulezitejsi)
No, kazdopadne nevim to presne do detailu, ale co jsem slysela, tak Ales (kamarad Toma a tady lessi) porodili myslim v patek chlapecka Patrika, s tim, ze Andree praskla voda, ale ta vubec do porodky nechtela, az pak kdyz prijel Ales dom, tak ji tam proste odvezl... no, jaky to melo prubeh nevim, jestli porod zacal sam, nebo vyvolavacka... (rodila o 3 tydny driv)
No, Patrik se narodil nekdy v jedenact, pak ho mela Andrea na pokoji a az vecerk kolem devate si vsimli, ze neni neco v poradku, pry uz od porodu mel divnou barvu, ze byl namodralej, ale nikdo nic!!!! Vsimla si toho az druha smena....
A pak zjistili, ze malemu funguje vsechno jinak, cevy atak... pry nejaka srdecni vada, takze vcera byl na operaci, prevazela ho vecer helikoptera z Apo do Motola, kdyz jeste Ales jel k Apo, tak mu vubec nic nechteli rict a skoro ani pustit, za deset dni ma malej dalsi operaci...
Ja si vubec nedovedu predstavit, kdyby se tohle stalo nam!!!
Je to hrozny! A hlavne pry vubec nedovedou nic slibit, sice na tohle jsou v Motole pry spicky, ale pry je to strasne tezka operace!
:frowning2:
11. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
arfu: koukam ze dedecek je akcni.... ja jsem na horory jako dite koukala, a ted kdyz jsem doma sama, nebo na chate, tak mam straaasne bohotou fantazii... takze s hororama uz koncim.... na psychologicke filmy ano, ale jinak neee :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.