• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky holky jenom nakukuju co tdy řešíte:slight_smile:...já židličku začnu řešit až bude Vivi sama sedět,zatím papá v lehátku...
14. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Já se přes špek na břiše nemůžu ohnoout klehátku :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, chci, aby se Sofinka naučila,že v poledne je hlavní jídlo,který se papá u stolu. Večerní mlíčko máme taky v postýlce, takže po koupání jí uložím a pijeme :wink:

Jinak byla jsem u Pipiii na melír a PĚJU SAMOU CHVÁLU :slight_smile:

Nakoupila jsme v Rossmanovi příkrmy a máme na příští týden obědy.Budu muset kouknout na kašičky a nějaký ovocný přesnídávky.

Kaše zkusíme asi Sunarky, když už pijeme ten Sunar. Jo v rossmanu Sunar 800g 199,- :astonished:
14. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Andy,tak to jo,myměli stějně jak Míša lehátko :slight_smile: ,prej špeky :grinning: :grinning:
Jinak ta cena je fakt super,já kupovala teď sunar za 215 ,ale jinak sem vidla i za 240 :unamused: chystáš se dávat kaše s lahvičky a nebo zkusíš normálně lžičkou?
14. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se mi udělalo mega ječný zrno :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem neštastná, trpim na ně, ale teď je to fakt síla.

Jinak já včera sehnala Sunar 600g za 195,- a na ten pokračovací jsem ještě nekoukala.
Byli jsme dnes na 3 měsíční kontrole a máme 65cm 7,38kg :astonished: je to pěknej pučmeloun.

Já dávala kašičky lžičkou a budu zas, ale přesnídávky jsem občas zředila dala v lahvi :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak Marti, to ti nezávidím :frowning2:
Jů, tak odhadem si myslím,že Sofi má taky tak 7,5kg a kolem 65cm. To je Martínek pěknej chlapák. :wink:

U nás to funguje tak, že z flašky pije jenom mlíko.2x jsem zkusila vodu a pak mi nechtěla otevřít pusu na mlíko a dlouho mi trvalo, naž jsem ji přemluvila, aby to mlíko vypila :sweat_smile:

Takže všecho nový dáváme na lžičku, aby neprotestovala u mlíka :grinning:
Dnes jsme do Sofinky během dne s úspěchem nalili asi 50ml vody po lžičkách a pak to zkoušela i z kelímku a to se jí prej líbilo. Já byla zrovna u Pipiii na vlasech, takže jsem přišla o zážitek :cry:

Dnes Sofinku ukládal do postýlky přítel a bylo mi tto tak líto, že jsem si jí ted u krmení musela pochovat.

Leni, a špeky mám fakt doooost hustý :angry: Musím začít něco dělat. Jednu babičku máme v důchodu, takže bych si mohla "naordinovat" fitko
14. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
koukala jsem na židličku fabula a je hodně stabilní, ale ještě se chci kouknout na ty další, abych pak neměla pocit,že jsem se unáhlila
jo jsem váhavá váha :confounded:
14. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
ahoj

tak to je škoda,že nevyšel ten sraz Vyšehrad!!!!
14. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj Luci

on si to každý rozmyslel v tomhle aprílovém počasí.
14. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Holky

Sofinka má zítra první svátek a za pár dní půl roku. To to letí :astonished:
14. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
Andy co?

zítra má svátek Žofie,nechápu :grinning:
14. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
Žofie je česká verze Sofie.
jo a dokonce Soňa je prej taky odvozeno od Sofie a Žofie, ale používané spíš ruskojazyčných zemích
14. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz
14. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ahojky holky!,
Andy popřej sofince i za mě vše nej.k svátku:slight_smile:...
Ten velikej sunar mají i v DM za stejnou cenu...ty už budeš dávat i kaše???Já teprve včera skusila ovoce a docela dobrý.Dala jsem jí jablíčko,rozmačkala jsem ho vidličkou(tak ani ne třetinu jablíčka:slight_smile:) a dala jsem jí ho na lžičce a hezky to spapala,ale nevěděla co stím,jak to nebylo úplně jako vodové(jak jsou ty ze skleničky)....Včera měla k obědu kukuřici s bramborem(od sunarky) a nejedla to...Vůbec jí to nechutnalo:frowning2:
Je hrozně rozmlsaná:grinning:..tak jsem na ní zítra u babičky zvědavá,protože ta jí rozhodně příkrmy kupovat nebude.Ta je bude vařit:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
aHOJ MIŠKO

děkujeme za gratulace.
My měly 4 dny mrkev a dnes jdeme na mrkev s bramborem a v neděli špenát s bramborem.
V pondělí za týden začneme s masíčkem.
Kolik ti toho Viv spapala ten první tejden?

Dnes budu dělat bramborovej salát,protože zejtra přijedou naši,ségra s rodinou, tak ať mám,co nejmín práce s vařením.

