• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj Markét :slight_smile:

No dnes byla fakt kouzelná. Jako kdyby věděla, že měla oslavu a všechny bavila :grinning:
Co mi dnes udělala... Měla jsem ji obkročmo na stehně a seděly jsme na sedačce, no a ona se mi postavila a stála asi 5 sekund a za chvíli to zopakovala :astonished: :astonished: :astonished:
16. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
No tak to je velká šikulka. :slight_smile:

Dneska jsme se vrátili z chalupy a koukala jsem na počasí, že má být celkem hezky. Je to jak na potvoru :angry: .
16. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
No to jo.
My dnes byli u nás na vesnici :grinning: kousek od baráku na malým hřišti a synovec ,2 a půl letý, objevil kouzlo prolejzačky. Takovou tu komunistickou jen ten oblouk se stupátky- levo malý mezery a vpravo velký.
Nemohli jsme ho sundat a pak ho napadlo válet sudy ze stráně :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jojo, vím které. :grinning: Taky jsme je tady měli před barákem a dost jsme se na nich vyřádily, jako děti. :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak do bylo okénko do minulosti :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Andy, dobrou... jdu do hajan. Už mě dost bolí záda, tak snad to zítra bude o něco lepší.
16. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Cauky holky!

Dnes jsem byla cely den venku od deseti do devit, tak jsem si rekla, ze zitra budem cely den doma, max. prochajduou na nakup a budem odpocivat... tak si Vas snad zitra uziju a budu chvili na netu :slight_smile:

Tak Vas pak doctu, zatim vsem krasnou dobrou noc!
16. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
No holky, to tu nikdo neni?
Ja jsem se ted tak rozcilila, ze jsem si sla postezovat a on tu nikdo neni...
V utery jedu na melouchy, tak bude hlidat tchynka, a ona je asi nejaka nastvana, ze jsem s Eliskou byla do vecera venku, ze by mela mit nejaky rezim apod... Tak mi taky napsala seznam, co mam male zabalit az k ni povezu malou na hlidani... tak to me dostalo.... mam chut to hlidani zrusit, ale to by bylo jeste horsi nez kdyz jsem ji ted na to napsala svuj nazor....
Jezis, ve me to furt bubla....

Vy jste asi nekde po venku, co? Ja za chvili pujdu taky, pujdu nakoupit, tak si udelam prochajdu...
17. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj raubi
takový miminko ještě neuznává režim :wink:
je teda pravda že kolem 2.m
jsem se snažila dělat vše ve stejnou dobu, abych sofi nějak nestresovala změnami a ted jsme za to vděční :sunglasses:
jnak pokud jste na zahradě v kídku, tak nevidím důvod, proč bys nemohla být. ale vyhýbala bychse hluku a lidem.
já s malo chodim ven tak do půl šestý do šesti, protže nejpozdeji v19.30 je zvyklá spát
17. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky holky,
jojo taky jsem s Martinem po šestinedělí začala dodržovat určitá pravidla a režim. Např. ve stejnou dobu jídlo, spaní i přes den, procházky atd. Je pravda, že se tomu musí přizpůsobit celá domácnost což s dvouma dětma je už náročnější a i tatínek má pak režim, ale Andy jak píšeš teď jsem za to vděčná. Protože v půl osmý je v posteli a kolem osmý chrupkaj oba a já mám klídek na sebe a taťku, s jídlem nemusim hlídat před jakou dobou papal, prostě jsou stanovený hodiny a dneska jsme se s mamkou smály, protože jsme si dovolily mu dát jíst asi o 20 min pozdějc a udělal pěknou scénu :grinning: . Dokonce i kaká jak hodinky :grinning: .
Je pravda, že každý dítě je jiný, tak nechci mudrovat a Raubi jde taky o to jak ti to tchýně řekla. To víš to co ti řekne tchýně vyzní úplně jinak než od maminky, to znám sama :slight_smile: :wink: .
17. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky, to ja s Vami souhlasim.... urcite by ditko melo mit rezim...
jen ten vcerejsek byla vyjimka, byla tam i sestra s detma... tak jsem to tak neresila,byl to sportovni den s lukostrelcema a sestra tam zpivala, jinak kazdy den mame taky svuj rezim, teda jeste neni moc jaky... kojim po trech hodinach, nebo podle toho jak spinka a koupacku mame mezi pul sedmou az osmou (to taky podle toho jak spinka)
Ale ze Ti napise seznam veci, co mam male zabalit, to mi prijde celkem dost, kazdy vikend, kdyz ma Tom volno, tak jezdime pryc a mam sve seznamy a sama si musim prijit na to co jo a ne.... no nic...

