• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jo a Verča dneska ráno začla obcházet kolem sedačky :grinning:
31. bře 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj leni odhlasovano :slight_smile: to je sikulka,pockej nebude mit ani rok a bude behat :slight_smile:
jinak vam preji krasne ranko :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
bre ranko...

leni odhlasovano...

ada zacal kaslat no to je fakt bezva... :angry: se z teho poseru uz... :pensive:
31. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
zeny do kdy jste kupovaly boty s klenbou a pevnym zadkem...?
31. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj,
Leni -odhlasováno :wink:

Verunka je šikulka :slight_smile:

Jani-já kupuju pořád :wink:Kašel mě mrzí,dej mu hned něco na něj.
Jakej má?vlhkej nebo suchej?
31. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
jani do 2let ale kdyz ted kupuju detem boty tak se snezim vybirat aby meli pevny kotnik :slight_smile:
a s tim kaslem pockej treba to potreboval vsechno vykaslat.
31. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
kasel zacina takze takovej spis suchej...asi...
31. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
dík holky :wink:
31. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Verča taky kašle, jsem jí začla dávat mucosolvan, jíst nechce, jen mlíko pije, dokonce i nakojit se nechala...jde vidět, že nemůže polykat, že ji to asi škrábe chudinku :frowning2:
31. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
tak na suchej -tussin,já dávám homeopatickej Stodal :wink:
jani a mas neco na ten kasel?a musi brat jeste nejake leky?
autor
já jsem taky chtěla dávat Stodal, doporučila mi ho i dr, když měla Verča 5 měsíců, ale on je až od roku, takže my nemůžem :frowning2:
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
leni-mě v lékárně řekli,že v menší dávce můžu i před rokem :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
no jaky asi jo, když mi ho ta doktorka tak brzo doporučila...
ale já zatím zkouším ten mucosolvan od včerejška, tak uvidíme...
31. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
jj Mucosolvan je dobrej :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
no zbyl mi od minula...
31. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
tak to vam holcicky nemuzu poradit pac my tady mame trochu neco jineho.na suchej kasel davamSedotussin ale ten je i u vas myslim,a na vlhkej kasel Capval.mucosolvan nam nepomaha
31. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
skuri nic nebere... uz byl bez teploty... ted mame sirup stoptusin je karamelovej a rikala mi dr ze stoptusin je na ten zacinajici kasel kdy je drazdivy a jeste neni hlenovy a mucosolvan na odkaslavani hlenu takze ten je dobrej az se kasel rozjede a je hlenovitej...no blby je ze tam psane po jidle, ale kdyz do nej sotva narvu 2 presnidavky a par lzicek polivky a vecer trosku kase tak nevim jak to budem davat...:(... jo a ke vsemu sem dostala kramy kuwa su nasrana...sem se tesila ze tatu obskocim a hovno kuwa... :angry: :angry:
31. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
aha ,tak mu dej ten stoptussin.a nebud nasrana beruno.
holky zvu vas na sklenicku :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
skuri tak po ránu? :confused:
31. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
jeee skurinka ma narozeniny.... tak lasenko moje milovana preju ti vsechno nej nej nej... hodne stesticka, zdravicka,lasky... at se ti dari v zivote a splni se ti vsechna pranicka... :dizzy_face: :dizzy_face:

pusinku na skran... :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
skuri sirupek ma v sobe... a nasrana su pac me zacal bavit sex zase po 2 letech a ted dostanu kramy... :angry: :angry:

ja kdyz kupuju boty adovi tak taky porad s tou klenbou pevnym zadkem, ale nektere boty to nemaji o kdyz jsou znackovy... treba v ccc zimni boty nemaj klenbu,ale vzala sem je...
31. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
dobre rano... :wink:
tak jako prvni musim poprat skurince k dnesnim ehm, ehm...krasnym narozeninam :grinning: (ja mam co rikat o veku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) vsechno jen to nejlepsi, hodne zdravicka, stesticka, uspechu , lasky a pekne zamestnani s velikanskym vydelkem samozrejme !!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
tak skuri- pekne to oslavte a dej si i za nas !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
mudr prvni nejsi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
jej to mi uniklo...

tak skuri všechno nej nej, hlavně ať poslouchaj dětičky a manžel se taky zlepší :wink:
janule už to všechno vystihla, takže se nechci opakovat :grinning:
a jak se citis prderlo...?
jani, ja nemyslela, ze ji preju jako prvni z nas tady, ale ze ja osobne delam jako prvni vec to blahoprani, vis... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
Skurince hepy brzdééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusu pro tebe kóčo :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: berzdej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
aha mudrousku tak to jo... :wink: ... sem blbe pochopila... :pensive: omluvuju se....

mak ahojky...proc neni vyhodne brat si hypo pres sporeni...? :confused:
31. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.