• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Dne sproběhla druhá mrkev :slight_smile:

Začala jsem dávat vodu na lžičku,aby mi z flašky nepřestala pít mlíko. Na vodu se moc netváří :grinning:
12. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
halooo

je tu někdo? Nebo jsou všichni u TV :wink:
12. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky, konečně se mi podařilo Kubíka uspat. :frowning2: Dneska to byla síla - pořád se přetáčel na bříško a chytal za šprušle a chtěl si sedat. Trvalo mu to půl hodiny, pak odpadl. :wink:
My se na Vyšehrad chystali, ale bohužel taky nepůjdeme. Kubík má od soboty rýmu, tak radši nebudeme dělat žádné "velké akce".
Gratujujeme Sofince k "druhé lžičce", je to šikulka. My jsme dnes vařili rýži a zeleninu ze skleničky :grinning: Kubík se po tom mohl utlouct. :wink:
12. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj cupi.

děkujeme za gratulace :wink:
my dnes měli taky problém se spinkáním.jak já tak přítel jsme se snažili Sofinku uspat.Plná humoru a energie po tý mrkvi :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já dneska tý mojí princezně uvařila,a ona to po mě plivala:grinning:,takže nakonec dostala přesnídávku:slight_smile:...
Dneska jsem jí na žízeň nakoupila šťávy...a taky čaj+ovoce(jablko a fenykl) a docela jí to jede:slight_smile:
Zítra ráno už odjíždím tak se mooooc těším!!
andy,tak to je Sifinka šikulka!!!:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
To jsou takový lumpíci. :sunglasses: Já jsem z něj někdy úplně zoufalá. :frowning2: Ale stejně jsou to naše zlatíčka. :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Chi, chi, chi, Miško, ty jí takhle vyvařuješ a ona žádný vděk, viď? :grinning: :wink:
12. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
cupi:prvně jsem si řekla že budu vzorná a uvařím a ona na mě takhle:grinning:..no co naděkám,asi nejsem dobrá kuchařka :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Neboj, ona si musí nejdřív zvyknout, že dostává nějakou novinku. :wink: Já jsem chtěla dávat jen ze skleniček, ale moc dlouho mi to nevydrželo.
Chtěla jsem Kubíkovi nakoupit skleničky od 6.měsíce a vybrala jsem asi jen 2 druhy. Výrobci jsou totiž pěkný....., Sunárek do všeho rve bílý pepř a Hipp dokonce sůl nebo bazalku. Takže teď kombinuju kupované (od 4.měsíce) a trošku vařím.
Uaaa, letím za Kubíčkem do ložnice. Dobrou noc. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
já zatím kupuju Hipp a nic nepřidává,ale nevím jak je to stěma dalšíma příkrmama..
Dobrou
12. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
a co alnatura. ta má taky dobrej ýběr a snad jediná má i dýni

já zatím vařit nebudu, protože s ebojim,abych nevyvařila vitamínky.později začnu vařit z mraženýho ardo-je bio a bonduelle- je dobrá :grinning:
12. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
bonduel je výborná :wink:
12. kvě 2009 ve 23:36  • Odpověz
ahoj holky
Koukám,že už hezky přikrmujete :slight_smile: my prvně braly hami první lžičky a jak jí to šmakovalol,druhý den my snědla půl malé sklenky a třetí celou :astonished: jinaki ty alnatury jsou fakt super :slight_smile: my teď občas koupíme buď ty velké hami nebo ty hipp menu když se mi nechce vařit nebo mám ek obědu něco co malá nesmí. Co nedoporučuju jsou ty bio s kauflandu ty Little něco,teda aspoˇn příkrm boloňské špagety ,je to slaný jak nechci říct co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky
sofi spinká a já pro ní vybírám na netu jídelní židličku. ty jo to jsou palby :astonished:
líbí se mi roayal,fabula,pepe
13. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Andy,
já si chtěla koupit jíd.žid. Fábula moc se mi líbila a nakonec jsme od Tchýně dostali tuhle http://www.detskydum.cz/detail/cam-campione-2009-280301/ a je super. Nevim ja k u ostatních, ale u týhle se např dá sundat vrchní díl půltíku a umýt v umyvadle ne to papání stírat houbičkou jak to bylo u těch starejch židliček. No já jsem z ní nadšená.

