• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
jaky ty mas snar -co to znamena -svatba kamaradky
a ja s milencem.
bych se podivala na net ale nejak me to blbne
1. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo jaky- se podivej i na me s nekolika milenci... :wink:
1. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
nééééééééé najednou...samo... :grinning:
Jako mě to sere, sem se docela držela, ale asi ten medovník a půl bombošky měly co do seb :grinning: e :grinning: :grinning: :grinning:

Skuri a ty mě nechceš? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Budu jinak muset jít do trojky s Mudrou a Jakoušem :grinning: já bych radši tebe :grinning:
mudr fakt voe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :slight_smile:
tak makelina se nam zdrzuje u sousedu...ted jsem ji tam vyhmatla...ji musim naprasit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
makel ty kundicko moja :grinning: :grinning: ty vis ze ti neodolam :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ježiš co milencujete? Mě se dneska zdálo o dovči :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
makel mama detem dovezla s olmiku 20 pardubickych perni8ku a 2 velke nugety-vis co to je .ale drzim se fakt :grinning: ale nejradsi bych to zezrala vsechno :pensive: :confused: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Mudroušu nebonzuj :angry: :angry: :angry: :angry:
1. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
skuri-svatba druhých-pozvou tě na ní a seznámiš se :confused: :wink:

Milenec-cizí-čeká tě zklamání,nevěra :unamused:

Nevěra-prožít ji-koukáš po jiných :confused:
1. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Skurčo tož ja, beru tě za slovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty kundičko moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Počkej v srpnu, to bude ta trojka jak vyšitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
skuri tak to věřím, perníky bych oželela, ale nugetu bych sežrala celou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jaky a co děláš ty, že tak krásně hubneš, mě to jaksi nejde :unamused:
1. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
jaky- kdyz ja nevim, jesli jsem v tom snu byla jako neverna...ja jsem si u toho totiz na manzu ani nevzpomela...ani me nedoslo, ze nejakyho manzu mam...tak to neni asi jako nevera, ne? :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
no na jejich svatbe jsem uz byla tak zbyva seznameni
no tak to jsem zvedava na to zklamani a nevera -jako ze ja zahnu nebo jarda.esli ja tak to bude s makel tak to jsem v klidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
no kde jste #?
jdu rauchnout a jsem tu :wink:
1. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jak se mnou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: SI seš nějaká jistá berušo :grinning:
1. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
holky jdu spat, se mi tu zaviraji oci...tak brou vsem ... :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Mudr a nezapomeň před spaním sportovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
makel -vzdyt to chces :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu taky haji beli rano vstavam pa a dobrou noc vsem :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
No to sice jo, ale to nemůžeš dávat tak najevo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tož dobrou teda :wink:
1. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
bre ranko..tak petan dneska spinkal do pul sedme..
tatka odjel do prace vzit spinave veci a vyuctovat..
odpolko budu balit veci trosku pac rano kolem 10jedeme do prahy na vylet :grinning:
2. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
...bre ranko fsem... :wink:
jeee teda adeli- hned bych jela taky na matejskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ráno,
Omluvuju se,že jsem se v noci ani nerozloučila,Nešel mi kůň :angry:
2. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
mudr..no ja tam nikdy nebyla tak uz se tam tesim :dizzy_face:
kuwa kuwa kuwa pi.a..ted me volal muj ze tam nekdo marodi a ze nemuze vyuctovat..tak kuwa prvni ho nechaji 6 tydnu v riti az si jde pro vyplatu tak tam nikdo neni a dispecer mu rekne prej jestli chce tak mu 1000kc pujci..tak kde kurna jsme.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a kdo zaplati seky to je nezajima...uz nemam nani nutrilon no nic..me mrdne :frowning2:
2. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
jani- a on by nesel jezdit nekam k jiny autodoprave, kde by byl vikendy doma za ty samy prachy??? tohle je desny teda... :rolling_eyes: :pensive:
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
mudr..to bylo na me??on by sel ale kam ted jit??
2. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky :wink:
adeli-tak to je v prdeli fakt :angry: ja vim ze je to ted tezky stou praci ale urco by se neco naslo a mela jsi ho doma na vikendy,a zase je jeste mladej takze ma sanci,a co j jeho normalni prace`?
2. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.