Včera jsem nakoupila nějaký příkrmy v Ross.na Budějovický, když jsem jela od Pipiii, tak jsem zvědavá.Kupovala jsem bio babydream.
Koupila jsem i ty jejich pleny, jak jsem tehdy s tebou kupovala to test.balení. Nám vyhovujou,že maj ten pružnej pásek na zádech a hlavně neprotejkaj.Fakt vydrží celou noc. Kolem 22.-23.hod. Sofi přebalim a vydrží až do 6-7 hod.
Ani mi neproteklo hovínko a že po tom HA sunaru byly fakt hooodně hnusný a tekutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
já pleny včera koupila ve schlekeru(54-197Kč),jinak příkrmy a ubrousky a tak kupuju v Dm...
máš fotečku jak máš vlásky???
první 2-4 dny jedla jen pár lžiček a tak 5 den začala jíst celou tu skleničku a po ní se ještě dojí 60-80ml sunaru...
jdu vařit oběd,a za chvíli krmit tu dračici:grinning:
a copak dostala Sofi k svátku????
15. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
tak to je šikovná

sofi dostala oboooooovskou pusu, ty puzzle s krtkem,pak tričínka s krataskama,ale v tomhle počasí je asi fááákt neunosíme :confounded:
nový kapsář na nutnosti kolem koupání atd.
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
tak to toho dostala teda hooodně:grinning:...ale unosíte,od příštího týdne to má být s počasím mnohem lepší...
My nosíme na doma takový ty krátký overly...
Malá má teplotu 37,9...dala jsem jí Panadol sirup a čekám jak na tom bude....Já už sní fakt asi nikam jezdit nebudu,protože vždycky tady u našich máme teplotu nebo tak:frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
ty jo. miško
chudinka.To má po odečtení? Já používám čípky paralen.
Musím zaklepat. Sofinka měla teplotu jem po 2.hexe, jinak je v pořádku.

Potřebu ju jet na nákup, ale něco nám betonovali kolem brány a je tam postavený dřevěný bednění, tak ji nemůžu otevřít,abych vyjela :confounded: :confounded:
15. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo miško.dr. mi říkala, že mám srážet teplotu, až když bude mít nad 38 po odečtení
když má míň , tak si s tím tělo samo poradí a hlavně bys tak oslabovala protilátky ,ci co :wink:
15. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mi dnes na očnim to oko řezali, no děs. Vidim rozmazaně :frowning2: , ale na vás jsem se nakoukla podívat.

Andy vše nej Sofince k svátku.

Miško my taky máme teplotu teda jako Martin a taky jsme ještě nedávali nic na snížení a zatim ho to nijak neobtěžuje.

Já už se těšim na ty příkrmy a až bude sedět a budeme moct jezdit ve sporťáku. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak holky,malá už má jen 37,6.takže docela lepší,ale protivná je teda šíleně.Vůbec nevím co jí je.Kašel nemá,nic jen je protiva a ta teplota?!Snad to bude do večera ok!
Mě vůbec!nedošlo že se sráží po 38...
Marfu:to věřím,že se těšíš,já už se těším na ten sporťáček a až začneme chodit:grinning:
15. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy, také s Lukáškem :wink: :slight_smile: přejeme Sofince vše nejlepší k svátku.

Marti, tak to je mi tě moc líto. Manžel také strašně trpní na ječné zrna. Zítra se vracíme z chalupy, tak až se ti to očko zahojí, mohly bychom se sejít :wink: .

Dneska odpoledne jsem dělala dřevo a trochu jsem si hnula se zádama, tak doufám, že to zítra bude v pohodě.
15. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Markét no jasně snad se to zhojí rychle. Teď by se mě mohl Lukášek leknout :grinning: . Už se těšim :slight_smile:
Ať se ti záda brzy zhojí.
15. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
tak holky u nás je po teplotě!A malá spinká,takže sem opět byla jako plašant roku:grinning:
15. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Misko, tak to je dobře, že jste bez teplot. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky a mrňouskové,
díky za přáníčka. Sofince je zítra přetlumočím :wink:

Marti, takže si za piráta :sweat_smile: s přelepeným okem,jo :wink: Držím palce, aby to bylo rychle zahojený.

Markét, můj chlap má taky nějaký hnutý záda. Betonoval schod před hl.dveřma do baráku a ejhle, se mu tam skříplo :sweat_smile:

Miško, tak příště už budeš vědět :wink:

Já dodělala bramborový salát a ještě bych chtěla upíct ořechovou bábovku,ale musím najít formu.Něco mám ješte v krabici nevybalený :confused:

Tak to dám asi do kulatý dortový formy a bude to dort :grinning: :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak to já jsem dnes dělala pečené kuře se zelím a klobáskou a k tomu bramborový knedlík.

Zítra zase velké balení a přesun do Prahy. :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Andy já si spíš připadám jak Jan Žižka s čímž jsem si naběhla u Matěje, protože dítko zvídavé se hned ptalo kdo to je a já musela vysvětlovat a ne na vše jsem si vzpomněla. Tak jsem mu řekla, že se to naučí ve škole ať si nechá taky ňáký překvápko na potom. No a já jdu znovu studovat ať nevypadám před dětma jak negramot :grinning:

Miško to my máme pořád přes 37,2 ale dál jsem nic nenaměřila, protože dvakrát, když jsme docílili týhle teploty, tak Martin začal tlačit a kakal :grinning: . :grinning: Vtipálek asi si chce nechat teplotový tajemství pro sebe :sunglasses:

MArkét mňam to já dnes nevařila a budu až se to oko zlepší nechci, aby na to šla ta horká pára z kastrolů. Ale v neděli udělám vepřový kotlety na žampionech a víně :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Sofinka dnes měla oslavu a už si hraje na obřích puzzle, který dostala od maminky,tatínka a babí a dědy

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2770222&vReferer=
16. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky,

Andy koukala jsem na sofinku, jak se jí krtečci líbi. Je prostě kouzelná. :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.