• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
:grinning: :grinning: leni ser na to ja uz si zvykla...

prijde mi ze svagrovka(jeji dcera)dela vse lip jak my,ona dava male to a to a my jen to a to... no porad neco...mala sedi na nocniku-neumi chodit tak kam by ji sla ze.. no furt porovnava ale nevidi ze je ada o 9mes starsi... :angry:
30. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
janul tak u nás je to tak, že všichni dělaj všechno špatně, aj tchán aj švagrová... :grinning:
30. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
toz to mate dobry... :grinning: uz me nekdy sere vsak sem si tu vylivala nejednu srdicko... :grinning: ... uz se tesim az se odstehujou dolu a my budeme met vrch jen pro sebe a na schody se udelaji dvere a papa... :grinning:
30. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
janul vy si to u nich opravujete a budete tam jako každej mít svoje patro jo?
30. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
no jeste neopravujem ale asi na jare si budem brat hypo a zacnem rekonstruovat...a pak budeme met kazdej sve patro...
30. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
a myslíš, že to půjde, zavřít dveře a nenechat si od nich do všeho kecat?
30. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
no nevim esi to pujde, ale hlavne tady nebudou od rana do vecera a kdyz uz budou mlit tak jim proste reknu svuj nazor... tchyne vi jaka jsem jak hned vyjedu kdyz se mi neco nelibi, ale zatim nemame problem... kdyz ma remci tak se na nu zasklebim a reknu ji at me nesere... :grinning: ... ale to ze su nastvana jak sem tady psala tak ona nevi...sem to rekla honzovi at si to s ni vyrika sam... myslim ze to bude v pohode...dela reditelku ve skole takze ada bude ve skolce tam a budou ho vozit a pak hlidat kdyz ja budu chodit do prace a do skoly... jinak je tchynka fajn a mam ju strasne rada jen nekdy me dokaze tak vytocit... :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
janule tak ja bydlet s moji tchyni tak sem mrtva ja nebo ona pac to nehro :grinning:
30. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
no moje tchýně je taky hodná, ale má na všechno svůj názor a jen ten je správnej...ale taky ji už neberu vážně a vždycky jí nějak odpovím...taky dělá ve škole :grinning: , ale sekretářku, takže taky doufám, že mi pak bude Verunku brávat ze školky, která se školou sousedí...protože já i Tom děláváme přesčasy...
30. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
no aspon nam takhle pomuzou... nechci davat adu tady v žerotíne pac sou tu ucitelky hrozny megery...ona dela v pňovicích :wink:
30. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
vetsinou ma taky jiny nazor ale zase poradi s adou nebo tak... takze az na par veci co udelala ju mam rada... jen me sere ze musime vyplacet marketu, ale to je jina vec...
30. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
janul my jsme "dostali barák " po Tomově dědovi a babičce, ale oni tam maj doživotní břemeno, takže bude náš až kdovíkdy a navíc musíme vyplácet Tomovu tetu, mamu a ségru...
30. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
jezisi leni... :sweat_smile: toz to mate jeste horsi jak my... a kolik by jste odhadem meli davat kazdemu...pokud muzu vedet...
30. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
každému jinak, ale dohromady 400tisíc, takže to není zas taková hrůza...
30. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
no my asi 300tis takze taky zadna hruza ale sere me to i tak...
30. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky,nezlobte se že vam sem lezu... můžu mít dotaz?
30. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
pusenky čaaaaaaaaaaaaaaaaau :slight_smile:
30. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
janula84-o co jde? :confused:
30. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
no, já jsem nevěděla kam vlízt.... asi to bude takový zmatený... sice vím, že jsou tu temata o porodu,ale vy jste byli hned nahore, kdyz jsem nahodila kona.... asi mi odtekla plodovka, ale jsem nějaká zmatena... dnes jsem byla na kontrole... doktorka me prohlídla..prej mi trochu s porodem pomuže, a at se neleknu, kdybych zacala spinit... no, ale ze me valí voda... toz ted nevím, plodovka nebo hlen. zátka...?
30. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
...vidím, že vy už máte dětičky... ja jsem v šoku.. :sweat_smile:
30. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
janula84-když to valí,tak to bude plodovka :wink: Zavolej si do porodky :slight_smile:

V šoku,že máme děti? :confused:
30. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
janul dej trochu té vody na zrcátko a jestli jsou tam takové bílé šupinky, tak je to plodovka :wink:
30. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
jé janule Ty jsi z Přerova? tak držím pěsti :wink:
30. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
leni-krásně jste Verunce vymalovali pokojíček :wink:
30. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
jaky díky :wink:
30. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
né v šoku, že máte děti... :slight_smile: z toho co se děje jsem v šoku... a děkuju za radu :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
janul klid, to zvládneš a po porodu mezi nás přiď, je nás tu z Přerova víc...
30. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
janule84-přeji rychlý porod . :wink:
30. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
no právě mi ještě dnes dr. říkala, že je malej dost nahoře... že to hned tak nebude...ale že mu pomůžeme...ale takkovou rychlost jsem nečekala... :grinning: ...prvorodíčka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: děkuju... a pak vám dám vědět... mějte se hezky
30. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
jani drz se...a zvladnite to... :dizzy_face: ... pak dej vedet...

hpj jaky dost ze se ukazes...
30. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.