Jinak kdy jste začali dávat kašičky na noc?
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
marti.my kašičky začneme během 8-10 dní. Dnes jsme 3.den na mrkvi.Sice se jí dnes asi 3x zvednul žaludek, ale bylo totím,že mrvkička nám vystydla, takže ji budu Sofince podávat z porc.šálku, aby to tak rychle nestydlo
13. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
hele ty máš hodnou tchýni :wink: papinák,židle...
mně připadá,že jsou všechny ty židličky stejný. ?y skonříme asi u pepe
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Andy to je hodná, ale myslim, že je to proto, že švagrový na neteř nakoupili strašně moc věcí, tak aby to vynahradila :wink: .
Kdybych si kupovala sama, tak bych si asi koupila starší od někoho, to vyjde nejlevnějc a dneska se lidi zbavujou věcí, který jsou jak nový o víc jak půlku levnějc.

Taky za měsíc začnem přikrmovat, tak jsem na to zvědavá, jak ten náš lump bude papat :slight_smile:
Hlavně, že Sofi chutná a je to fakt možný, že blinká protože je to studsený. Matin zas nechce chladnější mlíko, musí ho mít fakt dost teplý :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
koukala jsem na použitý, ale jsou fakt jetý.poničený polstry atd.
jinak já si myslím,že ji užijeme.ségra čeká taky mimi,tak to bude rodinná putovní :grinning:

hrozně se mi líbí tahle http://babybuddy.mimishop.cz/detail.php?zbozi=869771
13. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo to máš pravdu, že to chladnější jim nechutná. Mně fakt Sofi odmítá ,když je to vlažný dnes i tu mrkev plivala. Jdu se dát dokupy a jedeme koupit sušák na prádlo na zahradu.Měj se fajn :wink:
13. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ta židlička vypadá super :slight_smile:

Taky nás jdu dát do kupy a jedem pro velkýho bratra do školky :grinning:

Jo už přišla ta vložka do kočárku pak v tom vyfotim Martina a dám to sem :slight_smile: Je to moc pěkný.
13. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
já myslela,že už budeme jezdit ve sportáku, ale Sofinka se stále vejde do hlubokýho speedi :wink:

takže až přestavíme,tak vytuníme a nafotíme :grinning:
13. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
zprávy na nově: test na dětská kola - z 12ti kusů 10 nevyhovujících :angry:
Pak kup něco dětem
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Hezký večer!

Tak jsem si dnes vyzvedla opravené auto, hurá už jsem zase mobilní.

Jinak my máme židličku Fábulu a jsem s ní taky moc spokojená :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Markét,tak to je super,že jsi mobilní :wink:
já být bez auta ,tak jsem jak bez ruky :grinning:

jo fabula,pepe a chipolino royal jsou mí faforiti
vyjma těch designových,ale ty jsou nad rámec možností
13. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
markét,hele nevíš,jestli v Rakovskýho má e shop Kamilka i prodejnu?
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Andy,židlička pěkná,ale ta cena :astonished: my máme takovou obyčejnou,co se dá rozebrat na stolek a židličku,ale už jí skoro ani nepoužíváme,malá chce jíst na normální židly
13. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Andy, tak to fakt nevím, jestli tam je nějaká prodejna. :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Leni, já chci polohovací, protože Sofinka nesedí ,reps.neposadí se sama.

Stále ještě mi v hlavě vrtá Fabula a Pepe :grinning: Mají vyšší to opěradlo. Jenže zase tak za 2měsíce už snad bude sedět. Tak mám hlavu v pejru :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 00:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.