• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky z Prahy 5 nebo Prahy západ?

(Zamčená)
15. prosince 2010 
Ahoj,
hledám nějakou mladou mamču nebo nastávající maminu na procházky, kávičku pokec a taky kamaráda nebo kamarádku pro mého Matyáška :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky, já budu mít teprve termín, ale z Prahy 5 jsem z Hlubočep. Odkud ty? :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
Ahoj, to ti závidím, že teprve budeš rodit :slight_smile: pořádně si to užívej je to nádhera :wink: ale přejuti ať je to co nejkradší a co nejméně bolestivý :slight_smile: Já jsem z Černošic, ale nemám problém kamkoli zajet :wink:
24. lis 2010 v 15:40  • Odpověz
@petralafatova Ahoj řikala jsem si jestli už jsi to tu nevzdala. :slight_smile: No nevim jestli je co závidět, si připadám občas jak stará baba, co si furt stěžuje co jí bolí atd. Myslela jsem si jak si tu všechno hezky uklidim když už nebudu chodit do práce a vše připravim, ale realita je úplně jiná, nějak nejsem schopná vytrvat u čehokoliv. Černošice no vlakem to je kousek, já auto bohužel nemám. Kolik je Matyáškovi?
25. lis 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
Ahoj, už jsem to pomalu vzdávala, ale já mám výdrž :grinning: Je co závidět věř me :wink: ta bolest je sice na prd, ale za to prťe to stojí. Já jsem měla od 29tt šílenou bodlavou bolest do stydký kosti a to byla fakt lahoda :rolling_eyes: .Já auto taky nemám, všude jezdim MHD :slight_smile: . A jak se těšíš na porod? Já jsem se hrozně bála, ale nakonec to bylo super.Kde budeš rodit?Matymu je 8 měsíců.
25. lis 2010 v 19:14  • Odpověz
mě zase děsně bolí tříslo u jedný nohy, doktor mi na to nic neřekl. Takže nevim jestli to patří k tomu těhotenství nebo k něčemu jinýmu, Na porod - hele já o tom nepřemýšlím (zatím) ani se nebojim ani netěšim, asi tím že mám ještě pár týdnů uvidíme jak dlouho mi tento klid vydrží. Spíš se bojim, že až mě to chytne tak že tu budu sama a nikomu se nedovolám, no doufám že ne. Jsem zaregistrovaná v Podolí tak doufám že to vyjde abych rodila tam a že nebude žádnej nával
25. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Je to normální, všechno se to tak chystá na porod :wink: .No máš to už za pár, ale máš pravdu nač se stresovat, já jsem se hrozně bála a ke konci jsem už chtěla rodit při každym píchnutí :grinning: Taky jsem měla strach, že mě to chytne v tu nejnevhodnější dobu, ale nakonec jsem měla porod vyvolávanej (vysokej tlak) :unamused: V Podolí jsem chtěla taky rodit, ale už neměli místo, tak jsem jela k Apolináři a tam jsem taky nepochodila.Vzali mě až v Motole a to přes tlačenku, známá tak dělá sestru na gynekologii a jsem ráda, že jsem tam rodila, super přístup co se týkalo porodu, ale na šestinedělí už to bylo děsný :confounded: :angry: . Stejně si myslim, že když na to přijde je jedno kde rodíš :wink:
25. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj...nevím, jestli se můžu ještě řadit mezi mladé maminky :sweat_smile: , ale z Prahy západ jsem :grinning:...můžu k vám? :wink:

25. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
@karrinn Ahoj Karinn to víš, že můžeš :slight_smile: A odkud Praha západ?
26. lis 2010 v 06:10  • Odpověz
@petralafatova jo asi je jedno, kde se to nakonec uskuteční hlavně aby u toho byl někdo kdo tomu rozumí. Já bych tedy taky brala, kdyby mi někdo řekl budete rodit ve středu ve 3.35 hod to bych se začla stresovat tak 2 hodky předtím a bylo mi fajn. Jako vidíš to 6.12 a já sedím u počítače a to už jsem se hodinu převalovala v posteli. A to pak mám být čilá přes den :unamused:
26. lis 2010 v 06:18  • Odpověz
autor
@karrinn Ahoj, to víš že můžeš :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
@snehulda Já jsem se zase těšila na to až mi praskne voda a tak nějak vše kolem, ale 17.3. jsem nastoupila a 18.3. v 8:00 my zavedla tabletu a už to začalo snad okamžitě, ale nic hroznýho :wink: Malej se narodil přesně ve 20:00 :grinning: Já jsem se spaním vůbec neměla problém, ale je pravda že ty polohy teda nic moc :confounded: Hned druhou noc jsem spala na břiše a to byla slast :grinning:
26. lis 2010 v 09:06  • Odpověz
@petralafatova jo řikaj to, že to je zážitek si zas lehnout na břicho po takový době. Tak co máte v plánu na víkend?
26. lis 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj

