• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahojky holky,
tak se hlásíme,že jsme končně doma:grinning:...vivinka začla o víkendu papat domácí příkrmy a jak jí to jde...:slight_smile:,takže už u nich asi zůstaneme,protože jich mám plný mrazák:grinning:
na kdy jste naplánovaly nějaký sraz?
Jsem líná dočítat:slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky mě se líbí ta židlička Pepe žirafa, jsem totiž blázen do žirafek :dizzy_face:

Markét zrno už dobrý už tam mám jen malou bulku a to už zmizí. Držim palečky ať se ti ty záda co nejdřív zlepší a pak už se konečně sejdem :slight_smile:
Martínek je taky lenoch nechce bejt na bříšku. Pase koníky jen po koupání a jinak během dne, když ho dám na bříško tak vřeští dokud ho zas nepřevrátim, tak jsem zvědavá jak to s nim bude :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Cupi, taky se Lukáškovi podařil vytvořit poklad v plence, tak manžel šel přebalit :sweat_smile: .

Misko, tak to je dobře, že Vivince chutná. Lukášek se vždycky nemůže dočkat dlabání, jediné co mu vůbec nechutná je špenát.

Marti, počítám, že příští týden bych mohla být už schopná. Lukáš právě taky nemusel být vůbec na bříšku, jen když jsem ho přebalovala, tak chvíli pásl koníky. Teď už tedy vydrží déle, ale stále preferuje zadíčka. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
ted jsem objevila http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-patron-bohemia-troll-2009-1/
nosnost 20kg a polohovatelný i nohy
18. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
holky koukám že židličky jsou velký téma:slight_smile:...

Lessi:no není vybíravá!naštěstí...dneska měla polívku(zelenina+kuř.maso+rýže-všechno rozmixovaný) a jak jí to chutnalo.ale prvu nevěděla co s tou rýží(protože ta fakt nešla rozmixovat na hladko),ale nakonec si poradila:slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak si to ti naši prcci naplánovali stejně. :wink:
Miško, vítej doma. :slight_smile: Vivinka je šikulka, že tak krásně papá. Nechceš si v týdnu udělat výlet k nám do parku?
Marfu, ta žirafková Pepe je taky super!!! :wink:
18. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Cupi,a kde že bydlíš?Jsem sklerotická...hihi...
jj,je to zlatíčko moje:grinning:
18. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
I ty sklerotičko. :grinning: Co by kamenem dohodil - U zámeckýho parku v Čakovicích
18. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
čus tak jak jste se měli dneska?
já byla od 13h s kačkou venku na písku a pěkně se tam vyřádila
já tam už padala na hubu
už aby ta rýma byla pryč,jsem slabá jak moucha
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
cupi:no jo:grinning::grinning:,jsme skleroza a to hrozná!Tak to se tam můžeme v tejdnu stopro sejít:grinning:...
Holky,tak malá se mi vzbudila a ne a ne usnout:frowning2:,a to jsem si chtěla poklidit a lehnout.Hm,nestíhám nic
18. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
miško, vsak ona ti práce neuteče :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem se přejedla bramborovým salátem :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
bramborový salát
a dělala jsi si ho sama nebo jsi koupila?
já ho dělám jen na vánoce velikonoce a na pout u nás na chatě,ale je to žranice co :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
je Andy taky bych si dala...U nás bude zítra rizoto.Přes víkend jsem měla vepšo.knedlo zelo a mám tak 10 kilo navrch:slight_smile:...
Já ale zítra nebudu stíhat,taže musím máknout dneska...
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
sousedi mě se....
bydlíme v paneláku a oni tady grilujou
mám ráda tu vůni pečenýho masa,ale oni pečou snad nějaká plasty nebo co?
mám rýmu ,ale přesto to cítím a dusím se!!!!

no chápete to?v paneláku grilovat???? :confounded: :confounded: :confounded:
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
kupovanej salát nejim :wink:

grilování v paneláku :astonished:
tak to jsem viděla jen na Balkáně , aby s egrilovalo na balkoně :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak to jsem teda nikdy neviděla :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
bohužel se to děje no
a pěkně to smrdí

no jo vy máte baráčky vám je hej
my máme naštěstí chatu nikoho neprudíme
18. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Lenerko, to je fakt síla. Soucítím s tebou. Když jsem byla před týdnem u našich na návštěvě, tak tam sousedi pálili v kotli nejspíš nějaký harampádí. Z komína šel úplně černej kouř a ani jsme nemohli s Kubíkem ven. :angry: Nechápu je...
U nás na sídlišti jsou u bytů takový ty malý předzahrádky, ale ještě jsem tam nikoho s grilem neviděla, naštěstí. :slight_smile:

Miško, pošlu ti do IP svůj tel., tak mi písni, až budete plánovat výlet do parku. My tam chodíme každý den (kromě zítřka) dvakrát i třikrát, podle počasí. :wink: Tak se tam sejdeme. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj lidi,
to je zase divný počasí, co?

Jedeme se sofinkou na vejlet a nemám tucha, jak jí oblíknout :confounded:
19. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
To mi povídej. :frowning2: My jsme po obědě vyrazili - Kubík body, tepláčky a lehká bundička, já tričko a kalhoty - a chvílema jsem si já oblíkala bundu a za chvilku zas rozepínala Kubíčkovi knoflíky u bundičky.... blázinec. :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme byly u tý mudr. a hlava roste jak má:grinning:,takže pohoda...
počásko se krásně vydařilo,takže hnedka jak se princezna vzbudí jdeme ven...
juknu sem večer.
19. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj miško

vy jste měli problém s růstem hlavičky?

Markét.

tohle je ten shop v Rakovskýho

http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=index&cPath=181&sort=20a&page=8
19. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky,
tak dneska jsou ty moje záda už o trochu lepší.

Andy, jukla jsem na odkaz, ale myslím si, že tam jako takový obchod není, spíš tam budou mít pouze kancelář. Nevím... :wink: Nebo ty jsi tam už byla?
19. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Andy,hlavička nám nerostla!Za celý mědsíc nevyrostla,ale teď už roste jak má:slight_smile:
Lessi:to je dobře,že už je ti líp:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
miško,tak to je fajn :wink:

Markét, ted jsem tam vyčetla,že zboží se objednává na netu,ale k vyzvednutí to je na Rakovského.
Maj docela slušný ceny odstrkovadel a těch židliček.
Po dlouhém zkoumání a fyzickém ohmatání jsem dospěla k názoru, že Fabula je z těch levnějších asi nejlíp vybavená :wink:
19. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andy, tak to jo.
No jak jsem už psala, já mám Fábulu a jsem s ní max. spokojená. :slight_smile: Lukáškovi se v ní taky líbí.
19. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky, tak já jdu spát. Zavírají se mi už oči.
19. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Markét, dobrou :wink:
19. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojk holky, tak jsme se vrátili z venku a je tam vedro vůbec nevim jak mám Marťase v tom horku oblíkat. Na sluníčku se paříme, ale ve stínu když zafouká, tak je chladnějc. Jsem z toho blázen :confused: .
Dnes jsem objednala Máťu na dětskou chirurgii, má totiž zaroslýho piňďu, tak mu to budou nějak obřezávat :frowning2: . Stahovali jsme, ale asi málo a pak už bylo pozdě :cry: . Takže holky co máte chlapečky stahovat pořádně ať nedopadnete jako my.
Jinak od začátku týdne gruntuju celej byt, to byste nevěřily co jsem toho už vyhodila a to tu bydlíme přesně rok.
A co vy co jste celý den dělali?
20. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahojky marfu:
tak to je mi Máťi líto,že bude muset na řezání:frowning2:!Ale to zvládnej,je to kluk statečnej!:slight_smile:...
Jj,úklid je hroná věc:slight_smile:,já mám doma zase bordel,protože mi chlap hodlá něco dělat v koupelně(nový umyvadlo a tak) a tak se mi to všechno rozebraný válí všude moožně a do toho mi od příštího týdne začne pomalu dělat kuchyň.To bude terprve svinčík:grinning:
K tomu oblečení:Já dala dneska Vivince jen overálek s kr.rukávkem a pod něj punčošky a toť vše.V kočárku měla deku,tak když usnula,tak jsem jí přikryla aspoň nožičky.Ale děti mají být prý oblečení jako my(jen když leží tak přikrýt),takže si myslím,že triko,punčošky a je to ideální!:slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.