Soanpe prosim Te, ten outlet nextu je u toho Tesca kde? Primo v te Plaze?
17. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Raubi no jasně, že si na to každý dítko i maminka přijde sama, my máme taky občas vyjímečný den. Třeba na čáry jsme nakonec přijeli domu až po desátý :slight_smile: a nic se nedělo.
Jestli myslíš outlet v Tescu Novodvorská, tak je to v prvnim patře u TAKA :slight_smile:
17. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak jaký byl víkend? U nás včera krize,měli sme malou zkusit dát ke tchánům na noc,s tím,že dopoledne pojedem k ségře na narozky,pak k nim hodíme malou a když tam usne tak si pro ní hned v neděli ráno přijedem,kdyby plakala přijedem i o půlnoci-jenže v pátek večer tchýně(jinak fakt fajn ženská) že malou vezmou ke známejm hned po obědě a v neděli na večer nám jí pak vrátěj.jako jednak nechápu jak si mohla bejt jistá,že tam malá přes noc vydrží,jednak sem neměla nachystaný žádný jídlo sebou,krom kaše k večeři a jogurtu k snídani a to že jí daj řízek a koláč nechci teda riskovat,navíc malá musí po obědě aspoň hodinku spát aby byla ok a ne jezdit po všech čertech a vůbec nevím jak ba se chovala u cizích lidí kdyby tam neněla mě nebo manžela,chápu,že se chce pochlubit,ale malá není cvičená opička! :angry:
tak sem se vyžvanila a jdu dočítata :grinning:
17. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
My začly s režimem nják hend po skončení kojení,každý 3 hodiny um,v půl 8 koupat a to bylo tak vše,od 4 měsíců jsem dávala spát v půl 8 a usínala sama v 7-8 měsících zkrat a od té doby musím uspávat já takže večerní režim:6- půl 7 večeře 7 koupání půl 8 pohádka v půl 9 odcházím z ložnice buď sama-že malá usne nebo s ní protože i kdybych se rozkrájela na maličky Leničky tak to moje zvíře spát nepůjde :sweat_smile: třeba dneska mi po obědě vytuhla až ve 3 takže půjde spát nejdřív v 9 :unamused:
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jé Andy koukám,taky ste měli vítání na zámečku :slight_smile: sekne vám to tam holky :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky jako na Zamecku v Libni??? Ja uz jsem se divala, ze mi to tak prijde, ale co by Soanpe delala v Libni, kdyz bydli nekde na ctyrce, ted nevim kde???? Jestli se zas nepletu.... :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
raubi v modřanech mám rodiče a trv,pobyt na pha 8 a bydlím pha vychod :grinning:

leni,dík za poklonu :wink:

koukám na Natěrača a fakt se bavím :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Raubi
ten next je přímo v plaze v 1.patře
17. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Aha, tak to jo, my taky budem mit vitani na zamecku.... :slight_smile:
Dekuji, ja se tam do Nextu snad brzy vydam, maji tam pekne veci?
17. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj kočky

tak jaký jste měli víkend?
my byli na chatě a grilovali jsem
počasí vyšlo,ale čapla jsem někde chřipku a to mě pěkně štve!!!!
17. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj luci
tak moje segra těhule je taky pěkně nastydlá :frowning2:

