• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
holky mam o 6cm v pase mene a pres prsa 3cm a vazit se nemohu pac se me rozbila vaha :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré dopolko,

adéli to je fakt k vzteku :angry: :angry: :angry: vždyť tam musí mít určitě zástup ne? :confused: :confused: :confused: Tohle bych si teda nenechala jen tak :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Skuri tak to je paráda ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidíš jak jsi šikovná :wink: Na kilča prď, cenťáčky jsou lepší :wink: My máme měření s Jaky až příští týden :wink: To budou 4 týdny, co jsme začly :wink:
2. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Jinak děučata moje, jedem do Lipasu, takže hlásím, že budu asi až v sobotu nebo neděli, nemám v Lipasu tentokráte PC :confounded: Dneska a zítra jdu pařit, tak na mě myslete, jak tam budu pít vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme, ale asi zhřeším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mám chuť se opííííííííííííííííít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se tu berunky moje mějte krásně a těším se na vás o víkendu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
skuri..teda abych te v srpnu poznala :confused:
mak..no jsou tam jen dve a jedna sla v pondeli marodit a druha se jim na to vysrala pac je odrbavaji o prachy..sla marodit je tehotna ..ja ji znam je to hodna holka a necha si tam srat na hlavu
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
no makelko je to uplne super jsem uplne nadsena.i kdyz se priznam ze dnes jsem chtela zezrat ten pernik ale pak me nejak napadlo bez se zmerit tak jsem sla a ono toto tak jsem se na pernik vykaslala.a jsem na sebe hrda pac to sladky me dela celkem problemy :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Ty jo to budem kundy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
2. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Adél aha, a jak to teda vyřeší??? A co si došlápnout na šéfa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
2. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
to jo makel to budem kundicky a rostenky :grinning: :grinning: :grinning:
adeli -tak co treba ty ze bys zasla za sefem vis jak .ale bude to asi debil ze?
:unamused:
2. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
ahoj ženy :grinning:
2. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj leni tak co uz mate vymalovano?
2. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
skuri..debil je slabe slovo..nema to smysl on rekl ze je krize...atd atd..nekteri jsou pryc aj 2 mesice..

tak jsem jsem po O delala jsem uzenou polivku s kroupama a braborem..mnam mnam..tu ja miluju a sunkofleky nebo jak se to pise..povesila jsem pracku,ve vany vydrzhla golfky..pac jsou porad spinave..mame zlute..jeste si umyju hlavu,uklidim kuchyn,pockam na manzu a pojedeme nakupovat..

jo makel..no vyresil to sef tak ze jel za tou nemocnou domu a ta to udela a pak nam daji prachy..jak u debilku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
jj skuri :wink:
2. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
no tak fotecky lenulo :slight_smile:
adeli tak alespon tak,ale je to v debilkove co? :wink:
2. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
2. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj kocky... tak vcera jako mazec... celej vecer klidek par lidi pak prisli 3 totalne vymatlani c....i... jeden tak 150kg druhej noskuwa pokrevanej jak paragraf a treti takovy tintitko potetovany a chteli zmlatit jednoho ze on zmlatil druhyho kteryho ti 3 vubec neznaji...proste totalne vyplachli mozky... sem nechapala... :confused: :zipper_mouth: ...

jinak sem vypila 3l kofoly a trada 3km peso domu... sme si s hansem jeste do pul5 povidali a pred chvili sem vstala...nevim jak u vas ale u nas je 15st ve stinu.. :sweat_smile: :grinning: ...

adeli je dobre ze se to vyresilo aspon taklhle a muzete jet na matejskou...jela bych hned taky... :wink: ...

leni teda mala ma ale krasny pokojik...jste sikulky jak jste ji to tam pekne udelali... :wink: ...

no tim koncim me zpovidabi se jdu si umyt zakurit a umyt lebenu... :grinning:

pro mudr lebena-hlava jako vlasy... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
jooo skurinko dneska se mi zdalo ze jsem s adou jela za vama do nemecka... :grinning: :grinning: :grinning: ...
2. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
leni-nadhera opravdu se vam to povedlo :slight_smile: :slight_smile:
janulo -tak prijedte neni problem :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
skuri no jasne... :grinning: :grinning: jeli sme vlakem s tvym manzelem a koril tam a hrozne se divil ze tahnu balik piskotu pro adu... :grinning: :grinning:

kde jakynka prcinka...?
2. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
no jo zase prijdu ja a nikdo tu neni... vcera odejdu a hned tu je 7 stranek nakecanych...
2. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
jani neplac prosim te ju?
ja venku krasne tak jsou baby venku ne, a ja valim taky za chvili :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj maminy.............nějak mi nevychází na vás čas ale sleduji vás pořád :slight_smile: .Jsem dnes prvně úspěšně zvládla návštěvu fitka,tak jsem zvědavá co mě začne bolet :confounded: ,ale musím uznat ,že mě to bavilo víc jak spining.No ale začít musim ,plavková sezova se blíží :grinning: .
2. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky pajduli...ty voe si sikula ze ses dokopala k fitku... to uvidis zitra az se vzbudis az se svaly prestanou hybat a budou v klidu... :wink: ...

tak valime za suldatrou... :grinning:
2. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky..tak jsme doma z nakupu..byla jsem v tesku pak na boty a v pojistovne zap.pov.ruceni a pak jeste koupit cepicku pac mame jen zimni..a jeste u mamky...
musim jit uklidit prej dojde beseda a ja tady mam jak po vybuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
adeli jaka beseda...? :confused:
2. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
janul návštěva :grinning:
2. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
já jsem dneska dávala dohromady zahrádku, nejdřív jahody, pak jsem pokopala záhonek, zasela hrášek, mrkev a ředkvičku :grinning:
a ještě jsem dělala výplaty, zas budu mít nějaké penízky... :grinning:
a mohla bych mít víc, ale nemá mi kdo hlídat, mám jít dělat dozor brigádníkům, ale to je tak na měsíc a to jako asi neklapne :frowning2:
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky.tak u nas se nespinka a ani nevypada kde jsou ty casy co spal uz pred pul sedmou..cca 3 tydny zpet :frowning2:
a to mam jeste uklizet a balit..porad je tady bordel..uz at ma ten pokojik nebo me jebne..porad mam obyvak jak hrackarstvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj zueny tak jsme dosli v 19.45 domu z venku a deti uz hajaji a spinkaji :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
kde jste jako zenusky? :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
skuri ruzovka... :grinning: ...tady je celej den mrtvo myslim ze vecer to lepsi nebude... :confounded:
2. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.