• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
mak-tý jo zahrada to je balada :slight_smile: já tak leda na balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
ty jo zahrada to je neco .ja tady litam jak pometlo z hadrou a smetakem :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
cus zeny, my jdem dnes opikat k nasim na zahradu, jen ta hlava...asi si vemu prasek, bo pak je cele odpolko na houbelec... :confounded:
3. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
mudr-hmm opikacka taky bych si dala :slight_smile: :slight_smile:
my zaciname vzdycky grilovat na jardovi narozky ,1kvetna :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Jaky ale i balkón je dobrej :dizzy_face:

Já taky přemýšlím, že bychoom si zítra něco opekli a jestli bude hezky i v neděli tak s manžou doma taky uděláme ohýnek na zahrádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, já jsem byla ráno s malou v obchodě a na poště a pak jsem zanesla jen domů nákup a taky jsem jela s kočárkem na zahradu a vzaly jsme na prochajdu i pejska našeho a Verča mi usnula a spí ještě teďka...
3. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
cau leni tak to je fajn ze spinka :slight_smile:
to je bozsky pocasi tohle ,kazdej den jsme venku do 19.30h a vcera byli decka jen v mikanach no super.dnes vecer tady lasky nebudu ,musim zehlit a musim stihnout nez pujdem pro domcu do skolky uklidita do toho varim .bozsky .tak pa :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
toz sem se probrala z komatu... no krk me boli ale uz min nez rano a hlava taky... :unamused: no musim se vylecit pres vikend pac v pondeli mam zubare a nechci to zase oddalovat... :unamused:
3. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
HOlky tam je tááááááááááááááááááááááááák božsky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odpolko vytáhnu provětrat sukni, snad se nikdo nelekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
urcite se nikdo nelekne makel :slight_smile: :slight_smile:
jani a ty se rychle vykuryruj :slight_smile:
Nadhera pocasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii slunicko mame ve stinu 18 stupnu ,super clovek ma hned jinou naladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
no já byla jen v tričku...
3. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
ja taky provetram svou minisukni...hodim ji pod kocar... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
pac se di ni uz 6 let nevejdu :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive:
3. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
zdravím vás :slight_smile: , jen jsem vám chtěla napsat, že 31.3. v 00:32 jsem porodila zdravého klučinu :wink: :dizzy_face: Mějte se krásně a užívejte si krásného počasí :wink:
3. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
no janul tak velka
gratulace k miminkovi a ma narozky ve stejny den jako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne hodne zdravicka :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
jeee januli no vidis to... tak velikanska gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face: ... hlavne at jste oba zdravi a uzivejte si... :dizzy_face: klidne za nama prijdi, rady te uvidime...

az budes mit trosku casu hod fotecky malyho at se kouknem na raraska... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jani tak moc gratulujem k Matyáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přejem hlavně zdravíčko a dojdi za náma zase někdy :wink:
3. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
janul gratulujem a hoď foto :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
jani-Moc gratuluji k Matyáškovi :slight_smile: Hodně moc zdravíčka Vám oboum :wink:
A přijdi mezi nás :wink:
3. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Boženky jsem namalovaná a dítě mi furt spí, ach jo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Verča taky spí :grinning:
3. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
u nas se nespi u nas vedou ted auta...tata nasel po sobe anglicaky tak si ada ujizdi... :grinning:
3. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
u nás už se taky nespí a jen se řve... :unamused: probudil ju kašel, tak je asi nedospaná.... :frowning2:
3. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
ahoj zensky tak jsem ted ulozila smradochy a vrhnu se na to zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze by se me teda chtelo se nechce ale musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak pa holcicky a zitra :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
já jsem taky uložila Verču, kašle čím dál víc chudina, jdou z ní hleny... :frowning2:
nechce nic jíst, maximálně vypije mlíko, teď se doblula, že jsem ju musela převlíct... :frowning2:
3. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
tady zas nikdo?
3. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
vy mě fakt sejříte, kdykoliv jsem tu večer, tak nikde ani noha... :rolling_eyes:
3. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
bre rano opicky...

vcera sme byli v hospode a dosli sme o pul 3... no ada samozrejme vstal v 7... ale asi dam prat pradlo hodim baterky na nabijecku a pujdu to jeste zalomit... :sweat_smile: :grinning: ... a odpol jedem do zoo :dizzy_face: jeste s kamose a kamoskou... :wink: tak se mejte kozenky... :wink:
4. dub 2009 v 07:28  • Odpověz
ty jo tady nikdo dneska nejni...? :confused: ... uzivate si krasneho pocasi ze...? :wink:

tak ja spat nesla ani nepujdu... ted pojedem adovi koupit asi satek na hlavu nebo cepku nejakou tenouckou... uvidime...a pak si mozna na chvilku hajnu... a pka hura do zoo... :dizzy_face:
4. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
tak me vcera prijel manzilek, tak jsem vecer mela jinou pracicku... :grinning: :grinning: :grinning:
a odpolko jdeme kocarkem na prochajdu a na zahradu a co se bude dit vecer nemam tucha, ale kdyby neco, tak dojdu... :wink: papa a uzivejte slunicka :sweat_smile: jani- uzijte si v ZOO :wink:
4. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.