koukám, že tady rozebíráte porod a přípravy. Tak já mám zkušenost jenom s přípravou...první byl akutní císař
( preeklampsie) a druhý plánovaný ( kvůli prvnímu ). Takže o průběhu porodu toho z praxe moc nevím...ale Podolí doporučuju :wink:

@snehulda jsem z Nučic :wink:

Zítra máme vítání občánků, tak jsem na tu moji rodinku zvědavá, jak to zvládnem :sweat_smile:
26. lis 2010 ve 21:48  • Odpověz
@karrinn Vítání občánků, to ještě existuje? to se tady musím podívat jestli i Praha tohle dělá, na to se musíš přihlásit?
Nučice musela jsem se podívat na mapu kde to je, ale je to kousek za Zličínem.

27. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
@snehulda jj, vítání občánků má storpocentně i Praha. A přihlašovat jsem se nemusela, chodí jim info z martiky...alespoň u nás :wink: . Ale raději se u vás na úřadě poptej.
A bylo to celkem fajn, byly tam tři děti, dvě holčičky a chlapeček. Dostaly dárečky, maminky kytičku, pár fotek v kolíbce... :dizzy_face:

27. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz
@karrinn no zeptám se, ale my to máme trochu sližitější, bydlím na jiný Praze než mám trvalý bydliště. A jak starý máš mrňouzky?
28. lis 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
@snehulda ted nemam moc cas, ale na vytani obcanku si vas pozvou tak kde ma mimco trvaly bydliste :wink:
28. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj to je sněhu co? jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.
30. lis 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
@snehulda Ahoj, to je a doufám že do vánoc ještě nějakej napadá :slight_smile: Teď nemá moc čas jelikož jsme málem vyhořely :cry: chytly nám v konínu saze a dostalo se to až do střechy :cry: teď jsme u Markova bráchy a vůbec nevim co bude dál, byly jsme v pronájmu a majitel se pořád k ničemu nemá tak zase nebudeme asi na vánoce doma :cry: už jsem ze všeho unavená to je pořád něco :unamused:
1. pro 2010 v 09:52  • Odpověz
@petralafatova Ahoj, ježíš hlavně že jste v pořádku a dobře to dopadlo. Tak to držim palečky at se to rychle vyřeší. Kdyby jsi chtěla na chvíli odtoho utéct tak řekni a dáme si srazík. To samozřejmě platí i pro Karrin kdyby chtěla.
1. pro 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
@snehulda No jasně co příští středu? To by měl přijít i penízky :grinning: no, ale aby jsi nám někde neporodila :grinning: vyber místo a čas my dorazíme :wink:
1. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
no já ve středu chodím do poradny, ale to nevadí. Jsem tam na půl 1, takže většinou v 1 bývám vyřízená. Takže v půl druhý můžu být kdekoliv. Přijedeš vlakem či busem? jestli vlakem tak asi někam na Smíchov? tak by jsme se mohly sejít tam, přímo naproti vlaku je cukrárna, tak by jsme mohly posedět tam. Nebo když by jsme si chtěly dát něco k jídlu vedle je spousta restaurací takže si myslim vyberem.
1. pro 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
@snehulda tak klidně nějakej jinej den :slight_smile: co by jsi řekla na toto http://www.slevomat.cz/cs/ ?
2. pro 2010 v 09:35  • Odpověz
@petralafatova néé klidně tu středu, jestli ti nevadí ten čas tak mě to vyhovuje. Promiň co se týče jídla jsem hrozná, já tohle nejim :frowning2:
2. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
@petralafatova Ahoj tak jak to zvládáte? platí ta středa?
5. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky tak jak se chystáte na vánoce? Já jsem napekla již druhou várku cukroví neb jsem tu první už snědla :slight_smile: a uklid taky trochu vázne, na příští rok budu všem řikat že místo dárků chci uklidovou četu
15. pro 2010 v 09:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.