Raubi, ve štěrboholech ve špáru je taky outlet next :wink:
17. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
nechápu jak teď můžou řádit chřipky,když je venku tak krásně :frowning2:

a v kolikátým je ségra týdnu?
17. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
je asi v11. :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
nikde nikdo???
18. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky.
na jiné diskusi že řeší capáčky.

našly jsme toto http://www.capacky.cz/

je to levnější verze těch inch blue, ale nejsou tak rozkošné.
na ťapání doma je to ok :wink:
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahooooj! Tak se hlásím po delší době. :wink: Předělávali jsme minulý týden kuchyň, tak jsem ani nestíhala na net. :frowning2:
Dneska jsme byli na půlroční prohlídce, Kubík má 7,6kg a 66cm, všechno je v pořádku, dokonce paní doktorce ukázal, jak leze (stylem lachtan). V týdnu jsme museli postavit ohrádku. Kubík si hrál na puzzle, dolezl si ke skříni a otevřel šuplík a nakukoval, co tam najde. :grinning: Tak si teď hraje "za plotem".
V pátek jsme absolvovali vítání občánků. Až bude chvilka, vložím nějaké foto. :wink: Od čakovického zastupitelstva Kubík dostal zlatý řetízek a od nás židličku na krmení (modrou se zebrou)
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5002-baby-design-pepe-2009

a sedátko do vany
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3191-aquababy-sedatko-do-vany

A teď vás jdu konečně dočíst, než se mi ten lupínek vzbudí. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
cupi, pepe je i náš favrit
slon nebo tukan
nebo chipollino grand comfort :wink:
18. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dnes byla u doktorky a musela mi dát injekci na ty mé záda. :frowning2: Sotva se hnu, tak manžel zůstal doma na paragraf a stará se o Lukáška.

Cupi to je Kubíček moc šikovnej, to můj Lukášek je lenoch největší. Neobrací se a natož aby se plazil. Už začínám být trochu nervózní, v pondělí jdeme k mudře a tak se s ní poradím.
Jediné co dělá s velkou oblibou je, když leží na zádech, tak kope nohama o 106 až si říkám, že ho musí ty
patičky bolet.

Marti, co tvé ječné zrno?
18. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Anoj Lessi, oni jsou ti prcci strašně rozdílní. Já znám třeba roční holčičku, která ještě ani neleze jako Kubík, ani se sama neposadí a nestoupá si. :frowning2: Někdo má prostě čas, náš prcek ne, asi by mu něco uteklo. :confounded: Je to sice nádherný, když vidíš, jak hopsá a jak dělá pokroky, ale někdy je to síla - dneska v noci víc jak hodinu lezl po postýlce a nenechal se uspat. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Myslela jsem, že bude trošku dýl takový to pohodový le žící mimi. :slight_smile:
Neboj, Lukášek brzy zjistí, že je to na bříšku nejlepší, protože všude vidí a může si všude dolízt. :wink:
Držím pěsti, ať tě ty záda brzy pustí.

Andy, já jak viděla tu zebru, tak jsem neodolala. Manžel chtěl tukana, ale nakonec to nechal na mně. :grinning: Už jsme tu židličku fakt potřebovali. Když Kubíka krmím v lehátku, tak u toho klečím a mám stráááášně otlačený kolena. Dneska jsem vytáhla sukýnku a teda nic moc paráda.
Jejda, nějak jsem se rozepsala, musím letět. Kubík sedí v lehátku, tlačí a začíná smrdět. :unamused: Manžel říká: "dítě se nám zkazilo". :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
cupi,manžel má dobrou hlášku :grinning:

sofi je ve stejné sizuaci, jako kubík

markét, mně sofi taky nějak přestala s otáčením :angry: ale jinak je živá až až
18. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.